Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

głowa mnie juz boli od szukania ....

przeczytałam mase rożnych wątków i różnych opini ...i nie wiem sama....

Szukam podkładu kryjącego -dobrego - wypróbowalam juz tyle tego,ze normalnie szok... i nie znalazlam dobrego (mieszka w malej mejscowosci i tródno tu o dostanie czgokolwiek lepszego wiec postanowilam z allegro zamówic ).

Czytałam mase opinii i mam teraz dylemat pomiedzy tymi najbardziej zachwalanymi :

REVLON COLORSTAY , LA ROCHE UNIFIANCE , VICHY DERMABLEND i DERMACOL ....

który będzie wdg. was najlepszy? zależy mi żeby wytrzymał na weselu troche... dodam,że troszke mam tłuste czoło po paru godzinach od nałożenia czegokolwiek na twarz....



i jeszcze pytanie o tusz do rzęs ... mam dylemat między :

ASTOR VOLUME DIVA , AIR MAX ASTOR ultra volume - albo czy znacie jakies inne dajace fajny efekt wydłużonych i pogrubionych rzęs bez sklejania ?

prosze o opinie i porady ;)))

z góry dziekuje za każdą odpowiedz

ja polecam VICHY DERMABLEND Bardzo dobry podkład :) swietnie kryje

Vichy Dermablend
mialam wiele razy nigdy mnie nie zawiodl
naprawde polecam :)

a co do tuszu do rzes zalezy w jakim przedziale cenowym Cie interesuja
ja uzywalam 2000 calori chyba z max factor i teraz mam z maybeline lift up i dobre sa
a z drozszych to loreal telescopic

Nie wiem żadnego nie próbowałam :| Ale szafowiczki ci doradzą :)

jak mialam tusz z ASTORa i zadnego nie polecam...

podkład vichy dermablend rewelacja daje sie go bardzo mało swietnie kryje długo sie utrzymuje,tylko ten zaden inny tusz to nie wiem bo ja uzywam avon super shock nie skleja i wydłuza oraz pogrubia,zapraszam mam w szafie gdyby cos

ja również nie polecam

Dermablend od VICHY!! Jest to NAJLEPIEJ kryjący fluid w techwili na rynku. Jeżeli Twoja buzia jest skłonna do błyszczenia się, to wystarczy przyłożyć sobie do buzi husteczkę higieniczną i po sprawie :) Bądź nałożyć na fluid puder mineralny w kamieniu - GWARANTUJĘ, że nic Ci, że buzia nie będzie Ci się świecić :)

gwarantuję, że buzia nie będzie się świecić* ;)

REVLON daje efekt maski, nawet jak sie jak sie go nalozy malo;// nie polecem!!!

zweryfikowana
Posty: 666
Ostrzeżenia: 1/5

polecam tusz maxfactor 2000 calories a podklad z maybelline w musie:)

co do tuszu dla mnie jest zawsze dobry Max Factor 2000 calorie
a podkłady w musie matuja fajnie i sa lekkie ,nie błyszczysz sie

zweryfikowana
Posty: 660
Ostrzeżenia: 1/5

Mam taki sam problem ze swoją cerą. Po wypróbowaniu dziesiątek, jeśli nie setek podkładów różnych marek, w skrajnie różnych cenach znalazłam coś idealnego dla swojej cery i wcale nie jest żaden z wyżej wymienianych podkładów, a wielokrotnie tańszy i bardziej dostępny podkład Lirene... Wytrzymał bez ani jednej poprawki 18h wesela siostry, moja twarz nie błyszczała się nawet przez chwilę, pierwszy raz nie świeciłam się jak choinka na zdjęciach. Używam go niezmiennie od 2 lat i nie zamieniłabym na nic innego. Po raz kolejny okazuje się, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością.

Na pewno Dermacol Ci odradzę!!! strata kasy na to gówienko:)
Ja uzywam Revlona więc mogę Ci go polecić:)

dzieki WIELKIE dziewczyny ;))))

ułatwiacie mi decyzje ;))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

henna! rozjasnienie?! ratunku!!