Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opalanie natryskowe w ciąży.

01 sie 2011 - 20:03:18

Cześć : ) No więc tak jak w temacie. Mam do was pytanie.
Jestem w 18 tygodniu ciąży i 3 dni. We wrześniu na początku wybieram się na wesele z chłopakiem.
Niestety jestem strasznie blada ponieważ nie mogłam na początku ciąży opalać się na słońcu bo miałam plamienia. NA SZCZĘŚCIE MINĘŁY! : )
I chciałam was spytać czy w będąc w ciąży można korzystać z opalania natryskowego? Jeden lekarz mówi tak drugi zaś mówi nie.
Kosmetyczkę która wykonuje takie coś też pytałam i mówi, że to jest również dla kobiet w ciąży.
Uh. Został miesiąc, a ja nie wiem co mam robić. Pomóżcie! : ( Pozdrawiam.

Opalanie natryskowe w ciąży.

01 sie 2011 - 23:33:50

jestem kosmetyczką i opalanie natryskowe jest idealne dla kobiet w ciąży, osób z bielactwem, uczuleniem na słońce itd :) Nie jest toksyczne i nie szkodzi tak jak solarium :). Pozdrawiam

Opalanie natryskowe w ciąży.

01 sie 2011 - 23:36:13

nie wiem ale z chęcią sie dowiem sama bym poszła się poopalać jestem blada jak córka młynarza ;)od marca bez solarium ;/;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Opalanie natryskowe w ciąży.

01 sie 2011 - 23:37:10

składniki z preparatu, którym wykonuje się opalanie natryskowe nie przechodzi do krwiobiegu więc nie masz się co martwić, że maluszkowi coś się stanie.

Opalanie natryskowe w ciąży.

02 sie 2011 - 14:45:01

tez myślę że nie powinno być problemu... ja znam jeszcze inną fajną alternatywę, zabiegi opalające, np w spa cece można taki zrobić. To jest ok bo masz pewność że wszystko będzie równiutko chociaż ;) No i preparaty też mają lepsze wykorzystywane do tego niż jakies samoopalacze jakie można kupić w drogerii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stanie na rekach