Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 21:19:27

kłotnia zupełnie bez sensu!! wątek dla tych co lubią wklejać i się chwalić ok - ja osobiście uważam, że niektóre mamy przesadzaja, nie tylko z zakupami ale i z chwaleniem się - sama zainspirowana wątkiem wkleiłam zdjęcia ze dwa razy, ale uważam to za bezcelowe więc nie wklejam. Myślę, że te "mamusie stałe bywalczynie" tego forum albo przesadzają z zakupami, albo wklejają zdjęcia ściągnięte z netu ubrań które może nie koniecznie kupiły - a jedynie chcą się chwalić ile to kupuja i wklejają na potegę setki zdjęc jednego tygodnia. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś kupuje po 30-40 ubranek jednego miesiąca dla dziecka, zwyczajnie fizycznie nie byłoby gdzie trzymać kupując tak dużo.

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 21:51:30

Cytat
kreda2011
kłotnia zupełnie bez sensu!! wątek dla tych co lubią wklejać i się chwalić ok - ja osobiście uważam, że niektóre mamy przesadzaja, nie tylko z zakupami ale i z chwaleniem się - sama zainspirowana wątkiem wkleiłam zdjęcia ze dwa razy, ale uważam to za bezcelowe więc nie wklejam. Myślę, że te "mamusie stałe bywalczynie" tego forum albo przesadzają z zakupami, albo wklejają zdjęcia ściągnięte z netu ubrań które może nie koniecznie kupiły - a jedynie chcą się chwalić ile to kupuja i wklejają na potegę setki zdjęc jednego tygodnia. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś kupuje po 30-40 ubranek jednego miesiąca dla dziecka, zwyczajnie fizycznie nie byłoby gdzie trzymać kupując tak dużo.

masz całkowita racje:
ja może 3 raz wkleilam zdjecia ciuszków i to w odstepie kilku kilkunastu miesiecy. Po drugie zdjecia robilam w domu jak widac wiec wydaje mi sie ze raz na jakis czas mozna.

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 22:11:24

Tradycyjnie zrobiła się kłótnia i obrzucanie się błotem.Często zaglądam do tego tematu i wklejam ciuszki ,które zakupiłam.
Kreda-przede wszystkim Twoja wypowiedź nie jest sprawiedliwa i czuję,że dotyczy również mojej osoby-ja wklejam zdjęcia z neta często,ponieważ robię zakupy online w C&A,bo asortyment na necie jest o wiele większy,ale nie mam zamiaru się tłumaczyć-zreszta widać w jakich ciuszkach chodzą dzieci jak ktoś ogląda galerie naszych pociech-powiedzcie po co ten jad-jedna mamusia napisała,że nie wkleja,ale sama lubi popatrzeć i jest ok...no,ale jak nie ma się gdzie wyładować swoich emocji to najlepiej na forum takim,gdzie przeważnie była cisza i spokój...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-08 22:12 przez agawa84.

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 22:11:55

Cytat
kreda2011
kłotnia zupełnie bez sensu!! wątek dla tych co lubią wklejać i się chwalić ok - ja osobiście uważam, że niektóre mamy przesadzaja, nie tylko z zakupami ale i z chwaleniem się - sama zainspirowana wątkiem wkleiłam zdjęcia ze dwa razy, ale uważam to za bezcelowe więc nie wklejam. Myślę, że te "mamusie stałe bywalczynie" tego forum albo przesadzają z zakupami, albo wklejają zdjęcia ściągnięte z netu ubrań które może nie koniecznie kupiły - a jedynie chcą się chwalić ile to kupuja i wklejają na potegę setki zdjęc jednego tygodnia. Jakoś ciężko mi uwierzyć, że ktoś kupuje po 30-40 ubranek jednego miesiąca dla dziecka, zwyczajnie fizycznie nie byłoby gdzie trzymać kupując tak dużo.

Nie rozumiem po co takie złośliwe wpisy:/ Wątek jest po to żeby się pochwalić więc nie rozumiem o co wielkie haloo. Jeżeli ktoś nie wierzy to już jego problem.Zdjęcia z neta się wrzuca bo dużo szybciej więc po co specjalnie robić foty . Jeżeli się nie podoba to po co ktoś tu zagląda i
się wypowiada.

Dziewczyny same cuda dla dzieciaczków!!!!!!!!!!

