Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

06 kwi 2017 - 22:41:03

Szukam dobrego produktu na pozbycie sie zmarszczek. Slyszalam ze Serum Richevon jest bardzo dobre na zmarszczki. Gdzie kupilyscie to serum. Moze macie inny krem nr1

ponawiam pytanie

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-07 16:54 przez renata08206.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 6/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

13 kwi 2017 - 11:39:11

Miałam to serum. Uzywałam przez 3 miesiące Na tyle mi wystarczyło opakowanie. Ogolnie kosmetyk bardzo wydajny. Forma delikatnego żeliku co mi odpowiada ponieawż nie przepadam za gęstymi kosmetykami/ Nawilżenie ogólnie super. Na takim poziomie, ze co drugi dzień na noc rezygnowałam z kremu na twarz po nałozeniu serum.
Na razie musiałam z niego zrezygnować bo tanie nie jest ;) Niemniej nie wyklluczam,ze do niego wrócę.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

04 maj 2017 - 11:44:04

Cytat
renata08206
Szukam dobrego produktu na pozbycie sie zmarszczek. Slyszalam ze Serum Richevon jest bardzo dobre na zmarszczki. Gdzie kupilyscie to serum. Moze macie inny krem nr1

ponawiam pytanie

Mam to serum. oj długo się zbierałam aby je kupić jenak nie żałuję. Na pewno na plus jest
wydajność
wygodne opakowanie z pompką
zapach
wchłanianie ( można używać pod krem)
no i działanie. Nie wiem czy cokolwiek może zadziać przeciwzmaszkowo ale serum wspaniale nawilżyło moją suchą skórę, sprawiło,ze się wyłagodziła, jest łądniejsza, bardziej nawilżona i rozjaśniona.
Wady to:
cena ( ale tak to już jest z kosmtykami selektywnymi).

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

15 maj 2017 - 11:26:47

dzieki dziewczyny za opinie, ale moze ktos jeszcze sie wypowie?

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

15 maj 2017 - 12:28:54

nie łudź się że jakakolwiek krem serum czy żel sprawi że zmarszczki znikną, nie ma za bardzo znaczenia czego tam uzyjesz, bo chodzi tylko o nawilżanie skóry i możesz to zrobić kremem za 10zł, bo takie kosmetyki działają powierzchownie , na naskórek...usunięcie tymczasowe zmarszczek to już działka medycyny estetycznej...ale Ty pewnie jeszcze za młoda jesteś na zmarszczki :)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

15 maj 2017 - 14:00:42

A to to wiadomo,ze żaden kosmetyk nie zredukuje zmarszczek mimicznych. Jednak jeśli zmarszczki wynikają z przesuszenia skóry i nieodpowiedniej pielęgnacji to mozna je wygładzić.Niektóre osoby (jak ja) z natury maja bardzo suchą skórę twarzy i musze używać naprawdę sporo kosmetyków aby utrzymac odpowiedni stan nawilżenia (zauważyłam,ze jak jej nie nawilzałam to wygladała gorzej i zmarszczek, takich drobnych oczywiście bo jednak nie mam jeszcze 30 stki było o wiele więcej).
Sam richevon używałam, kiedyś wylosowałam z zestawem urok z shinybox i baredzo miło wspominam. Jeden z lepszych nawilżaczy z jakim mialam do czynienia. Szkoda tylko, że takie drogie :P Nie wykluczam,że kupię bo było fajne\.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

15 maj 2017 - 18:40:40

a jaka jest cena?

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

24 maj 2017 - 07:30:03

159 zł. Plus za to, że ma lekką żelową formę tak więc jest wydajne.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 6/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

22 mar 2018 - 14:28:15

No coż. NIe wiem czy stosowanie kremu na zmarszczki cokolwiek tutaj da. Jasne,ze warto jest nawilżać skórę. Ale jeśli zmarszczki już się pojawią to myslicie,ze pozbędziecie się ich tak łatwo? Oj wcale tak lekko nie ma ;)
Najlepsze zabiegi toL
botoks
kwas hialuronowy
ewentualnie mezoterapia/dermapen.

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

28 mar 2018 - 11:03:30

Ja kiedyś używałam Vichy, ale nie widziałam zadnych rezultatów... Zmarszczki bez zmian, myslalam ze to przyjdzie z czasem, ale po poł roku nadal nic się nie działo. Treaz od jakiegoś czasu (jakis miesiąc) stosuję Richevon i jest dla mnie lepszy, bardziej napina skórę. Także ja bym polecała, ale wiadomo - każda cera jest inna i coś innego toleruje i przyjmuje ;)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

23 kwi 2018 - 09:00:20

Richevon ponoć spoko jako alternatywa albo wspomaganie zabiegów. Moja siorka lat 34 już marudzi o zmarszczach, więc jej zamówiłam na urki i jest zachwycona po prostu :D Fakt, jej cera się jakby odżywiła, także myślę, że to zasługa tego kremiku :D

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

07 cze 2018 - 12:03:27

A skąd ten richevon zamawiacie?? Od jakiego wieku to jest??

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

13 cze 2018 - 18:17:51

Przez neta ja akurat zamawiałam - nawet na allegro Richevon jest. :)

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

12 lip 2018 - 11:46:46

Richevon okazał się fajnym prezentem dla mojej mamy na urodziny. Miała już trochę problem ze zmarszczkami koło oczu, ale po miesiącu smarowania dwa razy dziennie richevonem jest dużo lepiej. Fajnie że mamy takie polskie i naturalne produkty super

Richevon opinie- pomocy zmarszczki

02 sie 2018 - 16:04:18

A czy ten krem nie podraznil jej oczu? bo wiem ze wiele tak robi i potem oczy łzawia i wgl
tez bym mamie kupiła bo ma wrazliwa cere i nigdy jej nie pasuja kremy ktore jej kupie ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ocet chrzanowy na trądzik