Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

27 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

41 minut temu

wykonawca budowlany

51 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 22:58:07

Hej, mój problem polega na tym ,że gdy byłam mała spadł mi na nogę duuuży kamień. Nie pamiętam co wtedy dokładnie się stało ale chyba wtedy odpadł mi paznokieć i urósł już całkiem inaczej :( Mianowicie wygląda jak skorupa ślimaka. Jest ciemno zielony, twardy i wypukły. Już parę razy go zrywałam ale rósł nadal tak samo. Chodzi mi o dużego paznokcie u stopy. Chcę go jakoś spiłować żeby był płaski jak reszta paznokcie i przykleić jakiegoś tipsa tylko ,że żaden pilniczek sobie z nim nie radzi :( nie mam go jak spiłować.. proponujecie coś? Zaczyna się lato a ja nie chcę go cały czas owijać w plastry itp. :/
Proszę bez głupich komentarzy.

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:01:10

a byłaś z tym u jakiegoś specjalisty? dermatologa? myśle że wiedział by co trzeba zrobić

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:04:51

Może nie zrywaj, tylko poczekaj aż odrośnie.

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:05:22

Cytat
Shaera
a byłaś z tym u jakiegoś specjalisty? dermatologa? myśle że wiedział by co trzeba zrobić

Byłam, zaproponował mi jego wycięcie i wtedy nie miałabym w ogóle paznokcia :( ale ja już wolę go mieć, tylko nie wiem jak go spiłować, wtedy nakleiłabym tipsa na super glue i może by się trzymał..

zweryfikowana
Posty: 306
Ostrzeżenia: 1/5

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:07:10

pokaz jakies zdjecie tego paznokcia, z Twojego opisu troche trudno sobie to wyobrazic.

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:09:14

mojemu synkowi spadla szuflada na paluszek. Przez 2 miesiace mial bardzo gruby, zielono, czarny paznokiec. Pozniej skorobka odpadla i pod spodem byl paznokiec ciniutki z tym ze juz znieksztalcony.

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:10:08

Cytat
PaTuLa91xD
pokaz jakies zdjecie tego paznokcia, z Twojego opisu troche trudno sobie to wyobrazic.


Wiesz co.. to dla mnie trochę wstydliwe ponieważ on bardzo brzydko wygląda :( Po prostu wyobraź sobie ,że zamiast dużego paznokcia masz skorupe ślimaka tylko twardą :/

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:11:36

nie wiem moze kosmetczka poradzi sobie z nim ;)

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:13:09

Cytat
julatoja
mojemu synkowi spadla szuflada na paluszek. Przez 2 miesiace mial bardzo gruby, zielono, czarny paznokiec. Pozniej skorobka odpadla i pod spodem byl paznokiec ciniutki z tym ze juz znieksztalcony.

No mi niestety tak zostało do dzisiaj :(

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:13:46

myślę że najlpeiej będzie jak udasz się do specjalisty

zweryfikowana
Posty: 310
Ostrzeżenia: 2/5

problem z paznokciem

04 cze 2011 - 23:17:45

Gorsze rzeczy widziało się na tym forum!:) A może któraś miała i pomorze? wstaw zdjecie!:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akryle u stóp