Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Prostownica tytanowa

20 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

200 znaków to nie filozofia, przy stylizacjach 100 to już nawet nie wspomnę.

Cytat
ewcixx
no ciekawe co mozna napisac np. o prawie calym lakierze do paznokci .

Witam,mam na sprzedaż bądź wymianę lakier do paznokci - praktycznie nie używany,cała buteleczka, firmy 'Rimmel' kolor to jasny,pastelowy róż, ładnie kryjący, wystarczy pomalować raz (albo trzeba pomalować dwa razy), szeroki pędzelek, sprzedam za 10 zł plus koszty wysyłki albo wymienię na inny kosmetyk z rzeczy poszukiwanych.
Nie wiem ile tu znaków,ale z 200 chyba jest.

A co z etui na telefon dlaczego usunięty skoro jest tutaj ich sporo?

Dlaczego moderator usuwa ubrania z dzialu "moje rzeczy"?
tam tez mam się rozwodzic nad tym co kupilam, z jakiego materialu itp?

Ja dostałam blokade za powielanie a tak mam 2 pary butów tych samych ale w innych rozmiarach! więc to nie to samo więc dlaczego dostałam nie słuszną blokadę ? nie rozumiem

Cytat
funia0525
A co z etui na telefon dlaczego usunięty skoro jest tutaj ich sporo?
etui na telefon jest przedmiotem niezgodnym z tematyką, bo nie jest ani ubraniem ani butem ani dodatkiem, prawda?


Cytat
stokrotka170
Dlaczego moderator usuwa ubrania z dzialu "moje rzeczy"?
tam tez mam się rozwodzic nad tym co kupilam, z jakiego materialu itp?
jaki powód był podany w wiadomości o usunięciu?
Cytat
Martyna5573
Ja dostałam blokade za powielanie a tak mam 2 pary butów tych samych ale w innych rozmiarach! więc to nie to samo więc dlaczego dostałam nie słuszną blokadę ? nie rozumiem

dostałaś już odpowiedź na pw.
Dodawanie tej samej rzeczy kilka razy dziennie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 21:45 przez PatrycjaForsycja.

PatrycjaForsycja że się tak wtrącę wytłumacz mi proszę jakie zasady panują na szafce, skoro łóżeczka, pościele, wózki mają prawo bytu, przecież to nie są ubrania? Czy szafa z szafką są połączone, nie chodzi mi tu o forum, bo nawet gdy wpiszę na szafie wyżej wymienione przedmioty, to wyszukiwarka pokazuje mi właśnie te rzeczy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-21 22:57 przez 01kika01.

Moderator ma prawo do nakładania blokady na funkcję pisania na Serwisie w przypadku notorycznego łamania Regulaminu i zasad panujących nawet, jeżeli Użytkownik nie otrzymał 5 ostrzeżeń na Serwisie.

moje pytanie zatem ile blokada trwa??? bo z odpowiedzi moderatorki do mnie wynika,ze to ona sobie ustala sama.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

stokrotka170 zależy co jest powodem blokady, niekiedy to moderator ustala ile blokady oceniając subiektywnie jak poważny był powód blokady.

Zazwyczaj jeśli chodzi o usuwane przedmioty z szafy- za każdy usunięty przedmiot 2 dni blokady, czyli ilość usuniętych przedmiotówx2.
Jeśli są to rażące łamania regulaminu np: dodawanie rzeczy zupełnie nie związanych z portalem to np tydzień za 1 rzecz.

czas blokad wydłuża się dwukrotnie przy kolejnych blokadach.


01kika01 na szafce panują podobne zasady- są to łączone portale ale nie w 100%- po to jest podział na szafę i szafkę aby tam skupić się wyłącznie na sprawach dzieci. Tam przedmioty regulaminowe są troszeczkę inne- wszystko jest dość konkretnie opisane kategoriami. W razie pytań pisz.

Ja rozumiem co znaczy nie zgodne z tematyką serwisu tylko dlaczego mój usunięty. Na Szafa.pl etui na telefon jest bardzo dużo i jakoś one nie są usunięte. Więc albo wszystkie albo żadne. Wystarczy wpisać etui na telefon i wyskakuje pełno ich.

funia0525 to raportuj inne etui i po problemie, matko jedyna. Pilnuj sobie swojej szafy byś miała wszystko tak jak być powinno.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Najciekawsze perełki dziś usunięte:

- telefony
- parowar tefal
- obrazy na ścianę
- termoloki
- gumowe bańki chińskie

Cytat
PatrycjaForsycja
dzisiaj usunięte hity-
ręczniki, pościel, cały zestaw książek do liceum, kosmodisk, rolety, kawę, tabletki na potencję,

To PRZEDMIOTY NIEZGODNE z tematyką tego serwisu! Są inne, lepsze miejsca do sprzedaży takich rzeczy!

Ej, moja Mama na przykład trzyma pościel i ręczniki w szafie (nawet firanki i zasłony! ;)).

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

nie chodzi o to co kto trzyma w szafie:) bo ja moge trzymac tam co chcę, np młodszego brata, pieniądze, zdjęcia rodzinne- co nie oznacza że mam to wystawiac na szafa.pl :)

nbbo
Oj tak się śmieję. ;) Jedni rozumieją szafę pod kątem tego co sami w szafie trzymają. ;)
Ps. Współczuję bratu.. ;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-04 17:54 przez kamokanikaka.

Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak utworzyć nowy wątek?