Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

operacja oczu

16 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

01 paź 2011 - 12:04:40

widzę, że króluje Ziaja, może faktycznie sprawię sobie Herbike, nie jest drogi więc nie będzie żal

bardzo dziękuję za wszystkie rady;] a macie jakieś sposoby na przesuszoną buźkę poza kremami??

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

01 paź 2011 - 14:14:22

Cytat
gemini84
widzę, że króluje Ziaja, może faktycznie sprawię sobie Herbike, nie jest drogi więc nie będzie żal

bardzo dziękuję za wszystkie rady;] a macie jakieś sposoby na przesuszoną buźkę poza kremami??
maseczki nawilżające :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

29 lut 2012 - 11:50:07

Kosmetyki z Ziai rzeczywiście są świetne i do tego TANIE, ja stosuję masło kakaowe do cery suchej i normalnej. Natomiast mamie sprezentowałam ostatnio Vichy Neovadiol,http://www.aptekavolfarm.pl/4366,vichy-neovadiol-gf-krem-skory-normalnej-i-mieszanej-50ml.html , bo ma cerę mieszaną - krem jest dla kobiet po 50 i daje świetne rezultaty: wyraźnie odmładza rysy i do tego nawilża
.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-29 14:27 przez DzikiRoz.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

17 paź 2013 - 10:40:36

Z suchą skórą (którą sama posiadam) najlepiej do tej pory radził sobie w moim przypadku drogocenny krem na dzień L'Occitane:
<moderacja, spam reklama> - skuteczny, świetnie nawilża skórę, sprawia, że nie jest ściągnięta a odżywiona, delikatna, no piękna :D
Jestem w trakcie drugiego opakowania, na pewno kupię kolejne.
Dodam, że jeszcze nie miałam takiego kremu który by się tak świetnie wchłaniał. Tak więc praktycznie od razu po zastosowaniu można nakładać make-up na twarz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-28 01:00 przez moderator.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

18 paź 2013 - 20:36:44

Moższ spróbowac postosować maseczki intnsywni nawiżające a wczesniej zrobić sobie peeling bo czasmi same kremy nie wystarczą.

zweryfikowana
Posty: 1.122
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

18 paź 2013 - 20:43:28

Ja mam eveline hydro -po prostu cudowny i jest seria dla odpowiedniego wieku
http://www.piekne-zdrowie.pl/2012/11/2411.html

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2013 - 14:41:47

Ja używam kremu Phenome.

Też mam cerę mieszaną, ale raczej w drugą stronę, że tak powiem - nos, broda i czoło tłuste, a policzki raczej normalne, czasem nawet nieco suche. Kiedyś przeczytałam o nim na jakimś blogu, postanowiłam kupić i nie żałuję. Póki co to chyba najlepszy krem jaki miałam, naturalny, bez jakichś dziwnych substancji w składzie. Ładnie i delikatnie pachnie (nie czuć chemią na kilometr jak w przypadku niektórych kosmetyków). Szybko się wchłania, a skóra faktycznie jest po nim dużo ładniejsza, pory są mniej widoczne i nie pojawia mi się już tyle zaskórników, co wcześniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-25 14:43 przez czarna0505.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2013 - 14:50:15

Ja używam kremu z AA z tym, że to krem pod makijaż. Uwielbiam go.



Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2013 - 15:38:49

Jeśli chodzi o patenty na przesuszoną twarz - oleje! U mnie idealnie sprawdza się arganowy i jojoba, nic mi lepiej nie odżywia twarzy. Trzeba jednak pamiętać, że muszą być to oleje zimnotłoczone i czyste, bez żadnych domieszek. Dodaję, że mam skórę mieszaną, trądzikową, bardzo wrażliwą i delikatną.

Jeśli chodzi o kremy - może któryś z serii lekkich kremów rodzimej firmy Sylveco? Ja mam brzozowy, a mama rokitnikowy i oba sprawują się świetnie, z tym, że brzozowy jest bardzo lekki, a rokitnik nieco bardziej odżywczy.
Możliwe, że sprawdzą się również kremy z firm takich jak Ava (seria Eco), albo wcześniej wymienione przez koleżankę Phenome. Wszystkie polecone przeze mnie kosmetyki mają świetne składy, bez zbędnej chemii :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2013 - 15:46:03

kapsulka capivit a + e wycisnieta do kremu nivea soft = ekstra skora

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

07 sty 2014 - 12:09:16

ja ostatnio zainwestowałam w kosmetyki Lichteny i muszę przyznać, że się opłacało :)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

07 sty 2014 - 12:11:33

polecam krem sylveco lekki brzozowy ;)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

07 sty 2014 - 12:15:28

dziecięcy krem ochronny Hipp, ma świetny skład, bez zbędnych mazideł a do tego chroni przed słońcem i mrozem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-07 12:17 przez perrrverse.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

07 sty 2014 - 12:17:31

Dermedic Hydrain 2 Krem intensywnie nawilżający

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

09 sty 2014 - 11:24:32

Na dzień używam kremu Chaber z serii kwiaty polskie i bardzo mi on odpowiada. W składzie ma wyciąg z chabra, olej z pestek winogron oraz witaminy E i B5. Moja cera jest po nim odżywiona i nawilżona, a kremik kosztuje grosze :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie znacie drgerie internetowe??