Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

05 paź 2015 - 20:56:37

Dermedic Hydrain Hialuro 3-krem i serum ok. 30-40 zl za sztuke w zaleznosci od apteki

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

06 paź 2015 - 13:09:03

Cytat
sylwiasz89
ja po lecie potrzebowałam kremu silnie nawilżajacego bo skóra twarzy była zdecydowanie wysuszona... trafiłam na serie młodzieczy blask od bielendy, który to krem dobrze nawilża i nadaję sie super jako baza pod podkład. Z racji niewielkiej ceny możesz spróbować u siebie :)

Mam ten krem z Bielendy z serii Młodzieńczy Blask w wersji matującej. Na dzień sprawdza się świetnie pod makijaż, rzeczywiście matuje i fajnie mocno nawilża. Jak go kupowałam to zauważyłam, że producent zakwalifikował ten krem na dzień i na noc, ale ja nie używam go na noc, bo nie potrzebuję matu na noc i poza tym na noc ten krem wydaje mi się trochę za słaby. Na noc używam kremów gęstszych i bardziej treściwych, mogą być nawet tłuste i wolno się wchłaniać.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

10 paź 2015 - 15:16:33

swego czasu również miałam ten krem i zgadzam się z tym, że a noc to chyba średnio się nadaje, ale na dzień mogę bardzo polecić. Dobrze nawilża i się wchłania.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

14 paź 2015 - 15:21:31

Ja mam radę dla wszystkich dziewczyn, które szukają odpowiedniego kremu. Wiem, że to jest dość kłopotliwe. Przede wszystkim szkoda pieniędzy na nowy, niesprawdzony krem - bo co jak nie zadziała?
Jest sklep internetowy, który oferuje Gwarancję Satysfkacji. Kupujesz krem, zaczynasz używać, a jak Ci nie będzie odpowiadał - oddajesz. Pieniążki zwracają bez żadnego problemu.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

14 paź 2015 - 15:27:07

niezawodny NIVEA ;-)

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

14 paź 2015 - 15:29:31

Ja polecam krem URODA Melisa krem silnie nawilżający, kosztuje grosze ja kupiłam chyba za 4zł. Swietnie nawilża, nadaje się pod makijaż. Do tej pory to mój najlepszy krem :) Poczytaj opinie, ma mase bardzo dobrych :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

15 paź 2015 - 14:13:08

O, mój temat. Ja mam paskudnie suchą skórę, na dodatek alergiczną. Ile to ja się kremów naszukałam i testowałam. Teraz próbuję żel z aloesem Floslek i na razie jest super.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

16 paź 2015 - 00:52:26

Z kremów do twarzy dobre są Bielendy, oni mają fajne produkty pielęgnacyjne, albo krem Fitomedu, używałam jeszcze kremu La Roche Possay i też dawał radę

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

16 paź 2015 - 02:24:07

Niestety w wielu takich sytuacjach sam krem nie wystarczy.
Niekorzystne zanieczyszczone środowisko, zła dieta - Twoja skóra musi się bronić.
Pierwszą pomocą może tu być cały kompleks kosmetyków do twarzy z aloesem.
<moderacja-oferta sprzedaży poza działem do tego przeznaczonym>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:58 przez moderator.

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

17 paź 2015 - 16:54:43

Cytat
saszka11
Z kremów do twarzy dobre są Bielendy, oni mają fajne produkty pielęgnacyjne, albo krem Fitomedu, używałam jeszcze kremu La Roche Possay i też dawał radę

az bielendy to jaki masz? z jakiej serii? ja chce koniecznie taki który nawilży mi skóre na cały dzień..Ale mam cere mieszaną więć ogolnie z doborem odpowiedniego kremu mam problem.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

17 paź 2015 - 21:51:42

U mnie z Bielendy sprawdza sie Mlodzienczy Blask- nawilza, skora jest miekka, a takze dobrze sprawdza sie pod makijaz- wchlania sie dosc szybko :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

25 paź 2015 - 15:01:53

ja mam nano cell xtreme z bielendowskich teraz i jest dobry z tej serii mam również płyn do demakijażu który jako jednen z nielicznych nie podrażnia mi oczu.

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

09 lis 2015 - 14:10:57

Cytat
saszka11
Z kremów nawilżających do twarzy jeszcze dobry jest krem argan, makadamia , marula z bielendy. On nie dość że ładnie nawilża to jeszcze wygładza cerę, widzę po użyciu że mniej widać mi drobne zmarszczki na twarzy

tez się nad nim teraz zastanawiam, bo ponoć dobrze nawilża i ogolnie jestem raczej zadowolona z bielendowskich kosmetyków. A jaka masz cere?

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

12 lis 2015 - 14:49:51

Ja osobiscie polecam krem naturalny marki Scandinavia. Bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę. A uwierzcie mi, nie jest łatwo dogodzić mojej skórze a tu ten krem trafia w punkt.
http://scandinaviacosmetics.pl/krem-nawilzajacy-p-10.html

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry krem do twarzy - pomożecie??:]

12 lis 2015 - 18:59:19

Cytat
baska355
ja mam nano cell xtreme z bielendowskich teraz i jest dobry z tej serii mam również płyn do demakijażu który jako jednen z nielicznych nie podrażnia mi oczu.

Też miałam ten krem od Bielendy Nano Cell extreme, ale oddałam mamie. Dla młodej cery był zbyt bogaty, ale mama jest bardzo zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

włosy kręcone odżywka bez spłukiwania