Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KURSY - BEAUTY

27 paź 2020 - 10:35:25

Chciałabym zrobić jakieś dodatkowe kursy z branży beauty - polecicie gdzie najlepiej? Skończyłam Cosinusa, wiem, że oni oferują takie kursy. Co o nich sądzicie?

KURSY - BEAUTY

28 paź 2020 - 09:27:35

Ja kończyłam też cosinusa i skorzystałam z ich kursów, naprawdę warto. Jak wiesz już sama wiedza jest tam naprawde super przekazywana jak i ćwiczenia na pracowniach. Kursy jeszcze bardziej rozszerzają wiedzę i warto. Ja skorzystałam z kursu masażu, ale mam zamiar jeszcze dalej się rozwijać :)

KURSY - BEAUTY

02 lis 2020 - 11:27:02

Mają ofertę kursów, w sensie w Cosinusie. Cenowo dobrze wypadają, warto się zastanowić, przejrzeć ofertę. Ja co prawda robiłam kurs excela, ale był bardzo fajnie zorganizowany.

KURSY - BEAUTY

04 lis 2020 - 11:01:31

Ja korzystałam już z kilku kursów w cosinusie i bardzo polecam :) ale policealną też warto się zastanowić ,bo tam jest bardzo dużo wiedzy i praktyki.

KURSY - BEAUTY

05 lis 2020 - 09:03:20

Również jak najbardziej polecam kursy w cosinusie jak i samą policealną. Bardzo profesjonalne i kompetentne osoby prowadzące.

KURSY - BEAUTY

08 lis 2020 - 15:39:32

Kursy w cosinusie są naprawde super organizowane. Warto śledzic ich oferte bo pojawiaja sie nowe. Według mnie cena tych kursów jest bardzo przystepna.

KURSY - BEAUTY

12 lis 2020 - 15:24:58

Ja również jako absolwentka kosmetyki korzystałam z kursów, aby się dodatkowo doszkolić i polecam z czystym sumieniem!

KURSY - BEAUTY

17 lis 2020 - 17:02:56

W trakcie policealnej zaproponowano mi kursy z kosmetyki i masażu w cosinusie, skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Wiem, że cosinus zatrudnia specjalistów, więc jest to najbardziej sprawdzona opcja na rynku.

KURSY - BEAUTY

20 lis 2020 - 15:42:19

Bardzo dobre kursy są w cosinusie, korzystałam z trzech kursów i jestem zadowolona :)

KURSY - BEAUTY

25 lis 2020 - 14:21:29

Też podpinam się pod cosinusa, bo nie ma lepszej oferty w kraju niż oni. Są za free a kursy mają bardzo specjalistyczne i na wysokim poziomie

KURSY - BEAUTY

27 lis 2020 - 11:34:09

Ja skorzystałam z kursów w cosinusie i jestem bardzo zadowolona, bo mają bardzo szeroki wybór

KURSY - BEAUTY

30 lis 2020 - 16:01:58

Korzystałam z kursów cosinusa i jestem bardzo zadowolona , tym bardziej że prowadzący bardzo przykładają się do kursów i można bez problemu z nimi porozmawiać, zadawać pytania

KURSY - BEAUTY

01 gru 2020 - 11:49:00

ja korzystałam z kursów w cosinusie, ale maturalnych. byłam bardzo zadowolona, a co najważniejsze czułam się przygotowana do zdania matury dlatego myślę, że warto sprawdzić też pozostałe oferty kursów.

KURSY - BEAUTY

02 gru 2020 - 11:28:47

Z kursów korzystała moja siostra ja natomiast kończyłam policealna w cosinusie kosmetyke w 100% darmową i bardzo polecam ze względu na ogrom wiedzy jaki przekazują

KURSY - BEAUTY

07 gru 2020 - 12:22:48

Jak kursy to tylko w cosinusie, wysoka jakość i gwarancja że się nauczysz :) Pozatym ja zachęcam do spróbowania ich policealnej bo mają tryb weekendowy a jest w 100% darmowa i kosmetyka jest naprawde mega u nich.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna