Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Dobra kawa :) jaką pijecie?

19 lis 2015 - 20:16:46

ja lubię najbardziej lawazze mam od koleżanki mamy zapas takiej przywiezionej z włoch, grubo mielonej zaparzam w ekspesie takim zwykłym z ME i do tego spienione mleko... oczywiście dobrze podgrzane
najlepsze jest z łyżeczką miodu na spodzie... mniaaam :D

Dobra kawa :) jaką pijecie?

19 lis 2015 - 21:59:57

od lat piję kawę Sati waniliową - ma delikatny smak i aromat wanilii. zawsze jak ją zaparzam, każdy pyta co to za kawa, bo pięknie pachnie a do tego ma na prawdę dobry smak. inne smaki już nie są takie dobre, jak waniliowa. przyzwyczajenie do tej kawy wyniosłam z domu, w którym pije się ją od bardzo dawna. niestety nie jest dostępna w każdym sklepie, ale na pewno jest w tesco, leclerc czy piotrze i pawle, choć bywa też w sklepikach osiedlowych. na prawdę polecam tę kawę - spróbujcie koniecznie :)



Dobra kawa :) jaką pijecie?

19 lis 2015 - 22:18:29

najlepsza rozpuszczalna kawa to taster's-choice



Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 lis 2015 - 19:04:42

Ja uwielbiam świeżo palone kawy. Lubię testować różne kawy, ostatnio z Polskich palarni. W ogóle uwielbiam kawę. Otworzyłam tydzień temu sklep z kawą www.mojeespresso.pl . Jeśli chcecie spróbować moich kaw, proszę o info na priv a dostaniecie rabat 5% na zakupy w sklepie ;)

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

14 sty 2016 - 11:22:01

Ja też zwracam uwagę na to jaką kawę wybieram. Sama teraz postawiłam na najlepsza, do tego ekologiczną. Znalazłam taki sklep w którym własnie mozna kupić różne gatunki kaw https://ekoitalia.pl/

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

17 lut 2016 - 18:22:16

Sztuka parzenia kawy to nie taka prosta sprawa ! świetne porady, które pomogą wielu smakoszom, osobiście też mogę polecić niezłe przepisy na kawe : http://www.aromatkawy.pl/przepisy-na-kawe

Dobra kawa :) jaką pijecie?

17 lut 2016 - 18:25:05

zavida kawa orzechowo waniliowa pycha :)

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 3/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

24 lut 2016 - 13:27:46

Najlepsza kawa z syropem Irish :) Ja parzę w kawiarce, jak chcę słodką wersję to nakładam bitą śmietanę i posypuję orzechami włoskimi albo suszonymi malinami. Pycha! :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

28 lut 2016 - 16:06:49

A miałyście kiedyś okazję kosztować Afternoon Coffee o smaku tiramisu- można ją kupić w Auchan. Sama jeszcze nie miałam okazji jej próbować, ale chociażby pod względem wizualnym jest bardzo kusząca. Według mnie może też być fajnym upominkiem.


zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

28 lut 2016 - 17:27:16

a ja nie lubię kawy :D

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

24 mar 2016 - 12:57:19

Ja ostatnio zastanawiałam się nad kupnem ekspresu do kawy i zdecydowałam się na ekspresy saeco po dobrych opiniach na temat tych ekspresów. I teraz muszę powiedzieć że kawa z tego ekspresu smakuje rewelacyjnie, musicie spróbować jeśli jesteście smakoszami kawy jak ja !

Dobra kawa :) jaką pijecie?

24 mar 2016 - 13:13:42

nascafe classicchcę to!

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 6/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

01 kwi 2016 - 11:38:10

Ostatnio przerzuciłam się na lavazza. Jest bogatsza w smaku i bardzo mi smakuje. W sklepach stacjonarnych są strasznie drogie, ale znalazłam sklep z kawą lavazza http://www.ekawy24.pl/ i kupuję znacznie taniej :)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

01 kwi 2016 - 12:02:41

Douwe egberts waniliowa love

Dobra kawa :) jaką pijecie?

01 kwi 2016 - 13:09:47

Ostatnio zakochałam się w biedronkowej kawie "O poranku" zbożowa+ rozpuszczalna. Jest delikatna z pianką ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poncz do nasączania ciasta