Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Prostownica tytanowa

47 minut temu

transport i spedycja

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 12:19:59

Nie lubię takich rzeczy, ogólnie stojących stroików, pierdółek. Są całkiem nie w moim stylu. Stawiam na prostotę i stonowane kolory.
Mój stół będzie w kolorach czerń/biel + srebro.
Biały obrus, srebrne duże serwety, zastawa w kolorach biel/czerń po środku w długiej wąskiej białej porcelanowej doniczce a'la łódka posadzona rzeżucha + dla przełamania akcentu serwetki z motywem wielkanocnym :)

Ale to mi się podoba :) :

Cytat
jottt91
ja dopiero zaczęłam, inne rzeczy mam tutaj na blogu ;P
może niekoniecznie na święta, ale lubię takie "robótki" :))






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 12:23 przez dzamajka.

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 12:22:17

Ale to wszystko ładne, tylko patrzeć i zazdrościć talentu :)

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 15:40:02

Cytat
mojmarek
świetne pomysły -gratuluję wszystkim talentu- Kasia 91 H- świetne te Twoje dzieła!

Dziękuje bardzo :)

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 15:53:20

Cytat
Kasia91_H
A ja właśnie rozpoczęłam "produkcję" jajek wielkanocnych tak zwaną techniką: Decoupage :) gdzie niegdzie nie jest jeszcze to doskonałe bo dopiero się uczę :) a oto rezultat mojej pracy



sprzedajesz te jajka?? jeśli tak jaka jest cena??? :) sama nie zrobię, ale chętnie bym kupiła.

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 16:35:48

Ja robię na zamówienie takie jajka :) te ze zdjęć mają po 15 cm :)
wykonuję też większe lub mniejsze na życzenie oraz różne wzory i kolory :)



WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 16:36:16

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-25 16:38 przez FeelTheSame.

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 18:03:00

Cytat
Martaa84
Cytat
Kasia91_H
A ja właśnie rozpoczęłam "produkcję" jajek wielkanocnych tak zwaną techniką: Decoupage :) gdzie niegdzie nie jest jeszcze to doskonałe bo dopiero się uczę :) a oto rezultat mojej pracy



sprzedajesz te jajka?? jeśli tak jaka jest cena??? :) sama nie zrobię, ale chętnie bym kupiła.

Póki co to jeszcze się tego uczę :) w sumie nie jest to takie trudne ale potrzeba trochę czasu i wytrwałości aby efekt był idealny. Więc jak na razie ich nie sprzedaje bo nie są do końca takie jak być powinny (szczególnie przy zajączku widać, że pomarszczyła mi się serwetka):)
Ale na święta BOŻEGO NARODZENIA na pewno bombki już będę sprzedawać, bo do tego czasu na pewno dojdę do wprawy :)

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 18:10:51

ja robiłam kiedyś wydmuszki obklejane skręcaną bibułą, jak znajde zdjęcie to się pochwale

WIelkanocne DIY Handmade

25 mar 2014 - 18:25:11

Yagga_yo świetne te twoje rzeczy! ja uwielbiam prostotę! A twoje rzeczy właśnie takie są - proste i efektowne. Widać, że estetycznie zrobione - brawo! Zajączki ekstraaa! Widziałam kiedyś twój wątek o własnym sklepie :) jestem na tym samym etapie... mam dość bezrobocia i cały czas myślę o założeniu własnej działalności :) Także działaj śmiało! może nam się uda ;)

Ja na wielkanoc niewiele robię... w tamtym roku jaja styropianowe zdobiłam i tradycyjnie zwykłe jajka:) A w tym roku, na razie mam dekorację na stół już zrobioną, bo zaczęłam niedawno kurs na florystę :)

Więcej moich prac na blogu - tam rzeczy do wnętrz bardziej! ZAPRASZAM :)

www. picassa-design.blogspot.com (trzeba usunąć spację po www.)


WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 06:54:05

dzamajka dziękuję :))))) bardzo mi miło :)

FeelTheSame - jak te jajeczka takie równe Ci wychodzą? :P próbowałam takich, ale strasznie nierówno mi wyszło, a Twoje jak od linijki :P

WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 10:34:59

Cytat
jottt91
dzamajka dziękuję :))))) bardzo mi miło :)

FeelTheSame - jak te jajeczka takie równe Ci wychodzą? :P próbowałam takich, ale strasznie nierówno mi wyszło, a Twoje jak od linijki :P

staram się bardzo starannie robić i nad jednym dość dlugo siedze zeby byl ladny efekt :)

WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 13:12:53

FeelThaSame bardzo precyzyjne wykonanie, widać, że mnóstwo czasu spędziłaś nad takim jednym jajkiem! I oczywiście kolorki pastelowe bardzo w moim typie, śliczne są :)

lumpeks kurs na florystkę to świetny pomysł, można otworzyć kwiaciarnie i sklep z rękodziełem zarazem :) Również trzymam kciuki to się może udać! :)
Twoje jajeczka są cudne! Zupełnie inne niż wszystkie, naprawdę stylowe :)
Weszłam na bloga i widzę, że robisz dużo ze 'zpageti' czy jak to się piszę, może masz facebookową stronkę? Chętnie bym polajkowała i obserwowała, jakoś nie lubię blogspota :P.

A u mnie króliki się rozmnażają ... w króliczym tempie ;)


WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 14:53:54

Yagga_yo śliczne te Twoje króliki :)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 14:57:46

Króliczki super:)

WIelkanocne DIY Handmade

26 mar 2014 - 15:04:08

mega slodkie te kroliczki ale nie wiem czemu ale bardziej kojarza mi sie z kotkami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Herbatki sypane na wagę