Ostrzeżenia dla użytkowniczki Paulotta:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (29-02-2016 12:54) Spam.
Ja chodziłam na laserowe usuwanie blizn do Vici Clinic. Po czterech zabiegach nie ma śladu po bliznach. Zabiegi są trochę bolesne ale do przeżycia, poza tym można znieczulić się maścią Emla. Polecam bo warto, buzia jak nowa :)
moderator (25-03-2016 13:55) Spam.
Polecam zabieg Redustim. Ja wykupiłam 12 zabiegów w super cenie 2 tys. zł w Vici Clinic w Krakowie. Na razie jestem po 2 i już widzę efekt, 2 cm w pasie mniej :) Sam zabieg jest nawet przyjemny,bezpieczny, działa na całe ciało. Warto się zainteresować i poczytać na temat tej metody. Ja zdecydowanie poleciam.
moderator (25-03-2016 14:23) Spam.
Dołączam się do poleceń Redustimu w krakowskiej Vici Clinic. Bardzo przyjemne zabiegi polegające na wyszczuplaniu całego ciała. Ja po serii dwunastu zabiegów mam 10 cm w pasie mniej. Obecnie przy zakupie całej serii 12 zabiegów dostajemy 20% rabatu :)
moderator (05-04-2016 20:17) Spam.
Wiesz, ja miałam podobnie, niestety. Ale nie martw się po laserze będziesz zadowolona. Mi wystarczyły 3 zabiegi laserem ResurFX. Wiadomo, że to sprawa indywidualna. Sam zabieg jest bolesny ale można znieczulić skórę stosując krem Emla. Chodziłam do salonu Vici Clinic w Krakowie przy św. Sebastiana, bardzo fajna, fachowa obsługa.
moderator (29-03-2017 14:50) Spam.
Dokładnie tak. Można zmienić układ pomieszczeń, ich wielkość lub przeznaczenie. Tylko taki zmieniony projekt musi spełniać wszystkie warunki techniczne wymagane przez Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Wiem,bo u mnie dom budowała firma Fachman z Mielca i oni pomogli mi dostosować projekt do naszych oczekiwań. Firma jest profesjonalna i jakby ktoś szukał takiej, która postawi mu dom od A do Z, to polecam.
moderator (24-05-2017 10:31) Spam.
Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dobrego dietetyka, wykupić sobie karnet na siłownię i do tego zabiegi, np. kriolipolizę. Jeśli nie słyszeliście o nich to warto poczyta
moderator (24-05-2017 10:33) Spam.
Polecam Vici Clinic w Krakowie na św. Sebastiana, pracuje tam pani Gosia, która bardzo delikatnie wykonuje zabiegi depilacji laserowej. Dysponują oni laserem Light Sheer Duet, zabiegi są bezbolesne. Obecnie mają bardzo ciekawą promocję - pierwszy zabieg wykonują za pół ceny. Warto się przejść i spróbować, zobaczyć na własnej skórze jak to jest.
moderator (24-05-2017 10:33) Spam.
Polecam Vici Clinic na św. Sebastiana, pracuje tam pani Gosia, która bardzo delikatnie wykonuje zabiegi depilacji laserowej. Dysponują oni laserem Light Sheer Duet, zabiegi są bezbolesne. Obecnie mają bardzo ciekawą promocję - pierwszy zabieg wykonują za pół ceny. Warto się przejść i spróbować, zobaczyć na własnej skórze jak to jest.

Zamknij to okno