Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:05:38

Cytat
Darmoszka
hym... mój mąż nie robił kawalerskiego - nie miał potrzeby upijania się czy też oglądania gołych lasek za kasę

osobiście nie chciała bym aby szedł do takiego miejsca, na szczęście on sam też takich potrzeb nie wykazuje a co do ośmieszania Cię przy innych - ewidentnie starał się szpanować i pokazać jaki jest "dowciapny" - przykre dla drugiej strony :/

zgadzam się i autorkę wątku popieram, też by mi to nie pasowało

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:06:08

Wiem o co Ci chodzi. Niestety faceci maja te skłonność żeby mówić nam to co chciałybyśmy usłyszeć pomimo tego że po główce chodzą im całkowicie inne myśli :)
Co do wieczorów kawalerskich/panieńskich to miedzy kobietami a facetami jest troche inaczej bo kobietę nie bedzie tak bardzo ruszać facet wyskakujący z tortu niż mężczyznę kobieta którą bedzie mu majtać tyłeczkiem przed nosem - jego będzie to poprostu PODNIECAĆ. I doskonale Cię rozumie też by mi się nie podobało jakby mój facet miał isc do takiego klubu i jarać się jakimiś laskami, już nie wspomnę o tym że po alkoholu moga dziać się rózne "inne ciekawe" rzeczy o których sie nie dowiesz dlatego ja mówię stanowcze NIE takim ekscesom.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:06:28

no to co mam robic,pozwolic mu??
Przeciez z nerwow bym sie skonczyla przez cala noc.Wiem ze takim zachowaniem moge spowodowac ze on sobie tam pojdzie i mi poprostu nie powie.Ale ja reki nie przyloze do tego zeby moj facet za moim przyzwoleniem poszedl ogladac cycki

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:07:19

Dajcie spokój! Przecież patrzenie na inne kobiety i podniecanie się na ich widok to normalny męski odruch. W jakich wy czasach zyjecie??? Klub go - go to nie burdel. Równie dobrze może sobie popatrzec na kobitki w tv. Trochę luzu i zaufania baby!!!!

zweryfikowana
Posty: 842
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:07:24

Nie przesadzasz ;) również na Twoim miejscu bym sie wkurzyła..

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:10:01

aha... i jak ma zdradzic to zdradzi nawet z sąsiadką, a niekoniecznie w klubie go-go ;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:10:09

Cytat
MalaZlosnica
Cytat
kaha0889
moze i nie zdradzi ale fajnie by Ci bylo z mysla ze Twoj facet jest podniecony na widok innej.Dla mnie jest to niedo zaakceptowania.

Mozliwe ze szpanowal ale ja sie czulam jak przedmiot czy cos.;/

jestem z facetem 6 lat i wiem ze trzymanie na smyczy i strojenie fochow na wszystko tylko jeszcze bardziej faceta zacheca do takich rzeczy.
a moze wieczor kawalerki z narzeczona co :/?
trzymajaca sie za raczke :D?

bez przesady
ale to co jakby chciał sobie pójść do klubu ponapalać się, podotykać, ona by go też to widzę dla Ciebie lajt niech ją maca gdzie chce bo przecież facetowi trzeba na wszystko pozwolić na co tylko przyjdzie mu ochota żeby nie było że jest na smyczy

mój kumpel jest striptizerem i naopowiadał mi co się dzieje na takich panieńskich i kawalerskich, zdziwiłabyś się co robią Ci faceci spuszczeni ze smyczy ....

dla mnie niech się bawi, pije z kumplami do upadłego ale nie gapi i obmacuje gołe laski
Cytat
BB25
Dajcie spokój! Przecież patrzenie na inne kobiety i podniecanie się na ich widok to normalny męski odruch. W jakich wy czasach zyjecie??? Klub go - go to nie burdel. Równie dobrze może sobie popatrzec na kobitki w tv. Trochę luzu i zaufania baby!!!!

patrzeć w ekran jak jest jakaś goła laska a mieć ją na zywo nagą centymetr od siebie i w dodatku gdy dochodzi do dotykania to dwie różne rzeczy, nie ma porównania
Cytat
BB25
aha... i jak ma zdradzic to zdradzi nawet z sąsiadką, a niekoniecznie w klubie go-go ;)

owszem ale po co jeszcze faceta popychać do zdrady i kusić los?
taaak kochanie idź się świetnie baw, rób co chcesz, wymacaj sto lasek, niech one obmacują Ciebie bo ja Ci ufam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 13:13 przez kleszczu.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:15:35

Cytat
kaha0889
no to co mam robic,pozwolic mu??
Przeciez z nerwow bym sie skonczyla przez cala noc.Wiem ze takim zachowaniem moge spowodowac ze on sobie tam pojdzie i mi poprostu nie powie.Ale ja reki nie przyloze do tego zeby moj facet za moim przyzwoleniem poszedl ogladac cycki
Sama sobie odpowiedziałaś, może nie mów mu tego otwarcie "zakaz i basta" ale daj do zrozumienia że nie będzie Ci sie to podobać jesli jest kumaty i zależy mu na twoim szczęściu to nie pójdzie.
A jakby przypadkiem nie był taki "kumaty" to powiedziałbym mu wtedy co o tym myślę bardziej bezpośrednio.

