Ostrzeżenia dla użytkowniczki emiliaxxx:


Upomniana przez Za co? Wpis
moderator (09-09-2014 14:02) Spam.
Chodzicie do okulisty, czy badacie wzrok tylko u optyka? Ja już tylko korzystam z optyka [color=#FF0000][/color], ponieważ na miejscu od razu dobierają mi odpowiednie szkła oprawki. Zresztą u okulisty to podobnie wyglądało, tyle, że dużo czasu marnowałam na wizyty i czekanie w kolejkach. Co sądzicie na ten temat, może macie inne zdanie?
moderator (09-09-2014 14:03) Spam.
My preferujemy na wsi, ale blisko miasta lub miasteczka. Czy sądzicie, że takie płyty drogowe [color=#FF0000][/color] będą dobrym rozwiązaniem na drogę dojazdową do posesji? Gdy popada robi się nam takie błoto, że przejść nie można, a kostka byłaby drogim rozwiązaniem.
moderator (09-09-2014 14:03) Spam.
Ja widziałam u znajomych we Francji bardzo ładny i funkcjonalny pokoik dla chłopca. W sumie był rozwiązany bardzo prosto i nie koniecznie miał wszystkie nowe meble. Zebrałam wszystkie pomysły na kartce. Rozrysowałam je i poprosiłam o realizację tę firmę: [color=#FF0000][/color] Wyszło lepiej niż się spodziewałam i za nie duże pieniądze. Chłopaki świetnie sobie poradzili z montażem i aranżacją. Ja wszystko wykończyłam malunkami na ścianach i pokój jest gotowy. Czasami wystarczy dobry pomysł i ekipa do remontu, a można zdziałać cuda :-)
moderator (09-09-2014 14:05) Spam.
Tutaj macie namiary na świetną imprezę w prezencie- zwłaszcza dla chłopaka: [color=#FF0000][/color] Moja znajoma taką właśnie zorganizowała i wszyscy świetnie się bawili :-)
moderator (09-09-2014 14:05) Spam.
Ja podróżuję często, ale zazwyczaj samotnie. Nie mam chłopaka, a koleżanki mają już swoje połówki na takie wypady. Byłam już w wielu krajach Europy, Azji i Afryki. Muszę z bólem przyznać, że rzadko jeżdżę po Polsce- a mając porównanie to widzę , że jest piękna. Zdecydowałam się ostatni o na taki weekend dla singli w Kętrzynie [color=#FF0000][/color] i bardzo mi się podobało. Nawet poznałam kogoś z drugiego końca Polski. Teraz mam okazję do podróżowania po Polsce.

Zamknij to okno