Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:22:14

A pielegniarka ze stazem pracy 15 lat i specjalizacją zarabia 1820 zł na rękę :))) Pewnie zaraz rozkrzyczą sie głosy ,ze nic nie robi na dyżurach...polecam zamianę. Z Biedronki na odpowiedzialnosc za 350 zł więcej..Takie sa płace w biedronce,taka prawda.Kolezanka siedzc na kasie za 1550 zł z premia i tak twierdzi,ze trzeba byc głupim,żeby w szpitalu pracowac za takie pieniądze.Pozdrawiam.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:23:27

Cytat
dzwooneczek
Cytat
ananasek1993
Cytat
dzwooneczek
Z tego co słyszałam to 1980zł brutto plus premie - w Biedronce.

Na 100000000000% nie, aż tyle :)
kiciek1985 Nie rozumiem o co Ci chodzi ... myślisz, że taka praca jest łatwa ?! Jak mają dostawę i muszą wykładac na półki palety soków, mąki, cukru.

Cytat z forum biznesowego "Ja zacząłem niedawno prace w CD biedronki i na okresie próbnym dostałem 1980zł brutto + premia uznaniowa i jestem miło zaskoczony bo już za drugi miesiąc pracy dostałem 1816zł do ręki. "

Moja znajoma zarabia znacznie mniej, a ma 3/4 etatu.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 2/5

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:25:47

W warszawie na pol etatu prawie 800 zł do reki na caly prawie 2 tys plus premie i jakies bony na żarcie :D A NA SWIETA DODATKI PONAD 3 STÓWY

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:26:59

Cytat
ananasek1993
Cytat
dzwooneczek
Cytat
ananasek1993
Cytat
dzwooneczek
Z tego co słyszałam to 1980zł brutto plus premie - w Biedronce.

Na 100000000000% nie, aż tyle :)
kiciek1985 Nie rozumiem o co Ci chodzi ... myślisz, że taka praca jest łatwa ?! Jak mają dostawę i muszą wykładac na półki palety soków, mąki, cukru.

Cytat z forum biznesowego "Ja zacząłem niedawno prace w CD biedronki i na okresie próbnym dostałem 1980zł brutto + premia uznaniowa i jestem miło zaskoczony bo już za drugi miesiąc pracy dostałem 1816zł do ręki. "

Moja znajoma zarabia znacznie mniej, a ma 3/4 etatu.
Znacznie mniej czyli ile? To jest 1450zł na rękę, a na 3/4 etatu powinna zarabiać niecałe 1100zł.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:29:13

Moja znajoma pracowała w biedronce i mówiła że ok 1500zł wychodzi na rękę za cały etat, ale podstawa to ok. 1200zł z groszem, jednak harówa nieziemska, rozpakowywanie towaru, dźwiganie, kasa, sprzątanie itp. itd. do tego ludzie potrafią być wredni i chamscy.
Atmosfera w pracy zalezy od grupy i kierownika. Także różnie się trafia.

Co do Lidla też pracowała znajoma, pensje są podobne ale w Lidlu są podobno bardziej wymagający kierownicy i jest ciężej, dlatego przeniosła się do biedronki :P

Ale ogólnie uważam, że pensje w supermarketach są niskie, w stosunku do wykonywanej pracy.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:29:14

to jest prawda, że w Biedronce zarobki są w granicach 1700zł na rękę do tego dochodzą premie wiem to ze sprawdzonego źródła(moja znajoma pracuje)

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:30:14

Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.

Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-14 12:31 przez Hooney_M.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:34:49

Nie jest tak zle w biedronce, przynajmniej w mojej oklicy, znajome sobie chwala tam prace. A jesli chodzi o nieuprzejmosc, to w mniejszej miescowosci babeczki sa mile, czego nie moge powiedziec o wiekszych miastach ..

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:36:21

Cytat
Hooney_M
Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.

Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.

właśnie ja mam to samo. tylko że mi tak szybko wszystko kasuje żeby się pozbyć kolejki ze będąc z dzieckiem nie mogę sobie poradzić ze spakowaniem tego a potem wali mi zakupy kolejnej osoby na moje. muszę szperać po cudzych rajstopach albo majtach czy wszystko moje wzięłam.

