Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

53 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

16 lis 2011 - 18:41:37

pokoj mojej Wiktori, jeszcze nie dokonczony, na jednej brakujacej scianie bedzie szafa i regal z disney princess.



Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

16 lis 2011 - 18:54:32

Andzia pokoj PRZEPIEKNY i dlugo bedzie ok,te z postaciami pokoiki sa rowniez sliczne ale wydaje mi sie ,ze na dlugo nie beda odpowiednie ,moze z 2 lata i bedzie nudno,ale moge sie mylic.
Andzia wyslij mi na priw reszte Twojego mieszkania bo cos czuje ,ze nadajemy a tych samych falach;),moze sie poinspiruje czyms

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

16 lis 2011 - 19:02:27

NatAdrMar - cudo

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

16 lis 2011 - 22:10:20

To pokój dziecka czy rodziców łoże???:)

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 14:35:30

Cytat
paulusia_anusia
Wiecie, ja jeszcze nie jestem mamą, ale planujemy postarać się o dzidziusia w okolicach pażdziernika. Jednak patrząc na większość waszych zdjęć jestem trochę przerażona. Rozumiem, że dziecko powinno mieć kolorowy pokój, wesoły itp. Ale niektóre to zwykłe 'rupieciarnie'. Wszystko na wierzchu, kurzy sie i nie wygląda zbyt ładnie. Może warto kupić tekturowe pudła/plastikowe pudła na kółkach i w nim gromadzic zabawki. I te kolory. Zielone ściany, niebieski dywan, różowe łóżko i pewłno nakleje - na meblach, na ścianach, na drzwiach. Oosbicie dosatalabym bialej goraczki w takim pomieszczeniu - może dziecko tez jest zbyt rozdrażnione, bo panuje za duzy chaos.
Pewnie wiele z was powie, że nie ma środków na wyremontowanie pokoju. Jednak zawsze można coś pokombinować, sprzedać stare a kupić nowe. Obłożyć okleiną, poszpereać w necie jakie kolory do siebie pasują, jak przechowywać różne zabawki.

Taka moja mała uwaga.

Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki :)


zgadam się
też nie mam dzieci i jeszcze nie planuję ale jak patrzę na niektóre pokoje to strach mnie ogrania - jedno zdj jak dziecko śpi na łóżku wśród miliona zabawek, nawet tego dziecka nie widać!!!! bałagan, rupiecie na podłodze, rozumiem że czasu na sprzątanie nie ma ale jak dziecko mieszka od małego ma wpływ na jego rozwój i postrzeganie świata, jak będzie żyć w bałaganie to takie będzie potem.
i te kolory szczególnie ten róż - jest wszędzie masakra. przecież pokój dziewczynki nie musi być różowy CAŁY! Padaczki można dostać przecież od tego!
dla przykładu wrzucam parę zdjęć z neta


Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 14:53:55

j_ulka jak będziesz miała dziecko to dopiero wtedy sie wypowiedz, dobrze wtedy zrozumiesz dlaczego inne pokoiki wyglądają wg Ciebie jak rupieciarnie, ty podajesz zdjęcia z folderów które oczywiście sa idealne ale niestety w praktyce jest inaczej, białe ściany i białe dywaniki juz na pewno nie będą białe przy dzieciach... zabawki tez nigdy nie beda miały swojego miejsca , chyba że schowasz przed dzieckiem...:)

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 14:59:23

Cytat
_MaRtyNiiiA_
j_ulka jak będziesz miała dziecko to dopiero wtedy sie wypowiedz, dobrze wtedy zrozumiesz dlaczego inne pokoiki wyglądają wg Ciebie jak rupieciarnie, ty podajesz zdjęcia z folderów które oczywiście sa idealne ale niestety w praktyce jest inaczej, białe ściany i białe dywaniki juz na pewno nie będą białe przy dzieciach... zabawki tez nigdy nie beda miały swojego miejsca , chyba że schowasz przed dzieckiem...:)

nie mówię o białych dywanach i ścianach.
Z resztą jest coś takiego jak sprzątanie po zabawie z dzieckiem prawda?
a zabawki można trzymać w zamkniętych pojemnikach? czy to takie trudne ?
Mam znajomą która ma 3 dzieci i jakoś u niej nie ma takiego bałaganu wszystko pochowane w pojemnikach nic zbędnego nie stoi na wierzchu a dzieci ma w różnym wieku 11, 3 i noworodek i jakoś może

