Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyny prosze o pomoc napiszcie czy mialyscie podobnie-moja coreczka ma 8miesiecy i juz rwie sie do chodzenia staram sie jej nie przemeczac ale wscieka sie gdy z nia nie chodze;/wszyscy mowia ze najlepiej piewrwsze kroczki zeby stawiala w bucikach,bo teraz raz idzie normalnie a raz na ,,paluszkach" jak baletnica...buciki ktore mam maja miekka podeszwe i ciagle jej spadaja,zawsze ten lewy ucieka jej ze stopki i nie dochodza piety=
napiszcie prosze jakie buciki mam jej kupic,lub poleccie jakies!

Moje zdanie jest takie: ty dziecka nie zmuszasz do chodzenia, jak sama chce to czyli jej nie męczy:)
najlepsze kapcioszki do nauki chodzenia są z firmy Befado!
leciutkie, super usztywnione, w różnorodej kolorystyce i wzorach.
polecam:)

A nam lekarz zawsze powtarzał, że żadnych chapetków! Na boso, albo w skarpetkach z absami. Stópka sama się wtedy masuje i poznaje faktury podłoża.

Ale zgadzam się jeśli chapetki, to tylko BEFADO.

po domu najlepiej boso. na dwór jakieś Bartki, Elefanteny moim zdaniem są super jakości a tańsze.

Tak zgadzam się z ilminą najlepiej na boso bo dziecko sobie nóżkę masuje noi zapobiega platfusa.Moje dziecko cały czas chodzi bez pantofli ale w skarpetkach z absem,a pantofelki od małęgo tylko kupuje firmy Befado gdyż posiadają profilowaną wkładkę która kształtuje nóżkę. Raz kupiłam na próbę pantofelki firmy Lemigo to tylko nóżka się w nich pociła.TAKŻE POLECAM JESZCZE RAZ Z CZYSTYM SERCEM BEFADO

moja córeczka też ma 8 miesięcy i tydzień temu dostała swoje pierwsze butki firmy Clarks. Dla mnie rewelacyjne mierzone i na długość nóżki i na szerokość. W sklepie ekspedientka zrobiła Miśce zdjęcie w nowych butach i dostaliśmy dyplom ze zdjęciem pierwszych butów z datą zakupu i rozmiarem- super pamiątka.

na boso albo w skarpetkach z abs, na dwór buty z miękką podeszwą..........

Mój synek też tak wcześnie zaczął śmigać :) i pierwsze kroczki stawiał w skarpetkach z abs, a na dwór miał takie ciapko-buciki z Elefantena z Deichmanna.Podobno ważne żeby podeszwa nie była za sztywna i żeby dało się buciki wygiąć w każda stronę:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolejnośc ząbkowania