Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 12:51:28

Witam wszystkie panie :) mam pytanie szczegolnie do mlodych mam – poszukuję sposobu na, hm, "zwiotczenia" skóry po porodzie. Minęło już trochę czasu a ja chciałam znów poczuć się kobieco, bez zbędnych fałdek :) czy macie jakieś sprawdzone metody na taki problem? jakis zabieg, krem, nie wiem co innego?

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 13:13:05

Zapewne ćwiczenia, na fb jest dużo fajnych funpage gdzie dziewczyny wrzucają filmiki z treningami, diety itp. Myślę że warto też stosować peelingi i balsamy ujędrniające, na pewno dobrze nawilżające, oliwki też jak najbardziej.
Mnie dopiero czeka ten problem i takie Metody planuje stosować. Słyszałam że przy karmieniu dużo się jakby wchłania.

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 15:28:50

Mam podobny problem.. Uda i brzuch chętnie potraktowałabym jakimś wygładzaczem :D zdrowie odżywianie się i ruch niestety nie pomagają…

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 20:20:07

A ja mam propozycję, żeby zacząc wspólnie ćwiczyć i doprowadzić się do świetnościidea jestem równo 2 miesiące po porodzie, mam 6kg na plusie + 3kg które chciałam zrzucić przed ciążą to razem 9... mam ohydny cellulit, grube udzicha i brzuch, chociaż brzuch to mój najmniejszy kompleks. Tyłek też nie taki jakbym chciała:( to co? Jakieś chętne do wspólnej walki? W grupie raźniej:)

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 20:23:00

Cytat
abashta
Mam podobny problem.. Uda i brzuch chętnie potraktowałabym jakimś wygładzaczem :D zdrowie odżywianie się i ruch niestety nie pomagają…
Pomogą na pewno tylko czasu i cierpliwości trzeba .

Powrót do formy po porodzie

03 lis 2015 - 22:06:02

Ja po porodzie mam lepszą figurę i brzuszek niż wcześniej !:)

Do końca ciąży przytyłam 13kg przy wzroście 159cm, ale wszystko poszło w brzuch. Naturalny poród zakończył się cesarką i obawiałam się jak pozbędę się oponki która została zwłaszcza , że mięśni brzucha nie czułam w ogóle.
Okazało się że u mnie na szczęście zbędne 3kg po ciąży zniknęły same, wystarczy że przy Synu się nabiegałam :) długie spacery.. i zero śladu po ciąży nawet jednego rozstępu. Jestem miło zaskoczona. Ale siostra stosowała olejek arganowy i na prawdę był efekt.
Najlepiej stosować próbki przez jakiś czas , bo każda skóra reaguje inaczej ...

Powrót do formy po porodzie

04 lis 2015 - 15:48:31

Zwiotczenia skóry i rozstępy to częsty problem związany z wiekiem lub pojawiający się po porodzie czy znacznych zmianach wagi. Wart polecenia jest wyjątkowy zabieg – karboksyterapia. Polega on na podskórnym podaniu dwutlenku węgla, który rozbija złogi tłuszczowe, a dodatkowo wspomaga wytwarzanie kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Zabieg pobudza także mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra otrzymuje więcej substancji odżywczych, a krew krąży w problematycznym obszarze szybciej, co zwiększa metabolizm tłuszczu. Możecie poczytać na ten temat tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/karboksyterapia/

Powrót do formy po porodzie

05 lis 2015 - 08:37:45

oj, a czy to nie jest niebezpieczne? bo brzmi dosc nieprzyjemnie :< na jakie czesci ciala mozna to stosowac? czy np. jak mam tzw. “pućki” na twarzy to to mi jakoś pomoże?

Powrót do formy po porodzie

05 lis 2015 - 13:12:23

Jest to metoda wypróbowana i szeroko stosowana w kosmetologii, nie jest w żaden sposób niebezpieczna. Jest pewien krótki okres rekonwalescencji, nie mniej jednak nie przeszkadza to jakoś szczególnie w codziennym życiu.
Jeśli chodzi o twarz - owszem, wykonuje się zabieg karboksyterapii także na twarzy i dekolcie, ale nie ma on na celu wyszczuplania, ale bardziej redukcję obrzęków i zasinień np. pod oczami. Zabieg nie zmieni też w żaden sposób kształtu twarzy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orbitrek - hit czy kit?