Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 5/5

MEBLE DZIECIĘCE

30 lip 2013 - 14:48:02

zajrzyjcie do internetowego sklepu http://www.seart.pl/meble-dla-dzieci-c-863.ht ml - mają bardzo fajne mebelki drewniane, które można komponować w różny sposób i dokupować kolejne moduły gdy dziecko podrośnie

MEBLE DZIECIĘCE

12 sie 2013 - 15:17:09

Witajcie dziewczyny! Doradźcie mi proszę, jakie łóżko kupić dla 2,5 letniej dziewczynki. Moja córcia teraz śpi w kojcu, ale już jest zbyt mały dla niej. Mamy nieduży pokój, więc łózko o długości 2 metrów nie wchodzi w grę. Jaki więc rozmiar będzie najlepszy, by wystarczyło na 4-5 lat? Jakie Wy kupujecie swoim pociechom? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

MEBLE DZIECIĘCE

25 sie 2013 - 22:05:06

proponuje kupic "cos na wyrost", a najlatwiej szukac inspiracji w necie np: http://www.agatameble.pl/produkty/aranzacja/fan-faro

MEBLE DZIECIĘCE

26 sie 2013 - 09:07:59

u nas pokoik synka to zaledwie 3m na 1.50.wiec postanowiłam zrobić tak.meble wykonał mąz wg mojego projektu hahha /jak to pięknie brzmi/
pokój córki powstał z kuchni meble zakupiłam na allegro miejsca tez nie za wiele ale mysle ze dobrze wyszlo



MEBLE DZIECIĘCE

22 wrz 2013 - 21:10:35

wow bardzo ladnie Wam to wyszlo, szegolnie super pomysl z lozeczkiem pietrowym i zjezdzalnia.

MEBLE DZIECIĘCE

22 wrz 2013 - 21:28:54

Cytat
iv37
to pokój moich bliźniąt..mają w nim mebelki Black red white seria,, Małgosia.".na zdjęciu widoczna jedynie szafa ale jest jeszcze regalik na zabawki,komoda z szufladami i biurko(bez nadstawki) używane jako stanowisko do przewijania:))))oczywiście dopóki poleżały jeszcze na przewijaku w miarę spokojnie..bo teraz to już niemożliwe antykwak a Twoje mebelki śliczne..:) gratuluję udanego zakupu

Mamy takie same :) ale gładkie :) bez koloru niebiskiego czy zielonego. Są super! Kupiłam jak pierwszy syn się urodził, i mamy już ponad 6 lat :)

MEBLE DZIECIĘCE

04 lis 2013 - 21:35:08

dziewczyny a co myślicie o tym łóżku?

moja trzylatka jeszcze śpi w łóżeczku ale jest już jej niewygodnie.
chciałabym kupić takie żeby miała już na kilka lat



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-04 21:35 przez pampalini.

MEBLE DZIECIĘCE

10 lis 2013 - 16:46:56

Na wiosnę remontuje pokój synka , w planach mam takie meble .
Widziałam na żywo , solidne , porządnie wykonane a narożna szafa jak dla mnie to świetne rozwiązanie :)


zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 3/5

MEBLE DZIECIĘCE

19 lis 2013 - 19:21:04

A ja szukam dobrego krzesła, może ktoś mnie nakieruje? Młody chodzi do zerówki, póki co nie zadają im jeszcze dużo, ale on i tak sporo siedzi przy biurku, lubi pisać, rysować, przegląda książeczki, a przy tym niestety strasznie się garbi, nie wiem co z tym zrobić, bo ani prośby, ani groźby nie działają. Słyszałam, ze warto kupić dobre krzesło, wyprofilowane, dopasowane do pleców dziecka i do jego wzrostu, ale gdzie takiego krzesła szukac?

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

MEBLE DZIECIĘCE

08 sty 2014 - 09:11:29

fajne te białe aranżacje :) ja natomiast zastanawiam sie nad meblami stricte przedszkolnymi nie wiem co o tym myślicie? np szafki w kształcie ciufci itd.. widziałam że tutaj mają http://www.bakpol.pl/kategoria/szafy-przeszklone fajne szafy przedszkole z witrynami - na pewno bezpieczne skoro są w przedszkolach ale nie wiem czy jest sens inwestowac w takie meble czy lepiej coś tańszego i też kolorowego wybrac ?

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

MEBLE DZIECIĘCE

24 sty 2014 - 08:38:40

Widziałam ładne łóżeczko dla dziewczynki http://meblowiec.pl/lozko-dzieciece-guffy-180x80,id3773.html Myślę, że dziecku łóżko nawiązując designem do bajek z pewnością by się spodobało :)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

MEBLE DZIECIĘCE

27 lut 2014 - 12:49:37

Przeglądałam ostatnimi czasy w necie sporo propozycji łóżek dla dziewczynek i większość z nich była śliczna i słodka, tak samo jak to, które pokazała aldonaK ;)
Ale moim hitem jest łóżko z koroną, jak dla małej księżniczki :)

MEBLE DZIECIĘCE

05 sie 2014 - 16:03:26

U nas dzieci maja mało miejsca to dobrze sprawił się półkotapczan z kolekcji

Albena

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 5/5

MEBLE DZIECIĘCE

09 wrz 2014 - 12:05:27

Ja widziałam u znajomych we Francji bardzo ładny i funkcjonalny pokoik dla chłopca. W sumie był rozwiązany bardzo prosto i nie koniecznie miał wszystkie nowe meble. Zebrałam wszystkie pomysły na kartce. Rozrysowałam je i poprosiłam o realizację tę firmę: <moderacja - spam>
Wyszło lepiej niż się spodziewałam i za nie duże pieniądze. Chłopaki świetnie sobie poradzili z montażem i aranżacją. Ja wszystko wykończyłam malunkami na ścianach i pokój jest gotowy.
Czasami wystarczy dobry pomysł i ekipa do remontu, a można zdziałać cuda :-)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-09 14:04 przez moderator.

MEBLE DZIECIĘCE

09 wrz 2014 - 18:08:08

My mielismy mebelki Capslock. Bardzo funkcjonalne i pojemne.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor ściany ?