Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:18:59

Witam. Organizuje wieczór panieński, do klubu mamy możliwość wejscia z własnym jedzeniem, jednak pojawia się jeden problem- jakie przekąski można przygotować? :>

Sałatka, koreczki- wiadaomo.. Ale chciałabym coś nieco bardziej treściwego ale nie potrzebującego podgrzania.. Macie jakiś pomysł może? Będe bardzo wdzięczna za każdą radę! :*



zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:21:17

Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:22:42

Cytat
Samaola2
Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

wiem tylko niestety kuchania w czasie imprezy nie wydaje nic poza frytkami.. eh ;/

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:24:49

to kiepsko...bo tak na samych koreczkach to lipa

niezweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:25:47

Cytat
Samaola2
Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

Wypada? A jak niby wyobrazasz sobie "podac cos cieplego" w klubie?

Wg mnie mini wrapy sa dobrym pomyslem, kolorowe, wcale nie musza byc " miesne"
U mnie zawsze pierwsze sie rozchodza, bo niewazne co wlozysz do srodka, ladnie wygladaja i dobrze smakuja:)

Moze jakas salatka?
Ale zeby nie bylo nudno,
To zrob salatke z kaszy kus kus, dodaj do niej drobno posiekana papryke, ogorka, pomidora ( mniej wiecej pol na pol z kasza), jakies przyprawy i jest idealnie:) uwielbiam kus kus z warzywami.
Jak nie macie mozliwosci rozlozenia papierowych talerzykow, to porcjuj salatke w malych kubeczkach, z widelczykiem.
Mini salatki owocowe

Mini pizze na zimno ( lub wieksza pokrojona na malutkie kawalki z wbita wykalaczka)

Mini sajgonki z sosem slodkokwasnum



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 16:28 przez lezysz2.

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:27:47

Cytat
lezysz2
Cytat
Samaola2
Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

Wypada? A jak niby wyobrazasz sobie "podac cos cieplego" w klubie?

Wg mnie mini wrapy sa dobrym pomyslem, kolorowe, wcale nie musza byc " miesne"
U mnie zawsze pierwsze sie rozchodza, bo niewazne co wlozysz do srodka, ladnie wygladaja i dobrze smakuja:)

Moze jakas salatka?
Ale zeby nie bylo nudno,
To zrob salatke z kaszy kus kus, dodaj do niej drobno posiekana papryke, ogorka, pomidora ( mniej wiecej pol na pol z kasza), jakies przyprawy i jest idealnie:) uwielbiam kus kus z warzywami.
Jak nie macie mozliwosci rozlozenia papierowych talerzykow, to porcjuj salatke w malych kubeczkach, z widelczykiem.
jakoś kilka razy robiłam i byłam na panieńskich albo innych organizowanych imprezach w klubie i było ciepłe danie. Współczuję wam waszych klubów

zimne przekąski na panieński

20 maj 2014 - 16:27:47

Cytat
lezysz2
Cytat
Samaola2
Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

Wypada? A jak niby wyobrazasz sobie "podac cos cieplego" w klubie?

Wg mnie mini wrapy sa dobrym pomyslem, kolorowe, wcale nie musza byc " miesne"
U mnie zawsze pierwsze sie rozchodza, bo niewazne co wlozysz do srodka, ladnie wygladaja i dobrze smakuja:)

Moze jakas salatka?
Ale zeby nie bylo nudno,
To zrob salatke z kaszy kus kus, dodaj do niej drobno posiekana papryke, ogorka, pomidora ( mniej wiecej pol na pol z kasza), jakies przyprawy i jest idealnie:) uwielbiam kus kus z warzywami.
Jak nie macie mozliwosci rozlozenia papierowych talerzykow, to porcjuj salatke w malych kubeczkach, z widelczykiem.

super pomysł! Dziękuje Ci bardzo ;) ostatnio uwielbiam kasze, prawie do każdego dania ją podaje :) więc sałatka będzie wyśmienita napewno, przetestuje wcześniej w domu bo wiadomo jak to jest :) lepiej sprawdzić wcześniej przepis :)

co do naczyn to dogadałam się z właścicielem lokalu i użyczy nam naczycia i sztućce :)
Cytat
Samaola2
Cytat
lezysz2
Cytat
Samaola2
Jeśli będziecie pić to wypada podać coś ciepłego...choćby dania z grilla

Wypada? A jak niby wyobrazasz sobie "podac cos cieplego" w klubie?

Wg mnie mini wrapy sa dobrym pomyslem, kolorowe, wcale nie musza byc " miesne"
U mnie zawsze pierwsze sie rozchodza, bo niewazne co wlozysz do srodka, ladnie wygladaja i dobrze smakuja:)

Moze jakas salatka?
Ale zeby nie bylo nudno,
To zrob salatke z kaszy kus kus, dodaj do niej drobno posiekana papryke, ogorka, pomidora ( mniej wiecej pol na pol z kasza), jakies przyprawy i jest idealnie:) uwielbiam kus kus z warzywami.
Jak nie macie mozliwosci rozlozenia papierowych talerzykow, to porcjuj salatke w malych kubeczkach, z widelczykiem.
jakoś kilka razy robiłam i byłam na panieńskich albo innych organizowanych imprezach w klubie i było ciepłe danie. Współczuję wam waszych klubów

no niestety macie w mazowieckim lepiej niż my w podkarpaciu ;) klub nam się podoba, niestety kuchnia jest taka nie inna ;) z założenia raczej w klubach się tańczy i pije a nie je ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-20 16:39 przez palus18.

zimne przekąski na panieński

23 maj 2014 - 04:04:30

Pomidory z bazylią i mozzarela:)

zimne przekąski na panieński

23 maj 2014 - 08:36:41

nugetsy można i zimne wcinac.. jak kto woli

zimne przekąski na panieński

23 maj 2014 - 08:41:08

Polecam ciasto francuskie zawijane z pieczarkami i serem lub pasztetek:)

zimne przekąski na panieński

23 maj 2014 - 08:43:29

Polecam wytrawne muffinki, np z fetą i suszonymi pomidorami, albo na ostro z papryczką, czas przygotowania to w porywach pół godziny a efekt pyszny :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

zimne przekąski na panieński

28 maj 2014 - 14:50:07

no ale jak to jest wieczór panieński to na pewno nie będziecie też siedzieć w domu na pewno się gdzieś wybierzecie, więc w domu nie ma co się za dużo starać i gotować. Ale na pewno dobrze sprawdzą się sery, taka deska serów na pewno będzie dobrym pomysłem. Ja bardzo lubię sery merci chef, bo mają spory wybór smaków

zimne przekąski na panieński

29 maj 2014 - 17:55:25

Kanapeczki piękne wyżej ale pewnie wymagajace,
u nas zwykle na takie okazje ląduja koreczki i jest super

niezweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 2/5

zimne przekąski na panieński

05 cze 2014 - 11:35:30

Ja bym do tego jeszcze dodała koreczki z piersi kurczaka :) Taki mam przepis http://www.sprawdzonydrob.pl/smaczny-drob/przepisy-kulinarne/dania-z-drobiu/art,35,slone-koreczki-z-piersi-kurczaka-qafp-dla-4-osob.html Koreczki zawsze są dobre :) Do tego oczywiście pieczywo, sery, wędliny :)

zimne przekąski na panieński

05 cze 2014 - 11:37:55

Fajne są różne roladki i korczeki, np. serek topony rozpuszczony ze slonecnzikiem i zawinięty w szynkę/ser żółty, kroisz to na plasterki i są pycha mini roladki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaka naleśnikarka do przydomowego baru z naleśnikami?