Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Prostownica tytanowa

47 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Które wybrać?

12 sty 2013 - 10:08:29

Hej dziewczyny mam nadzieję że mi doradzicie.
Który komplet mebli wybrac ?
Oba są z ikey ceny podobne ale nie wiem które lepsze.
Sciany synek ma braz i turkus i tapete kremowo brązową .
Chciałam rożswietlić ten pokój jasnymi meblami.
Proszę o opinie.

1.szafa plus komoda:


2 szafa plus komoda :

Które wybrać?

12 sty 2013 - 10:35:18

zestaw 2.Bo

-nie lubie jak widac ubranka i inne rzeezy przez ta pleksa, czy jak to zwal.Nie ladnie to wyglada.

-2 zestaw zawsze mozesz przemalowac, albo ozdobic ladnymi naklejakami.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 10:38:15

Właśnie też mnie to gryzie ,że będzie widac te ubranka .

Które wybrać?

12 sty 2013 - 10:52:48

a ja osobiscie nigdy bym mebli nie zakupila w ikei bądź podobnych sklepach widze jak moj teśc ma meble z jednej z takich sieciowek to wszystko odłazi. biała plyta jest najtańsza na rynku wiec można znajsc stolarza ktory by nie drogo tak owe mebelki zrobil i bylyby zrobione porządnie a nie jak te z ikei ladnie wygladaja ale po chwili zaczynaja sie chwiac odlazic okleina itp.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 10:57:23

W rodzinie mają meble z ikei i nic im nie odchodzi.Ja kuiłam w BRW i jestem bardzo nie zadowolona bo okleina się zciera i łupi na kantach.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 11:03:42

Hmm, całościowo białe meble nie wiem dlaczego, ale jakoś kojarzą mi się z dziewczęcym pokojem :P
Poza tym, że taki gładki jeden kolor jest praktyczniejszy, to może lepsze będzie np coś takiego?
meble

Które wybrać?

12 sty 2013 - 11:07:32

Tylko ze ja szukam szafy i komody.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 11:08:50

No to właśnie szafa i komoda z takimi dodtkami:P chodziło mi o sam motyw :)

Które wybrać?

12 sty 2013 - 11:16:05

a jakieś namiary na te meble mogę prosic?

Które wybrać?

12 sty 2013 - 15:33:25

owszem mozna trafic w ikei na dobre meble ale trzeba tez za nie sporo zaplacic bo to co jest tansze to wyglada strasznie moja znajoma do hostelu zamawiala szafy i jak je zobaczylam to sie przerazilam ladnie to one wygladaly na zdjeciach, w pudelkach wogole kolory nie co odbiegaly ze np frony odcieniowo byly inne bądź mialy inny uklad sloi no i plyta byla strasdzliwie cienka. Co do BRW to meble maja jeszcze straszniejsze oklejone papierem jak postawisz na takiej szafce np kubek z ciepla herbata od razu zostaja ślady.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 17:36:02

To jakich firm polecacie meble?

Które wybrać?

12 sty 2013 - 18:13:06

mam 2 komogy z Ikea i sa bardzo dobrej jakosci.Krzeslo do biurka tez fajne i trwale.

Które wybrać?

12 sty 2013 - 18:21:46

ja osobiscie zamawiam tylko i wylacznie na wymiar wtedy mam pewnosc ze jakosc bedzie bardzo dobra i meble przetrwaja naprawde lata.
Fakt faktem ze takie meble są droższe ale za to mam dokladnie wymiar taki jaki chce taki kolor jaki chce i kazdy szczegól jest taki jaki ja chce

Które wybrać?

12 sty 2013 - 18:28:28

No to ja się wypowiem jako właścicielka tych drugich mebli które pokazałaś :) Mamy tę komodę oraz szafę tylko pojedynczą. Użytkujemy je już od jakiegoś czasu do tego mamy jeszcze regał również na zabawki i jesteśmy bardzo zadowoleni, nic nie odpada, nic się nie zepsuło. A dodam że meble są użytkowane przez dwie żywiołowe dziewczynki :) Co do pierwszych ma je koleżanka i niestety z szafy odkleiła się ta pleksa jak dzieci w nią wpadały :) i ubranka widać nie bardzo ale jednak trochę tak.
Ja tam bardzo lubię meble z ikei :) bo nie kupuję mebli na całe życie, te mamy już 3 lata i nadal wyglądają jak ze sklepu :) A nawet jak mi za kilka lat przyjdzie wymienić to zrobię to z czystą przyjemnością. Jak jesteś zainteresowana mogę Ci przesłać zdjęcie jak wygladają na żywo w pokoju dziecka odezwij się na priv i podaj @ to Ci prześlę i sobie zobaczysz :)

Które wybrać?

12 sty 2013 - 18:58:15

osobiście mnie nie stac na meble na wymiar i to z drewna ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pokażcie pokoje swoich pociech