Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Baby shopping list - część IV

11 sie 2012 - 22:02:08

Cytat
aniolekkk777
a to nasze dzisiejsze z pepco:)
[attachment 765972 DSCN1675.JPG]

moja córeczka też ma te fioletowe legginsy:))
no i ten żakiecik tylko że z rózowym kwiatkiem;))

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 09:11:21

oluszkap marynareczka jest super i zastanawiam sie czy drugiej nie kupić tylka ją już bym ciut przerobiłam a mianowicie naszyla bym łatki ba łokciach a zamiast tego kwiatka wpieły byśmy jaką inna filcowa broszke..:D

dziewczyny szalejecie... nie powiem bo i ja w weekend zaszalalam.. później wrzuce foto ale dawno tak zadowolona nie wruciłam:)

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 09:31:27

Aniołekkk777 po ile w pepco te marynareczki i te różowe legginsy?

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 09:55:14

camika marynarka 29,90zł a legginsy 14,99:D właśnie piore marynarkę to później moge napisać jak po praniu z jej jakością:D

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 11:06:18

oj mamusie szalejecie;) wszystkie ubranka śliczne!!:) ja musiałam trochę przystopować bo zrobiłam duże zamówienie z Next i mąż zalecił odwyk;) ale jak tylko do nas dojdą ubranka to dodam fotki:)

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 12:11:24

agawa- sweterek cudny!! z jakiej to firmy i gdzie kupiłaś:) ?

I ja wybrałam sie wczoraj po małe jesienne zakupki i oto co kupiłam:)

sweterk i bluzeczka reserved



majtaski 5-10-15

czapa H&M

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 22:06:32

agawa jesteś ze Słupska? ja byłam tam na egzaminach:)

spodenki c&a



Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 22:18:46

Dziewczyny śliczności:)

Agata boska ramoneska sweterek i spodnie !!!!
aniolekkk śliczności same jak zawsze:)
raffatrampki ekstra
klaafajne sweterki też muszę małemu jakieś kupić bo mało mam :) majtasy ekstra:D

U nas skromnie środki się kończą hehehe
Bluzeczka h&m

rękawiczki dokupione do czapki która na allegro zamawiałam
Komplecik Nexta wygrany na allegro :D idealnie będzie pasował do zielonej kurteczki

Baby shopping list - część IV

12 sie 2012 - 22:28:29

Cytat
aniolekkk777
oluszkap marynareczka jest super i zastanawiam sie czy drugiej nie kupić tylka ją już bym ciut przerobiłam a mianowicie naszyla bym łatki ba łokciach a zamiast tego kwiatka wpieły byśmy jaką inna filcowa broszke..:D

dziewczyny szalejecie... nie powiem bo i ja w weekend zaszalalam.. później wrzuce foto ale dawno tak zadowolona nie wruciłam:)


o super pomysl na przerobienie;))
a ja bylam wczoraj i kupilam jeszcze tą z niebieskim kwiatkiem haha bo różową kupiłam na 4 lata mimo że moaj córka ma 3 i ledwo sie zapinala na brzuszku i chcialam wymienić na 5 lat a nie bylo różowej wiec wzielam i kupilam z niebieskim na 5 lat, rękawki troszke za długie ale luźniejsza w talii:)))

Baby shopping list - część IV

13 sie 2012 - 06:40:16

po praniu z marynarka nic się nie stało, nawet kwiatek nie odpadł.. ale na 2 już się nie załapałam.. u nas w pepco wszystkie marynarki wykupione..:(

a to nasza kolejna wygrana 2 pary bucików na jednej aukcji choć zależało nam tylko na peppie ale przyznam sie że mam jeszcze ze 3 pary bucików upatrzone i mąż mnie pewnie na suchej gałęzi powiesi..;/


Baby shopping list - część IV

13 sie 2012 - 07:11:11

aniolekkk777 jakie mega extra Conversy- takich wypasionych jeszcze nie widziałam!!!

Baby shopping list - część IV

13 sie 2012 - 07:23:43

asiunia dzięki, na nich aż tak mi nie zależało ale jak są też jest dobrze... najważniejsze były trampki z peppa..:D

Baby shopping list - część IV

13 sie 2012 - 07:35:56

trampki z pepą też extra :)

następna dyskusja:

myslicie już o prezentach grudniowych dla dzieci ? Co kupić?-Zbiorczy