zweryfikowana
Posty: 665
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:15:58

tak przesadzasz i to bardzo! Co jest żłego w patrzeniu? Kobieto to facet. Powiem ci tak, mój maż ma pracę związaną z róznymi ludzi, obsługuje różnego typu imprezy. Pewnego razu pilnował występu striptizerki, przebierała się w jego pokoju, gadali itd itp... i co miałam mu zrobic dziką wojnę?? Nie! Ufam swojemu męzowi i wiem, że nie zrobiłby nic głupiego. Nie widzę przestępstawa w patrzeniu na gołą kobietę.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:16:04

Cytat
kaha0889
co sadzicie o takiej sytuacji?
siedzimy ze znajomymi w pubie i pytam sie przy wszystkich mojego co wymyslili na wieczor kawalerski kolegi.On na to ze nic i ze pewnie skoncza w klubie go-go i w smiech.Ja zrobilam taka mine i kolezanka mowi"przeciez w patrzeniu nie ma nic złego" a moj tylko potakuje ze sie z tym zgadza.ja sie pytam ich(bo wszyscy oprocz mnie byli tego znania)zeby postawili sie na miejscu narzeczonej o Moj ze"to by sie nie dowiedziala";(smiech).Jak sie wkurzylam to szok.Poczułam sie nie powiem jak...skoro ma takie poglady to ciekawe co zrobi w swoj wieczor kawalerski. zrobilo mi sie baaardzo przykro,szczegolnie ze jak jestesmy sami to mi mowi ze nigdy by nie poszedl do takiego klubu.
Normalnie osmieszyl mnie.Nie zycze sobie zeby patrzyl na gole laski,koledzy wszyscy sie nawzajem tylko podpuszczaja i sobie jeszcze beda "macac"
Dzis do niego zadzwonilam i powiedzialm co onim sadze.Straszna klotnia jak narazie.
jak myslicie,przesadzam?

Masz racje te laski czesto nie tylko tańcza, moja kolezanka miala taka sytuacje a striptizerka goła c.... o jego buzie sie ocierała..

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:16:59

Jestem z facetem 8 lat i ponad 6 po slubie i nie rozumiem co staz ma do tego. Mojemu chcieli zrobic podobny kawalerski ale poszedł na piwo, bo nie chciał. ale nasłuchałam się jak wyglądały inne z gołymi laskami, striptizerkami, prostytutkami, ja się Tobie nie dziwię facet ma szanować kobietę, a jak chce patrzec na inne to niech patrzy ale robienie normalnego z chodzenia do klubu go-go dla mnie jest dziwne, zapytaj go czy chciałby żebyś ty tak tańczyła, ciekawe ilu by się zgodziło, ale nie przed swoim tylko przed wszytskimi, dziewczyny które to robią same wybierają swój los, dla mnie nie sa przykladem... Poza tym granica się zaciera i potem jeden czy drugi skok w bok przecież to tylko seks, nie uczucie - znam wiele takich przykładów, sa zasady albo ich nie ma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-21 13:20 przez aga104.

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:19:13

moim zdaniem nie przesadzasz.. Mi by też się zrobiło mega przykro :(

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:19:40

Cytat
aga104
Jestem z facetem 8 lat i ponad 6 po slubie i nie rozumiem co staz ma do tego. Mojemu chcieli zrobic podobny kawalerski ale poszedł na piwo, bo nie chciał. ale nasłuchałam się jak wyglądały inne z gołymi laskami, striptizerkami, prostytutkami, ja się Tobie nie dziwię facet ma szanować kobietę, a jak chce patrzec na inne to niech patrzy ale robienie normalnego z chodzenia do klubu go-go, zapytaj go czy chciałby żebyś ty tak tańczyła, ciekawe ilu by się zgodziło, ale nie przed nim tylko przed wszytskimi, dziewczyny które to robią same wybierają swój los, dla mnie nie sa przykladem... Poza tym granica się zaciera i potem jeden czy drugi skok w bok przecież to tylko seks, nie uczucie - znam wiele takich przykładów, ale sa zasady albo ich nie ma.

amen moja droga
żebyś wiedziała święte słowa że granica się zaciera
też niestety znam takich wiele przypadków i jakieś granice w związku muszą być

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:19:52

on powiedzial to chyba w zartach , przynajmniej ja bym to tak odebrala ..

wieczór kawalerski

21 sie 2011 - 13:20:51

Cytat
BB25
Przesadzasz. Mój facet też był ostatnio na kawalerskim. Z tego co wiem świetnie się bawił. Kawalerskie to kawalerskie. Ja sama na panieńskim popatrzyłabym na striptizera ;) Nie przeginaj. Trzeba troche spuścic ze smyczy ;)

dokładnie mam takie samo zdanie..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

gdzie poznalas swoja milosc??