Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:50:34

też uważam że 1500 jest nieźle. chyba lepiej to mieć niż nie mieć.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:50:55

Cytat
kiciek1985
no właśnie. jakoś pani w spożywczaku się nie śpieszy a ta musi bo co?

Mi sie wydaje ze to dlatego ze Pani w spozywczaku jest 'na swoim' :) A Biedronka jest Franczyza.

Jest Franczyza, sa standardy.

Badania zadowolenia klientow, czas w kolejce do kasy, mystery shopper, a to sie przeklada wlasnie na te premie ;)
Cytat
kiciek1985
też uważam że 1500 jest nieźle. chyba lepiej to mieć niż nie mieć.

jesne ze lepiej niz nic. Ale skoro mam 5dni po 8h tak pracowac za 1500 zl, to lepiej ruszyc glowa i wkrecic sie do jakiejs agencji hostess. :) (wiadomo ze to dotyczy mlodych dziewczyn)

Swojego czasu zarabialam 1500zl netto w 10 dni. I powiedzmy ze zrobilam te pol etatu, praca bardzo przyjemna, nie ma kierownika ktory sie na Ciebie ciagle drze.

A jak masz dobra sprzedaz to agencja kieruje Cie na same najlepsze akcje pozniej. Wiec do mom3ntu kiedy czlowiek mlody i piekny to nie katujmy sie praca za kasa. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 12:56 przez mafinka.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:52:10

Moja mama pracuje w spożywczaku. I powiedziała mi kiedyś, że jeśli w takiej pracy nie staniesz się obojętny i nieczuły, to po prostu Cię "zjedzą" i będziesz resztę życia jechać na psychotropach. (oczywiście nie mówiła o życiu prywatnym) Większość babek ze sklepów to fajne dziewczyny, tylko w pracy mają niezłą "szkołę" i uczą się sobie jakoś radzić, żeby się nie denerwować. Te, które pracują krótko, jeszcze o tym nie wiedzą i chodzą takie wkurzone na cały świat. ;)

niezweryfikowana
Posty: 388
Ostrzeżenia: 1/5

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:52:16

slyszalam że w Biedronce teraz dobrze placa;)

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:56:05

Cytat
kiciek1985
Cytat
Hooney_M
Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.

Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.

właśnie ja mam to samo. tylko że mi tak szybko wszystko kasuje żeby się pozbyć kolejki ze będąc z dzieckiem nie mogę sobie poradzić ze spakowaniem tego a potem wali mi zakupy kolejnej osoby na moje. muszę szperać po cudzych rajstopach albo majtach czy wszystko moje wzięłam.
;o
Ja pracując na kasie 4 lata temu tez trafialam takich ludzi którzy sie wydzierali o za szybko im skanuje towar o.0 jak dla mnie śmiech na sali. Ludzie tez się powinni zastanowić! Jak nie za szybko to musza "biedni" stać w kolejce bo za wolno skanuje. eh

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:56:42

Każda praca jest ciężka:(Najgorsi są ludzie,przyjdzie taka do sklepu na zakupy czy do szpitala,dzrze pape,zgrywa wielką Panią a sama charuje za grosze w jakimś sklepiku, nienawidzę hipokryzji!!!!!

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 13:01:15

Cytat
kiciek1985
no właśnie. jakoś pani w spożywczaku się nie śpieszy a ta musi bo co?

Bo Pani w spożywczaku nikt nie rozlicza z tego jak szybko skasuje a w Biedronce tak.

A ogólnie to we wszystkich marketach jest cięzko ale Biedronka ma w tej chwili najlepsze warunki :) u mnie akurat są same miłe babki, więc mam szczęście ;p sama pracuję w markecie i zanm to od innej strony niż Wy piszecie...

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 13:04:30

A ja pracuje w Lidlu i też jest całkiem dobrze. Na okresie próbnym (3 miesiące)pracuje się na 3/4 etatu i na rękę dostaje się ok. 1050zł. Po tym okresie wypłata na rękę to 1500zł. Oczywiście te kwoty podałam bez nadgodzin które są liczone co do minuty i sumiennie wypłacane :D
Osobiście jestem zadowolona, że tam pracuję bo poza tym że wypłata zawsze jest na czas na koncie a czasami się zdarza że nawet dzień lub dwa wcześniej to na święta są bony a na mikołaja paczki ze słodyczami dla dzieci ;)

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 13:11:51

Cytat
kolczykiswarovski
Cytat
kiciek1985
Cytat
Hooney_M
Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.

Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.

właśnie ja mam to samo. tylko że mi tak szybko wszystko kasuje żeby się pozbyć kolejki ze będąc z dzieckiem nie mogę sobie poradzić ze spakowaniem tego a potem wali mi zakupy kolejnej osoby na moje. muszę szperać po cudzych rajstopach albo majtach czy wszystko moje wzięłam.
;o
Ja pracując na kasie 4 lata temu tez trafialam takich ludzi którzy sie wydzierali o za szybko im skanuje towar o.0 jak dla mnie śmiech na sali. Ludzie tez się powinni zastanowić! Jak nie za szybko to musza "biedni" stać w kolejce bo za wolno skanuje. eh

Chodzi o to,że te babki wrzucają jeden towar na drugi i nie ma się z tym jak pozbierać:)
Poza tym ja zawsze jestem dla nich miła,uprzejma,uśmiecham się,a te chyba wiecznie mają jakiś PMS co najmniej.. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 13:12 przez Hooney_M.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 13:17:01

Cytat
slodkaistotka
ponoc w bierdronce dostaja 1500zl na reke, ale ile w tym prawdy to nie wiem, o lidlu nic nie slyszalam
to prawda ze w biedronce dostaja 1500 tez o tym slyszlaam

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 14:50:48

Moja znajoma teraz zatrudniła się w Lidlu.
Mówiła, że pierwszy miesiąc ma mieć 1700 na rękę i umowa zlecenie.
Potem przejdzie na umowę o pracę i wyższe zarobki.
Chwali sobie bardzo, bo mówi, że 2 dni wolnego w tygodniu ma gwarantowane i przede wszystkim szacunek do pracownika chodzi o to, że ochrona nie zagląda pracownikom po torbach jak to jest np w Carrefourze gdzie wcześniej pracowała.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:17:54

Cytat
Hooney_M
Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.

Ja tak mam w Polo Markecie. Aż skargę napisałam ostatnio, nic im nie pasuje, jak potrzebuję pomocy to maja to gdzieś, a do tego są opryskliwe i po prostu chamskie. W Biedronce nawet miłe są babki u mnie, a o do płac to wiem, że na pewno mają na rękę więcej niż jest najniższa krajowa.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:20:31

w biedronce są dosyc dobre zarobki jak na pracę dla młodych, bez doświadczenia ludzi. Oprócz tego dostają bony na święta około 3 stówy i paczki na święta i różnego rodzaju wyprawki jak, np. urodzisz dziecko.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 15:21 przez kiia.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:25:20

Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.
To może ty nie uogólniaj,często kupuję w Biedronce a za bydło się nie uważam i nikt się ze mną nie użera.A niestety praca pań ekspedientek zalezy od klienta,więc uprzejmość to jeden z ich obowiązków.

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 15:29:15

mafinka a ty pracujesz gdzies? Wiec do mom3ntu kiedy czlowiek mlody i piekny to nie katujmy sie praca za kasa. :)


to zdanie wymiata. poczekamy jak nie bedziesz młoda i piekna co napiszesz

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwroty w pracy