Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

transport i spedycja

8 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 07:51:13

Witam wiadomo jak co roku trafia sie prezenty nietrafione naszym maluchom?
muj syn w tym roku miał 3 zdublowane prezenty ogromne puzzle 24 elementowe ktorych nie lubi układac tymbardziej ze są dla dzieci w wieku 3-6 lat , książke dla 4-5 latków a syn ma prawie lat 8 , lego ktore juz posiada a są tez w przedziale wiekowym do lat 5 , wsumie prezenty poszły do schowania przydadza sie na jakies okazje dla dzieciaczkow urodzinki, dzień dziecka itp a z zadowolonych prezentów to był z telefonu ,i klocki lego..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 21:18 przez iwo25.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 09:51:29

Jak się kupuje dziecku wszystko to czego chce to ciężko nie zdublować prezentów.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 10:17:00

Bo to byly prezenty "na odpieprz" u nas dziadki i chrzesni daja kase,a prezenty kupuje ja i zawsze wszystkie sa wielka rodoscia dla dziecka.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 10:17:57

elizkawwo to nie jest do konca tak ze nie wiadomo co kupic dziecku ktore wszystko ma wątek był założony tylko i wyłacznie z zapytaniem czy trafiły sie wam zdublowane prezenty dla waszych pociech
muj Daniel nie ma zabawek prawie wogóle bo sie juz nimi nie bawi jedynie co bardzo lubi to klocki lego które dostał my mu kupilismy duzy zestaw i chrzestny bo przyszedł i spytał mnie co by chciał dostac, a żeczą normalna jest ze zabawka która jest dla dzieci od lat 3-6 lat nie bedzie nia zainteresowane dziecko ktore ma 8 lat ... ja jak kupuje prezent na jaka kolwiek okazje to zawsze konsultuje z rodzicem czym sie dziecko bawi co by go interesowało.



zana78111 własnie czasem te prezenty śą własnie tak jak to napisałas!!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 10:25 przez iwo25.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 12:08:22

hey moja mała 5 latka dostala troche tego nic sie nie powtorzylo ale dostala to co chciala czyli np pet shopy domki powoz i te zwierzatka dostala od wujka gre żabki hop hop dostala gre stacyjkowo barbie fashionstyle czy cos takiego chciala dostac od wujka barbie ksiezniczke i piosenkarke ale ze wujek nie zna sie na lalkach to w markecie w jego miescie juz nie dostal bo sie sprzedaly a z allegro by juz nie doszla stad kupil gre ktora tez chciala no i wiele innych mniejszych rzeczy jak pamietnik hello kitty itp ale szczerze mowiac narazie wszystko stoi zajela sie tym na 5min mam nadzieje ze ja to zainteresuje :(

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 13:17:33

Moja dwuipółlatka dostała te puzzle i jest nimi zachwycona, ale nie wyobrażam sobie co z nimi ma robić 8 latek :D Na gwiazdkę nie bylo nietrafionych prezentów, ale na drugie urodziny dostała zestaw grzechotek i matę taką dla dzidziusiów..

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 14:47:49

U mnie jak co roku teściowa kupuje pościel. Dobrze by było jak by jeszcze zapytała jaki rozmiar mam w domu, ale po co:) reszta prezentow jest ok gdyż sama kupuje dla dzieci prezenty, a pózniej rozliczam się z resztą rodziny. Nigdy mi sie nie trafiły zdublowane prezenty, a jak kiedyś zdażyło mi sie nie kupować dla dzieci prezentów to dzwonimy do siebie aby sie nie powtórzyły:)

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 14:53:02

Wszystkie dzieci w mojej rodzinie nauczone są, aby cieszyć się z każdego prezentu. Nie było nietrafionych.
Niektórzy zamiast w zabawki, powinni zainwestować w słownik -_- dla siebie rzecz jasna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 14:57 przez guess_who_is_back.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 15:05:06

U nas w tym roku wszystkie trafione prezenciki dla synka w 100% :)
Wszystkimi jest zafascynowany,a najbardziej prezentem od babci- traktorek ze zwięrzętami,światłem i dźwiękiem, i odgłosami zwierząt :):)

zweryfikowana
Posty: 360
Ostrzeżenia: 2/5

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 16:14:19

Cytat
guess_who_is_back
Wszystkie dzieci w mojej rodzinie nauczone są, aby cieszyć się z każdego prezentu. Nie było nietrafionych.
Niektórzy zamiast w zabawki, powinni zainwestować w słownik -_- dla siebie rzecz jasna.

ta wypowiedź podoba mi się najbardziej!!!!:)))))))

zweryfikowana
Posty: 1.286
Ostrzeżenia: 1/5

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 16:19:43

wszystkie trafione prezenciki dla rocznej corci;)
jezdzik rozowy z odglosami i swatelkami
konik na biegunach co wydaje dzwieku
lalka bobas i barbie ;)
ksiazeczka z dzwiekami
wszystko ekstra mala sie cieszy , a to najwazniejsze ;)
nie powiem mikolaj w tym roku bogaty byl hehe :P

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 16:33:32

A ja rozumie autorke, zaden 8-sio latek nie bedzie sie cieszyl z zabawek przeznaczonych dla grupy 2-5lat.A dzieci nie potrafia udawac i to jest pieke.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 17:13:07

"a z zadowolonych prezentów to był z telefonu , i z ogromnego zestawu lego.."

No teraz dzieciaki telefony na święta dostają niedługo to komputery itp. będą chciały i będą dostawać, bo tylko z takich prezentów się bedą cieszyć....nie rozumiem tego ja jak dostałam w swoich czasach słodycze to się cieszyłam a teraz dzieciaki takie mają wymagania że głowa boli no i portfel:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 17:14 przez modna2009.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 17:36:17

A ja się tylko zapytam - co będzie jeśli dziecko dostanie czekoladkę -bo na tyle mnie stać?
U mnie w domku było nas 3-je, oboje rodzice pracowali, ale i tak nie było "niebińsko", owszem starczało na zycie, opłaty, na drobne przyjemności (NA DROBNE) - żadnemu z nas nie przyszło nawet do głowy, aby narzekać, ze na gwiazdkę dostało się NIE to co się chciało
Rozumiem, ze prezent nietrafiony wiekowo, ale NIC nie stoi na przeszkodzie poprosic darczyńcę o paragon i wymienić na coś co się dziecku spodoba....a swoją drogą.....eeee nie będę pisać, bo może to ktoś inaczej- źle odbierze, a nie mam takiej intencji:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 17:36 przez jojaku.

Nietrafione prezenty waszych pociech

26 gru 2012 - 18:17:23

modna2009 telefon dostał tylko dlatego ze jak ja wychcodze na zakupy czy jakies sprawy załatwic to on nie chce isc zemna i zostaje sam czasem jest to godz a czasem 2 godz , nie mielismy zadnego zbednego telefonu w domu zebym mogła do niego zadzwonic co robi itp,i nie mów mi ze jak bys miała syna 8 letniego dostał by prezent przeznaczony dla 3-5 latka to by skakał z radosci ja tez robiłam prezenty dla 7 dzieci ale z głowa , tak czasy sa teraz inne ale nie chodzi co dziecko dostaje nie cena towaru ma góre ale kup prezent tani a z głową , tez pamietam na swieta jak sie dostało owoce słodycze .

jojaku -- lepiej dac same słodycze niż kupic cos na siłe



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-26 21:23 przez iwo25.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak tanio urządzić pokoik?