Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

legginsy na zumbę

28 sty 2015 - 21:27:23

Zapisałam się na zumbę. Jaki strój kupić, abym mogła swobodnie ćwiczyć? Zastanawiam się nad takimi legginsami [Moderacja - nieopłacona reklama]? Nadają się na zumbę? Jakie buty powinnam kupić?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-21 08:42 przez moderator.

legginsy na zumbę

28 sty 2015 - 21:36:14

Pewnie, że sie nadaja jednak ja bym sie w nich źle czula, wole dopasowane :D
Mysle , ze jakies dobre adidaski :D Chyba, ze nie masz funduszy to jakies trampki ;) Grunt, zebys sie dobrze czula! Pozdrawiam i zycze milej zabawy! Nie pozalujesz :)

legginsy na zumbę

28 sty 2015 - 22:20:16

na zumbie dużo skaczesz i ruszasz nogami ;) - najlepiej chyba sprawdzają się tego typu:

http://www.koszokazji.pl/c105,piekne_nogi/s12,leginsy/3649,italian_fashion_legginsy_3_4

ciemne, zwykłe, przylegające i nieplączące się pomiędzy stopami ;)

ja osobiście nie lubię długich spodni - człowiek się w nich bardziej poci i mało wygodnie się ćwiczy

edit - ja swoje kupowałam w h&m na dziale sportowym - są super

co do butów to koniecznie jakieś dobre adidasy - mają się nie ślizgać i trzymać kostkę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 22:21 przez estusia.

legginsy na zumbę

28 sty 2015 - 22:36:19

ja na zumbe to bym ubrała jakies luzne spodnie dresy + top bokserka lub jakis inny , buty adidaski z dobra podeszwa :)
ale te co pokazałas na foto tez fajne na fitnes ;)



legginsy na zumbę

11 lut 2015 - 15:44:55

Zakochałam się w legginsach Alexander Wang dla H&M w kolekcji limitowanej!!! zdecydowanie najładniejsze sportowe legginsy jak dla mnie! i są oddychające, więc cool! Super wyglądają. Jakby co, można jeszcze je kupić na allegro.... Chociaż nie polecam osobom o przysadzistych udach, mogą optycznie poszerzać :( ale co tam!

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

legginsy na zumbę

14 wrz 2015 - 12:49:33

Jeśli chodzi o buty to ja jestem wierna Nike Studio Trainer doskonale się sprawdzają podczas zumby ale również w trakcie ćwiczeń na orbitreku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pudrowy płaszczyk na wiosnę- jakie dodatki?