Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 8 9 10 -->

a spirytusem próbowałaś ???

Cytat
mamaasi
a spirytusem próbowałaś ???
Spirytusem? Nie pierwsze słysze. No to spróbuje tego i tego :) Dzieki :)

Przepraszam, ale podepnę się pod post. Czy ktoś wie, jak wywabić plamy z korektora? Spaskudziłam jeansy, boję się eksperymentować z rozpuszczalnikiem, bo może odbarwić

Cytat
wiolka_m_21
Cytat
mamaasi
a spirytusem próbowałaś ???
Spirytusem? Nie pierwsze słysze. No to spróbuje tego i tego :) Dzieki :)

Nasącz wacik spirytusem (może być salicylowy) i pocieraj plamę. Powinna zejść.

Witam wszystkie mamay:)
Kupiłam kurtkę narciarską HM dla synka na Al... która miała mieć białe rękawy. Rękawy ma ale nie białe tylko tak zapuszczone że się przeraziłam. Czy któraś z Was wie jak taką kurteczkę doprać? Dodam że oprócz białego jest jeszcze czarny i niebieski w kurteczce. BRRRR ale jestem zła. Ludzie naprawdę są podli. Przed zakupem pytałam czy nie ma plam itp. Czekam na dobre rady. Z góry dziękuję

Ja bym zwróciła sprzedającemu ;p

zapytałabym się sprzedającego, czy istnieje możliwość zwrotu, bo zostałaś wprowadzona w błąd. Tak się nie robi. Ale ludzie są różni, jeśli nie będzie takiej możliwości, spróbuj vanishu do koloru, namocz i szczoteczką delikatnie spróbuj sprać, a potem jeszcze włóż do pralki. Powinno pomóc, ale nie wiadomo od czego te plamy

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Vanish do białego ten w proszku, zrób z tego gęstą papkę i nałóż na rękawy zostań na parę godzin i spłucz, powinno zejść jak nie za 1 razem to za kolejnymi zejdzie. Mam białą kurtkę na zimę i zawsze tak robię

Albo polej płynem do naczyn ale ludwikiem zadnym innym,tesz plamy puszczają,

Cytat
CHRUPEK
Vanish do białego ten w proszku, zrób z tego gęstą papkę i nałóż na rękawy zostań na parę godzin i spłucz, powinno zejść jak nie za 1 razem to za kolejnymi zejdzie. Mam białą kurtkę na zimę i zawsze tak robię

Problem polega na tym że na rękawie jest jeszcze niebieski i przy kontakcie z "papką" może wyblaknąć :(
Cytat
majka51
Ja bym zwróciła sprzedającemu ;p

Zwrócić nie mogę bo ze względu na to, że zależało mi na czasie kupiłam tak naprawdę poza All.. licząc na uczciwość



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-25 22:01 przez ezetka.

A może to szary miał być? Na tym zdjęciu nie wygląda źle ;)

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

kup w biedronce prosze odplamiacz oxy 5 zl za wiadereczko, jak dla mnie niezastapiony:)

Cytat
adarose
zapytałabym się sprzedającego, czy istnieje możliwość zwrotu, bo zostałaś wprowadzona w błąd. Tak się nie robi. Ale ludzie są różni, jeśli nie będzie takiej możliwości, spróbuj vanishu do koloru, namocz i szczoteczką delikatnie spróbuj sprać, a potem jeszcze włóż do pralki. Powinno pomóc, ale nie wiadomo od czego te plamy

J tez wszystko Vanishem do koloru biorę, jak nie z oleju, długopisu itp. to zejdzie, jak nie za pierwszym, to za kolejnym razem.

WITAM!
JA UŻYWAM MYDŁA GALLASOWEGO MOŻNA KUPIC W SKLEPACH LUB STRAGANACH Z NIEMIECKIMI ARTYKUŁAMI.WYGLADA JAK SZARE MYDŁO.
NACIERA SIE NA SUCHO NA MIEJSCE Z PLAMĄ I ZOSTAWIA NA NOC I WRZUCA DO PRALKI.
BIORE JE ZE SOBA WSZEDZIE(JESTE NA WAKACJACH I MAM JE PRZY SOBIE BO JAK MAŁY ZWYMIOTUJE MARCHEWKA TO OD RAZU NACIERAM)A ZANIM WROCIŁABYM DO DOMU TO PEWNIE BY SIE WRZARŁO MOCNIEJ!!
KOSZT OK 5 ZŁ ZA KOSTKE!!POLECAM!

Regulamin forum pkt 12: " Stosuj odpowiednie formatowanie tekstu (pogrubienie, podkreślenie, pochylenie, rozmiar czcionki, kolory, itp.) jeżeli naprawdę coś musisz podkreślić. Pisanie dużymi literami traktowane jest jako krzyk, a krzyczeć nie musisz"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-14 19:39 przez moderator.

Cytat
majka51
A może to szary miał być? Na tym zdjęciu nie wygląda źle ;)

Ja też na podstawie tego zdjęcia twierdziłam że fajna kurtka a białe czy szare jest ok, ale niestety, to nie miał być szary bo gdyby był to też byłoby ok. To biały w szarożółte smugi to tak jakby dziecko przez tydzień bawiło się na podwórku w piaskownicy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierwsze strzyżenie