Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:23:36

Powoli kompletuję świąteczne prezenty dla rodzinki, mam jednak problem z Babcią, nie wiem co jej kupić. Rok temu podarowałam jej szal, w tym roku nie mam kompletnie pomysłu. Co Wy kupujecie swoim Babciom? Może podsuniecie mi jakiś pomysł na ciekawy prezent

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:31:42

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-31 14:57 przez Milenaa20.

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:34:23

Ja mam to samo!
Babciom mojego faceta kupilam ksiazki - jedna dostanie o Papiezu, druga o najwazniejszych postaciach Kosciola, ale one sie tym fascynuja, wiec nie problem, do tego obrusy :-)

Natomiast moja babcia jest bardzo specyficzna, bo nie chodzi do Kosciola, nie maluje sie, wiec kosmetyki odpadaja, ksiazek nie czyta, ale lubi rozwiazywac wykreslanki, no ale przeciez jej wykreslanek nie kupie :) za 2zl.. na kremy ma uczulenie, ubiera sie w sh, a wiekszosc pieniazkow traci na wnuki no i co ja mam z nią począć? :) Rok temu dostała album o Krymie (stamtad pochodzi), byla zachwycona, dwa lata temu wieeelki album ze zdjeciami wnukow - moje, mojego faceta (tez go traktuje jak wnuka:)), kuzynek i mojego brata, trzy lata temu szal i torebke, portfel tez juz przerabialismy.. No i w tym roku mam problem z babulką :)

aha, cisnieniomierz ma i nie uzywa; biovitalu nei lubi, bo smierdzi :D no mowie Wam, kosmos :)

myslalam moze o jakims ladnym notesie robionym recznie, a do tego ladny dlugopis, bo zawsze pisze na karteczkach wszystko co uslyszy w tv, szczegolnie w "Kawie czy Herbacie" ;) co myslicie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-05 09:35 przez lilthug1.

zweryfikowana
Posty: 1.812
Ostrzeżenia: 1/5

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:37:33

kolczyki :)

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:39:12

ja kupilam babci tel. komorkowy dla seniorow

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:49:40

lilthug1 myślę, że notes to fajny pomysł :)

a moja Babcia nie ma jakiś super upodobań. Książka odpada, bo ma słaby wzrok i nie czyta. Nie maluje się, więc kosmetyki też odpadają. Chciałabym jej kupić prezent taki tylko dla niej, dlatego nie biorę pod uwagę rzeczy do kuchni, itp.
Myślałam nad jakimś ładnym dużym kubkiem i kocem- bo nałogowo pije herbatę, a ciepły kocyk na zime każdemu się przyda :P ale nie wiem czy to dobry pomysł

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 09:58:57

Cytat
ktopuk
lilthug1 myślę, że notes to fajny pomysł :)

a moja Babcia nie ma jakiś super upodobań. Książka odpada, bo ma słaby wzrok i nie czyta. Nie maluje się, więc kosmetyki też odpadają. Chciałabym jej kupić prezent taki tylko dla niej, dlatego nie biorę pod uwagę rzeczy do kuchni, itp.
Myślałam nad jakimś ładnym dużym kubkiem i kocem- bo nałogowo pije herbatę, a ciepły kocyk na zime każdemu się przyda :P ale nie wiem czy to dobry pomysł

fajny pomysl! mojej babci tez kupili (chyba moj wuja) taki wielki koc, ale nie jakis szmelc tylko naprawde dobrze wykonany, cieplutki kocyk! jest swietny! do tego moze jakis ladny kubek + zestaw herbat jak lubi? :)

albo szlafrok/podomke, tez jakis cieplejszy, fajne w Jysk są :)

fajne też są miody z pasieki, na al l są, w sam raz na zimę, ładnie zapakowany; jak babcia lubi to moze zamiast herbat do tego koca?:)

prezenty dla babci

05 gru 2012 - 10:04:12

a ja już wiem co kupie babci: ogrzewacz do rąk:) babcie zawsze marzną zwłaszcza w kościele jeśli chodzą, moja napewno się ucieszy...

prezenty dla babci

14 gru 2012 - 14:44:43

Ja przymierzam się do zamówienia na prezent zdrowotnego preparatu multiwitaminowego, który zagwarantuje mojej babci dobre zdrowie ;) Jedynie nie mam pojęcia, na który się zdecydować? Czy na tradycyjny Biovital Zdrowie w płynie (1 litr) czy może lepszy będzie Plusssz Gold Vital Tonik? Jeszcze myślałam o Doppelherz Vital Tonik, do którego dołączane są dwa kieliszki, chociaż jest najdroższy ze wszystkich trzech suplementów diety. Wiem, wiem - na zdrowiu się nie oszczędza :), ale nie mogę się zdecydować. A Wy jaki wybrałybyście dla swojej babci? Proszę o radę ;)

prezenty dla babci

14 gru 2012 - 14:47:26

Cytat
kfiatuszek22
a ja już wiem co kupie babci: ogrzewacz do rąk:) babcie zawsze marzną zwłaszcza w kościele jeśli chodzą, moja napewno się ucieszy...

pomysl fajny samej by mi sie takie przydały :)

prezenty dla babci

14 gru 2012 - 15:00:07

Ja niestety po raz pierwszy w tym roku kupię babci znicz i jakiś wieniec :(
co roku dostawała jakiś ciepły sweter, kosmetyki lub torebkę.

prezenty dla babci

14 gru 2012 - 15:04:29

Ja Babi co roku kupuję jakąś wyszukaną świeczuszkę - jest kolekcjonerką, ma świrka:)
Ma już w swojej kolekcji ponad 400 świec :O
Także nigdy nie mam problemu z prezentem dla Niej:)

prezenty dla babci

14 gru 2012 - 15:05:24

moze zapytaj swoja babcie o czym marzy?to ze jest babcia to nei znaczy z enie jest kobieta:) moze jest cos co chciałaby miec ,a nigdy sobie nie kupiła:) w zyciu nie kupiłabym mojej babci ,koca lub multiwitaminy itd ,przypominajace jej o wieku:)ze jest stara , uwazam ze jest to ,nieładne ,babci ajest taka sama kobieta jak i my czy nasze mamy ,i napewno zsługuje na cos fajnego ,moze perfum na ktore całe zycie sobie załowała,moze bransoleta naszyjnik ,cokowliek :)

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

prezenty dla babci

04 sty 2013 - 13:26:29

Zależy jaka jest babcia - jeśli wciąż ceni sobie wygląd, to na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu - http://prezentmarzen.com/masaz-relaksacyjny-w-warszawie/ chociaż nie do każdej babci będzie to pasowało. Możesz również postawić na jakąś wycieczkę. Wszystko uzależnione od budżetu jaki posiadacie ;-)

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 8/5

prezenty dla babci

29 paź 2021 - 08:05:19

Sama szukam czego dla 80 letniej babci i nie mam pomyslu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zapraszac chłopaka na wigilie?