Obecnie rozmawiamy o:

elektryka sklep

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hm, pomysł nawet niezły, ale z dotacją nie jet tak kolorowo, niestety

Cytat
oryginal
Cytat
madziutex
Jak dla mnie, to sklepów z akcesoriami dla dzieci i zakładów pogrzebowych nigdy za wiele. Klientów tylko przybywa.
niż demograficzny przecież mamy :0


a tam niż,teraz mamy boom,bo pokolenia z wcześniejszego boom'u było dużo i coraz więcej dzieci jest,bo babeczki z tamtego wyżu,mają teraz czas 'ciążowy', podam nawet przykład z mojej miejscowości,nie wiem ilu nas tu jest w sumie,coś około 1500 osób, tym liczne grono moherków, urodziło się naprawdę sporo dzieciaczków.

A co pomysłu - fajny,jeżeli nie przesadzisz z cenami,bo tak,jak koś napisał wyżej,czasami na róznych portalach takie rzeczy są za grosze:)

Co do cen napewno nie beda kosmiczne :) w moim miescie nie ma nawet sklepu ze kupic dziecku stoliczek z krzesełkami takze mysle ze mogło by byc ok :)a nie kiedy klient chce cos na zaraz nie ma czasu na czekanie czasami 2-3 dni na przesyłke



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-27 16:23 przez asiunia_1989.

Cytat
savage137
pomysł bardzo dobry. myślę,że z dobrym biznesplanem łatwo dostaniesz dotację. trzymam kciuki :)

Jeżeli będziesz miała skąd "brać" towar to ok.

z tego co szukałam w internecie jest wielefirm z mojej okolicy ktore sprowadzaja towar z zagranicy
a co Wy jako mamy szukałbyscie w takim sklepie ?? Jakiego rodzaju zabawek ?? Mysle tez o wprowadzeniu poscieli i firanek dzieciecych co o tym myslicie ??
byłam w uzredzie i faktycznie z tymi dotacjami to nie jest tak kolorowo na zakup towaru z wnioskowanej kwoty mozan przeznaczyc jedynie 20% takze bardzo malo reszta na wyposazenie sklepu Pan troche mnie zrazil i zapał mi spadl stwierdzial ze 500 zl czynszu to duzo !! co Myslicie pocieszcie troche:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-30 14:43 przez asiunia_1989.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Hala handlowa PTAK Kto był? Kto pomoże?