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:36:33

Ostatnio widzialam ogloszenie w biedronce (Warszawa-Srodmiescie) - dla kasjerki, podane bylo wynagrodzenie 2200 zl albo 2500 nie pamietam dokladnie. Brutto oczywiscie

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:37:48

Ja pracowałam w Auchan za 800zł tam to była dopiero masakra.Gdybym wiedziała, że w biedronce takie zarobki to już bym siedziala na kasie :D wydaje mi sie że zarobki są zależne od miejscowości. Mieszkałam w małym miasteczku i tam prawdopodobnie pensja nie przekraczała 1200 zł. A w lidlu masakra kolegi mama pracowala za 1100zł a zapierdziel miala ze szok

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:40:08

no taK... najlepiej zalozyc ze wszystkie sie opierdzielaja i wszystkie sa niemile.

ja bym sie bardziej do Pan z urzedow przyczepila. ktore calymi dniami pija kawke, plotkuja i 1 na 10 potrafi Cie normalnie obsluzyc.



A taka anegdotka: ostatnio mialam wizyte w posredniaku, od 3 miesiecy jestem bezrobotna. przynioslam dyplom zakonczonych studiow a Pani popijajac kawke do mnie mowi: "a moze w inter marche by chciala pani pracowac? poszukuja na kase" :P


jeheheh. Jakbym sie rwala do pracy na kasie wiedzialabym gdzie szukac, posrednik mi nie potrzebny. ale ze dyplom potrzebny do tego... to nie wiedzialam :P

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:40:27

Cytat
kiciek1985
Cytat
Hooney_M
Cytat
mafinka
Cytat
kiciek1985
a baby w biedrze ostatnio są tak niemiłe, jakby zarabiały co najmniej 500 zł a nie aż tyle.

"az tyle" ? uwazasz ze 1,5 tys to dobra i GODNA wyplata za charówke?

dziwisz sie ze sa niemile? jak calymi dniami sie z bydlem uzeraja? mi tez nie chcialoby sie usmiechac....

poza tym nie uogolniaj.

Praca jak każda inna,jak jej się nie podoba to niech się zwolni,ja nie mam zamiaru znosić humorów tych bab. To akurat prawda,bo do jakiej Biedronki bym nie poszła,to siedzą tam tylko sfrustrowane i wściekle babska.. Jakby mi łaskę robiły,że towar kasują. A są nawet do tego stopnia bezczelne,że nie zauważają,że stoisz 10 minut przy kasie i rozmawiają sobie we dwójkę o pierdołach.
Kiedyś wyłożyłam cały towar na kasę,a ta po pogawędce z 2 kasjerką stwierdziła,żebym sobie przeszła do innej kasy,bo ona zamyka. Zrobiłam taki dym,że baba teraz omija mnie z daleka..
Większość ludzi ciężko pracuje,mało kto ma przyjemną pracę.

właśnie ja mam to samo. tylko że mi tak szybko wszystko kasuje żeby się pozbyć kolejki ze będąc z dzieckiem nie mogę sobie poradzić ze spakowaniem tego a potem wali mi zakupy kolejnej osoby na moje. muszę szperać po cudzych rajstopach albo majtach czy wszystko moje wzięłam.

Mam identycznie,a też zawsze jest ze mną córcia...
W innych sklepach są miłe,normalne ekspedientki,a w Biedronce zawsze trafiam na jakieś buractwo (żeby nikt nie poczuł się obrażony,mówię o tym co ja spotykam w swojej okolicy)...

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:46:40

no właśnie. jakoś pani w spożywczaku się nie śpieszy a ta musi bo co?

zarobki w lidlu i biedronce

14 gru 2011 - 12:48:51

jakiś czas temu wisiało w Biedronce ogłoszenie o naborze do pracy na kasie na 3/4 etatu, wynagrodzenie 1390zł na rękę więc całkiem nieźle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwroty w pracy