Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

19 mar 2012 - 12:42:45

Cytat
Sacrum

Także, wesele bez rytmów disco czy innej biesiady też może być udane.[/color]

Owszem, byłam na weselu bez DP, było świetnie, ale jak już wcześniej wspomniałam wszystko zależy od mentalności gości. Ja mam pewność, że u mnie by to nie przeszło, gdyż prawie cała moja rodzina mieszka na wsiach i oni najzwyczajniej by tego nie przeżyli.

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

19 mar 2012 - 12:45:21

Ja jestem z okolic Warszawy i razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się na zespół Fanatic, który bierze 4,5 tyś. za wesele i 1,5 tyś za poprawiny, czyli razem 6 tyś. zł. Myśleliśmy, że wezmą więcej bo to popularny zespół disco polo a poza tym ślub mamy w Niedzielę Wielkanocną a co się z tym niekiedy wiąże ceny są dwa razy droższe. Zaproponowali nam abyśmy zrobili im listę piosenek, które chcielibyśmy aby zagrali i propozycje konkursów:) Zespół jest z okolic Żyrardowa:)

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

17 kwi 2012 - 09:17:28

Pomocy!
Szukam zespołu / DJ z pomorskiego - okolice 3miasta, tczewa, starogardu, malborka.
Znacie kogoś fajnego? Godnego polecenia?? Nie znam się na tym i nie znam żadnych ;/


nikt nie zna?? ;/



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-17 11:21 przez Kands131.

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

12 wrz 2013 - 21:09:40

Jupiter Band - Tarnów i okolice. Polecam w 100%, byłam na dwóch weselach na których grali i za każdym razem goście bawili się świetnie :D za wesele + poprawiny w tym roku brali 3500zł

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

13 wrz 2013 - 12:31:23

Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań...Polecicie coś z podkarpacia a konkretnie Jarosław i okolice :D

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

13 wrz 2013 - 12:38:53

Polecam zespół Quattro Band. Zespół jest 5 osobowy. Nie grają disco polo. Grają raczej rockowe kawałki, na ich stronie jest przykładowy repertuar. Zespół gra w wielkopolsce i kujawsko-pomorskim głównie ale mają również zlecenia z całej polski.

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

24 lut 2023 - 08:09:25

A ja polecam poszukać trochę większych gwiazd niż jakiś lokalny DJ. Jeśli zastanawiacie się, czy można wynająć znany zespół na wesele, poczytajcie artykuł pod linkiem https://weselnyblog.pl/gwiazda-muzyki-na-weselu-czy-mozna-wynajac-znany-zespol-na-wesele/, gdzie opisane jest, dlaczego warto zdecydować się na gwiazdę :)

Zespół na wesele [wątek zbiorczy]

18 sty 2024 - 10:55:13

W sumie rozumiem rozterki między wybraniem zespołu a DJ'a oraz skąd taką oprawę muzyczną na wesele w ogóle załatwić. Jednak najważniejsze dla mnie jest to, żeby oprawa muzyczna była zgrana z moim gustem a wykonawca sprawdzony i pewny. Dlatego polecam zdecydowanie https://helionmusicgroup.pl/ z którym wesele i poprawiny będą naprawdę niezapomniane. Świetny kontakt, super prowadzona zabawa i zespół wciela się nie tylko w DJ'a, ale i konferansjera, koordynatora czy wodzireja - kwestia dogadania. Inne atrakcje czy oprawa świetlna też wchodzi w grę. Macie właściwie wszystko załatwione z jedną ekipą, co jest naprawdę wygodne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudełko na ciasto weselne na magnes!!!!