Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja pośladków woskiem

15 lut 2016 - 23:57:35

Czy korzystacie z takich usług kosmetycznych? Chcę się wybrać ale się wstydzę...

Depilacja pośladków woskiem

16 lut 2016 - 07:36:22

ja osobiscnie nie korzystam. ale myślę, że panie które wykonują takie zabiegi już naoglądały się sporo tyłków w życiu, więc widok Twojego nie będzie dla nich niczym szczególnym, więc chyba nie masz się czego wstydzić. taka ich praca ;)

Depilacja pośladków woskiem

26 lut 2016 - 14:25:40

Uważam podobnie. Osoba, która wykonuje zabiegi nie przejmuje się zabiegiem tak jak my. Jest to dla niej codzienność, która już nie robi wrażenia. Tak samo jak lekarz, do którego przychodzą pacjenci z różnymi objawami. Czasem są to specyficzne objawy dla zwykłych ludzi, a lekarz spotyka się z nimi średnio, co dwa dni. Nie masz się, co przejmować. Jest to osoba, która Cię nie zna. Jest to jej zawód i za to otrzymuje pieniądze, dlatego powinna wykonać cały zabieg profesjonalnie. Najwyżej jak coś Cię zaniepokoi na pierwszej wizycie to już nie wrócisz nigdy do tego salonu.

Depilacja pośladków woskiem

07 mar 2016 - 09:09:24

zdecyduj sie na laser :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Depilacja pośladków woskiem

07 mar 2016 - 16:19:29

Też polecam laser. I uważam, że w tych czasach nie ma się czego wstydzić. Mogę tylko doradzić aby wybrać salon, który dysponuje laserem Light Sheer Duet. To najnowocześniejszy sprzęt na rynku i zabieg nim jest prawie bezbolesny. Ja chodziłam do salonu Vici Clinic w Krakowie, bo tam właśnie taki mają. Dodatkowo przy pierwszej wizycie można dostać 50% rabat, wystarczy przynieś wydrukowany z ich strony internetowej voucher.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Depilacja okolic intymnych