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 22:16:03

Wreszcie jakaś odważna mama poruszyła temat zdjęć z netu ,wiadomo ,że każda z nas mam lubi się pochwalić swoimi dzieciakami ,ale to co dzieje sie tu to lekka przesada,zero pomysłu na coś innego oryginalnego,wszystkei mamy kupuja to samo ,tylko każda coś więcej...:) Jedyną mamą ,która naprawde ma sie czym pochwalic na tym forum jest aniolekkk777 ,zakupy wyszperane ,niepowtarzalne i za to duży plus(no i oczywiście zdjęcia ubrań rzeczywistych ) reszta bee ,to co na wystawie to i na forum :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)Może utworzymy forum ..."Co mam w lodówce ,co dziś kupiłam do jedzenia dla dziecka :)"Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 22:32:01

Cytat
agamysz74
Wreszcie jakaś odważna mama poruszyła temat zdjęć z netu ,wiadomo ,że każda z nas mam lubi się pochwalić swoimi dzieciakami ,ale to co dzieje sie tu to lekka przesada,zero pomysłu na coś innego oryginalnego,wszystkei mamy kupuja to samo ,tylko każda coś więcej...:) Jedyną mamą ,która naprawde ma sie czym pochwalic na tym forum jest aniolekkk777 ,zakupy wyszperane ,niepowtarzalne i za to duży plus(no i oczywiście zdjęcia ubrań rzeczywistych ) reszta bee ,to co na wystawie to i na forum :) Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)Może utworzymy forum ..."Co mam w lodówce ,co dziś kupiłam do jedzenia dla dziecka :)"Pozdrawiam wszystkie mamuśki :)

Jak lubisz dużo jeść to załóż nikt ci nie broni:D

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 22:54:35

i prosze odezwały sie Mamy które już się bronią :) nikomu oczywiście nie bronię wklejać fotek z netu, ale fakt jedyną osobą która ma się czym pochwalić jest aniolekk777 - super ciuszki, w super cenach i real foto. Moim zdaniem o wiele lepiej oglądałoby się te wszystkie ciuszki na modelach, skoro kupujemy super ubranka pociechom (niektóre online, inne w sklepach) to przecież wkońcu prędzej czy później ubierzemy je naszym dzieciaczkom, więc o ile przyjemniej oglądałoby się te ciuszki w super zestawieniach i dawałoby to świetną inspirację dla kolejnych mam.
Co do sklepu C&A online to mnie totalny gniot - zamówiłam tam 3 razy, z kilkunastu rzeczy i 3 zamówień dostałam zaledwie dwie, wszystko nagle okazało się wyprzedane, mimo że kiedy kilkałam było dostępne. Oszukują klientów, zwłaszcza jeśli akurat coś mają na wyprzedaży - nie zamówię u nich już nic więcej, to czekanie czy ciuszki otrzymam czy nagle dostanę wiadomość, że wszystko wyprzedane tez denerwujące.
Także wklejanie co zamówiłam sobie w C&A (przynajmniej moje) bezsensu, bo 90% do mnie nie doszło.

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 23:05:50

kreda-bronimy,bo to nie było miłe co napisałaś-jeśli chodzi o C&A to wiem,że z tymi wyprzedażowymi ciuszkami było tak,że ciuszki wszystkie nie dochodziły i jak dla mnie to również porazka z ich strony,jednakże jeśli chodzi o zakupy po za wyprzedażą nigdy nie trafiło mi się czegoś nie dostać,a już dosyć długo kupuję u nich online-chyba mam szczęście:)
Jeśli chodzi o aniołekkk-równiez jestem zachwycona jej zakupami i cenami,ale nie każdy mieszka w dużym mieście-o ile w ogóle w mieście,więc pójście do sh jest niemożliwe i kupują albo na all albo w sklepie i jak dla mnie to ja też nie mam się czego wstydzić,bo ciuszki są fajne,a że dużo mam ma takie same-mi to absolutnie nie przeszkadza.
Pozdrawiam

Baby shopping list - część IV

08 sie 2012 - 23:25:38

kredaJa bronić się nie mam przed czym :) Zdjęcia wklejam rożnie zależy gdzie kupie ,jak na allegro to wrzucam fotkę z allegro jak w lumpku lub sklepie u siebie to robię fotkę .Jedynie ze strony wrzucam zdjęcia ciuszków Topolino ale zamawiam te ciuszki od koleżanki tu z szafki. Jeśli chodzi o zamówienie z c&a to podczas wyprzedaży kompletna lipa mi nic nie przyszło wszystko wyprzedane ale poza promocjami ciuszki zamawiam i normalnie wszystkie dochodzą:)

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 07:01:53

dziewczyny co tu się dzieje zaglądam i oczom nie wierzę...
co do tematu to sądzę że jest właśnie po to żeby pokazać co fajnego się kupiło przy okazji czasami przecież się wymieniamy informacjami u kogo zakupiłyśmy rzecz jesli jest z allegro..
ja zanim rozkminiłam jak tu się foty wrzuca to często tu zaglądałam. miło mi że mnie a właściwie nasze zakupy doceniłyście ale wcześniej i ja kupowałam rzeczy na allegro czy w galeriach ale od kąd odkryłam nasz ulubiony sh to zwyczajnie jak wchodzę do sklepu załącza mi się świateło że w sh moge mieć więcej rzeczy dla Karinki niż tu.. no chyba że coś mnie zachwyci to odrazu biorę.. choć chyba jak zauważyłyście ostatnio przechodzę odwyk, który pewnie w ulop mi się zakończy hihi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 07:02 przez aniolekkk777.

