Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

23 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wysyłka z UK do Polski

05 sie 2013 - 22:41:23

Witam Drogie Panie!
Sprawa jest następująca: zakochałam się w płaszczu znalezionym na ebayu. Jednak jest napisane "UK bidders only" i zmienić się nie chce. Czy byłaby tu może jakaś dobra duszyczka, która użyczyłaby mi swego adresu w UK, a następnie przesłała płaszcz do mnie? (Może być za niewielką opłatą, bom biedna :<;). Ja pokrywam koszty przesyłek (obu) + płaszcza - to oczywiste.
I jeszcze takie pytanie orientacyjne: ile kosztowałaby taka wysyłka do Polski?

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 11:44:39

kilkanaście funtów. prościej napisać do sprzedawcy i spytać czy wyśle Ci do Polski, może się zgodzi.

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 13:08:26

a ja mam troszkę inne pytanie ponieważ znalazłam fajną strone gdzie są buty oryginalne dużo taniej niż w polsce. Ceny są tam podane polskie i z tego co wiem to wysyłka 16zł lecz czytałam gdzieś na forum że jest limit i nie można kupić bodajże więcej niż 5 par i że paczkę mogą mi zatrzymać na granicy. wiecie coś na ten temat? i jeszcze jedno. czy przy zakupie z UK ze sklepu za przesyłkę płaci się raz czy za każdą pare?

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 13:14:35

Cytat
zakompleksiona95
a ja mam troszkę inne pytanie ponieważ znalazłam fajną strone gdzie są buty oryginalne dużo taniej niż w polsce. Ceny są tam podane polskie i z tego co wiem to wysyłka 16zł lecz czytałam gdzieś na forum że jest limit i nie można kupić bodajże więcej niż 5 par i że paczkę mogą mi zatrzymać na granicy. wiecie coś na ten temat? i jeszcze jedno. czy przy zakupie z UK ze sklepu za przesyłkę płaci się raz czy za każdą pare?


Pokaż stronę:)

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 13:17:16

drjays.com chyba:)

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 14:51:37

Cytat
sariel
kilkanaście funtów. prościej napisać do sprzedawcy i spytać czy wyśle Ci do Polski, może się zgodzi.
Taka była moja pierwsza myśl, ale niestety się nie zgodziła, dlatego pytam :)
Ale dwie osoby już zaoferowały pomoc, więc dziękuję baaardzo! Jesteście fantastyczne :)

Wysyłka z UK do Polski

06 sie 2013 - 18:26:52

Cytat
zakompleksiona95
a ja mam troszkę inne pytanie ponieważ znalazłam fajną strone gdzie są buty oryginalne dużo taniej niż w polsce. Ceny są tam podane polskie i z tego co wiem to wysyłka 16zł lecz czytałam gdzieś na forum że jest limit i nie można kupić bodajże więcej niż 5 par i że paczkę mogą mi zatrzymać na granicy. wiecie coś na ten temat? i jeszcze jedno. czy przy zakupie z UK ze sklepu za przesyłkę płaci się raz czy za każdą pare?
chodzi Ci o opłaty celne?
cena wysyłki wszędzie jest uzależniona od wagi, więc jeśli samo nie wylicza to trzeba pisać meile i pytać.
ten Twój sklep jest hamerykański, więc mogą Ci zatrzymać buty na cle. nie brałabym więcej niż 2 par na raz. jak Ci każą płacić to 23% vat i ewentualnie 12% cła, ale powyżej wartości paczki bodajże 150 euro.
nie ma opcji, żeby wysyłka kosztowała 16 zł. spytaj ich, bo ja nie widzę tam cennika.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bransoletka Lilou