Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ktoś jeszcze? ;>

w berka,chowanego,piłkę,paletki,chińczyk,warcaby,twister,możesz iść z nim też na plac zabaw,basen

to moze gdzies do parku parki przewaznie maja to do siebie ze drzewa tworza cienie i jest chłodniej albo moze zabierz go do domu zabaw? "urwis" tak to sie chyba nazywało pozna nowe dziecialbo jesli potrzebujesz zrobic zakupy to zabierz go ze spoba do supermarketu i powiedz zeby ci pomógł to napewno poczuje sie potrzebny;) zabierz moze ze soba jakies ciekawe filmy lub bajki idźcie na lody
nie wiem co bedziecie robic ale powodzenia pierwszego dnia pracy

Cytat
camiska70
Cytat
nieczlowiek
ja wiem w co sie bawic z dwulatkiem,a z pieciolatkiem to nie mam pojecia,dowiem sie za 3 lata. Moge tylko podbic:)


ja się chętnie dowiem co do dwulatka a raczej dwulatki :D

Ja mam dwuletniego chrześniaka i jego ulubiona zabawa to...bieganie :). Bardzo żywiołowy chłopiec. Co dziwne, bardzo lubi kiedy czytam mu ilustrowane książki z bajkami i wierszykami dla dzieci. W przypadku wierszyków powtarza wersy za mną. Opowiadam mu też co się dzieje na obrazkach, np gdzie mieszkają poszczególne zwierzątka, "co mówią", co robią.
Cytat
Leiloca
ktoś jeszcze? ;>

Może znowu ja :P. Ja, jako najstarsza, organizowałam młodszemu rodzeństwu ciotecznemu zawody sportowe, coś w rodzaju toru przeszkód. Ustalałam jakąś ciekawą trasę, mierzyłam czas. Zwycięzcy dostawali cukierki. Myślę, że na placu zabaw nietrudno byłoby znaleźć dzieciaki chętne do takiej zabawy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-30 19:46 przez kochatka.

ja pilnuje 2letniej kuzyki i ona uwielbia bigac to fakt czasami obie sie smiejemy ze ma ADHD ;D hehehe :D jest prze kochana ale lubi dac w kosc ;D aaa i przegada juz nie jedna starsza osobe a dopiero w kwietniu skonczyla 2 latka ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik optyk?