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 07:40:40

Ja osoboiście wątek bardzo lubię, bo często mogę dowiedzieć się gdzie są jakie promocje, a i czasem podpatrzę coś co również mi się spodoba i mogłabym kupić swemu dziecku. A mieszkam akurat w mieście, gdzie takich sieciówek jest od diabła i nie nadążałabym z bieganiem od sklepu do sklepu w poszukiwaniu fajnych promocji i ciuszków. Często też można wyhaczyć fajnych allegrowiczów. Nie rozumiem jadu. Zresztą wiele mam stąd się na tym wątku zna i nie raz może podpatrzeć stylizacje na zdjęciach pociech (ja np uwielbiam przeglądać foty agawy ;)) Jesli chodzi o sklep C&A online kupiłam raz i mi aukrat udało się dostać ciuszki promocyjne, ale tez uważam, że to oszukiwanie ludzi, jeśli wysyłają tylko część ciuszków nie pytając kupującego nawet o zdanie i pozostaje jednak niesmak.

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 09:37:24

Cytat
Itallly
Ja osoboiście wątek bardzo lubię, bo często mogę dowiedzieć się gdzie są jakie promocje, a i czasem podpatrzę coś co również mi się spodoba i mogłabym kupić swemu dziecku. A mieszkam akurat w mieście, gdzie takich sieciówek jest od diabła i nie nadążałabym z bieganiem od sklepu do sklepu w poszukiwaniu fajnych promocji i ciuszków. Często też można wyhaczyć fajnych allegrowiczów. Nie rozumiem jadu. Zresztą wiele mam stąd się na tym wątku zna i nie raz może podpatrzeć stylizacje na zdjęciach pociech (ja np uwielbiam przeglądać foty agawy ;)) Jesli chodzi o sklep C&A online kupiłam raz i mi aukrat udało się dostać ciuszki promocyjne, ale tez uważam, że to oszukiwanie ludzi, jeśli wysyłają tylko część ciuszków nie pytając kupującego nawet o zdanie i pozostaje jednak niesmak.

Podpisuję się rękami i nogami :) Ja tez uwielbiam tu zagladać i często kupuję coś podobnego i nie widzę w tym nic złego. Czasem kupuje 20 rzeczy w miesiacu, a czasem nic w ciągu kilku - i uważam, że to moja sprawa, nikt mi na to nie daje - to moje pieniądze.
Wątek jest po to, żeby pokazywać ciuszki dzieciaków, więc nie bardzo rozumiem tego oburzenia.

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 12:53:16

Itallly-dziękuję za miłe słowa:)
Moje skromne dzisiejsze:)
[embed_image 68d87028f34d9fb223a7c902ead4bdd6]




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 14:28 przez agawa84.

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 14:40:15

Nie zaglądałam tu jakiś czas i widzę, że mam sporo do nadrobienia. :) Przejrzałam wszystkie zaległe strony, ubranka jak zawsze fajne i kolorowe - tak być powinno, aż miło popatrzeć na te Wasze zakupowe szaleństwa :)

Troszkę nie fajnie się zrobiło na dwóch ostatnich stronach :( ... zupełnie niepotrzebnie, każdy robi co uważa za stosowne i na co ma ochotę ... Mi osobiście ten wątek nie przeszkadza ( zresztą jak wszystkie inne ) nawet jeśli któraś z Mamusiek będzie na co dzień masę fotek dodawała, poza tym tak na dobrą sprawę nie interesuje mnie fakt czy te zakupy robione są faktycznie czy też są to fikcyjne fotki, w sumie to nie moja sprawa. Jak mi temat nie leży to czytam i "spadam" na inną stronę, a "złośliwe komentarze" to już zupełnie nie w moim stylu. :))

agawa buciki super i kolorek fajny !!! :))

Teraz to na mnie padnie, że się chwalę, aczkolwiek co mi tam :)
Nasze ostatnie zakupowe co nie co, trochę się tego nazbierało, część jeszcze z lipca i troszkę z zeszłego tygodnia ( już bardziej z myślą o nadchodzącej jesieni ). :))





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-09 14:46 przez misiu190208.

Baby shopping list - część IV

09 sie 2012 - 15:36:28

ItalllyJa również podpisuje się pod twoją wypowiedzią:)
Agata Świetne zakupy jak zawsze:) Tez chciałam tą czapę ale w innym kolorze niestety już nie było.
misiuekstra zakupy :D

U nas już jesiennie i zimowo:)
kurteczka na zime

czapeczka kupiona do kombinezonu który wklejałam wcześniej:) Koleżance z forum może uda się dokupić mi rękawiczki

następna dyskusja:

myslicie już o prezentach grudniowych dla dzieci ? Co kupić?-Zbiorczy