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:00:04

Cytat
_MaRtyNiiiA_
j_ulka jak będziesz miała dziecko to dopiero wtedy sie wypowiedz, dobrze wtedy zrozumiesz dlaczego inne pokoiki wyglądają wg Ciebie jak rupieciarnie, ty podajesz zdjęcia z folderów które oczywiście sa idealne ale niestety w praktyce jest inaczej, białe ściany i białe dywaniki juz na pewno nie będą białe przy dzieciach... zabawki tez nigdy nie beda miały swojego miejsca , chyba że schowasz przed dzieckiem...:)

zgadzam się w 100% :)

niektórzy może faktycznie przesadzają, ale każdy ma swój gust:)

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:03:28

strona 18 1 post - po co tyle zabawek??? przecież to dziecko nawet nie siedzi?? koszmar

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:11:55

Cytat
j_ulka
Cytat
_MaRtyNiiiA_
j_ulka jak będziesz miała dziecko to dopiero wtedy sie wypowiedz, dobrze wtedy zrozumiesz dlaczego inne pokoiki wyglądają wg Ciebie jak rupieciarnie, ty podajesz zdjęcia z folderów które oczywiście sa idealne ale niestety w praktyce jest inaczej, białe ściany i białe dywaniki juz na pewno nie będą białe przy dzieciach... zabawki tez nigdy nie beda miały swojego miejsca , chyba że schowasz przed dzieckiem...:)

nie mówię o białych dywanach i ścianach.
Z resztą jest coś takiego jak sprzątanie po zabawie z dzieckiem prawda?
a zabawki można trzymać w zamkniętych pojemnikach? czy to takie trudne ?
Mam znajomą która ma 3 dzieci i jakoś u niej nie ma takiego bałaganu wszystko pochowane w pojemnikach nic zbędnego nie stoi na wierzchu a dzieci ma w różnym wieku 11, 3 i noworodek i jakoś może
moje dziecko tez ma pochowane zabawki ale tylko w nocy , bo wystarczy pare sekund i juz sa gdzie indziej, nawet jak goscie przychodza, musiałabym je schowac gdzies wysoko..
wiadomo kazdy ma inne gusta, moze akurat ta pani lubi gdy wokół jej dziecka jest mnóstwo zabawek a dla niej pokojiki te co ty pokazałas moga byc koszmarem:)

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:14:04

pewnie masz rację, każdy ma inny gust,

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:18:25

zdjęcia z folderów piękne wręcz muzealne a wiesz dlaczego bo nie ma w nich dzieci :D porozmawiamy jak miec dzieci będziesz bo trochę mówisz jak ksiądz z ambony o życiu rodzinnym coś wie ale tylko w teorii
a i jeszcze jedno- do mnie jak ludzie mają przyjść też wsio chowam ale moje DZIECKO ŻYJE TO NIE EKSPONAT MUZEALNY :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:19 przez incognito82.

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:24:39

to ja też dodam kącik moje córki ( z racji warunków mieszkalnych nie ma jeszcze swojego pokoiku ale chcieliśmy żeby miała taki swój kolorowy kącik:) )



Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 15:48:55

Piękny kącik ale błagam Cię zabierz tego kwiatka znad główki dziecka. Raz ze niebezpieczne a dwa niezdrowa jest juka (o ile dobrze widzę) dla dziecka.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Pokazcie pokoiki swoich dzieci!

22 lis 2011 - 16:00:02

Cytat
j_ulka
strona 18 1 post - po co tyle zabawek??? przecież to dziecko nawet nie siedzi?? koszmar

z tym się zgodzę :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piankolina