Obecnie rozmawiamy o:

dobra jakość obrączek

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Dobra kawa :) jaką pijecie?

25 cze 2014 - 18:57:55

Ja piję zieloną kawę. Dobrze smakuje i wspaniale wpływa na odchudzanie ;))

Dobra kawa :) jaką pijecie?

26 cze 2014 - 17:01:02

Ja z ekspresu pije najchętniej. Zdecydowanie taka kawa nie ma sobie równych :) Ten smak i aromat… coś wspaniałego! Tylko oczywiście świeżo mielona musi być (najlepiej tuż przed zrobieniem). Moim zdaniem żeby zrobić dobrą kawę to albo trzeba mieć młynek zewnętrzny i ekspres z rączką albo ekspres, do którego wrzuca się kawę w ziarenkach i wszystko dalej dzieje się samo. Ten z którego korzystam teraz to automat Saeco, wcześniej miałam taki ręczny, ale trzeba było myć ten młynek i wyrzucać z rączki po każdej kawie. To nie dla mnie :)

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 2/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

22 wrz 2014 - 14:50:16

Od niedawna piję kawę zieloną i zdecydowanie mogę potwierdzić jej dobroczynne działanie. W sumie to zakupiłam ją z myślą o odchudzaniu i faktycznie kawa reguluje przemianę materii i sprawia, że spadł mi apetyt, także w końcu udało mi się stracić te parę kilogramów. Jeśli chodzi o smak, to mi podpasowała mieszanka ze stronki www.swiezowypalana.pl/pl/p/Mieszanka-zielonych-kaw-Green-Coffee-Slim-100-/30. Głęboki smak, przyjemny aromat, warto!

Dobra kawa :) jaką pijecie?

22 wrz 2014 - 15:01:36

lubię Lavazza :) ale ostatnio posmakowała Douwe Egberts Caramel :) nie wiem czy dobrze napisałam nazwę :D

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

22 wrz 2014 - 15:25:26

pijam tylko zbożową :)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

04 lis 2014 - 08:13:34

W ogóle nie pije kawy;)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

04 lis 2014 - 08:15:25

Ze względu na to, że kawa strasznie wypłukuje mi magnez z organizmu, staram się ją ostatnio ograniczyć. Jednak bardzo smakuje mi Lavazza, zaparzana w dzbanku do kawy, bo standardowej kawy po turecku nie znoszę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-04 08:15 przez Onyksowa.

Dobra kawa :) jaką pijecie?

04 lis 2014 - 08:39:51

z sypanych piłam już mnóstwo i jednak Jacobs gold jest najdelikatniejsza i najlepsza a z rozpuszczalnych kupuje w biedronce liofilizowana cafe dor jest delikatna wysmienita najlepsza i szkoda przepłacać!!!!!!!!!!ja mam z knora bodajże przyprawę do kawy i jak nie zapomnę to wsypuje sobie o smaku piernika mmmmmm ale czuć super teraz maja być w lidlu przyprawy do kawy na dniach jakoś więc polecam inny smaczek kawy jest wtedy

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

04 lis 2014 - 08:52:50

Kawa z mlekiem

Dobra kawa :) jaką pijecie?

04 lis 2014 - 08:55:30

Ja uwielbiam latte ale smakową, jak jestem w kawiarni to zawsze zamawiam z jakimś syropem a w domu robię rozpuszczalna rownież smakową, obczailam na all... Sklep gdzie można kupić smakowe kawy i są mega! Moja ulubiona to orzechowa i kokosowa :)
A latem oczywiście mrożona z lodami waniliowymi i bita śmietana :)

zweryfikowana
Posty: 596
Ostrzeżenia: 3/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

16 lis 2014 - 14:32:31

tylko 100% arabica, z ekspresu ciśnieniowego, z mlekiem

Dobra kawa :) jaką pijecie?

16 lis 2014 - 14:41:06

mmm latte... ale mi narobiłyście ochoty ;)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

26 sty 2015 - 17:36:29

Chciałam się Was zapytać, czy piłyście takie coś jak kawa bez wosku? Pierwszy raz się z tym spotykam, nie piłam i troch boję się kupować w ciemno. Ogólnie szukam łagodniejszej kawy, która by nie podrażniała żołądka, bo o ile ja kawę kocham, to on chyba nienawidzi :( zbożówki to nie to, żołędziowa też nie.

Dobra kawa :) jaką pijecie?

27 sty 2015 - 13:30:52

Ja lubię takie smakowe, jakoś zwykła mi nie podchodzi. Najczęściej dolewam jeszcze mleka sojowego i jakiegoś syropu do kawy np. karmelowego (mój ulubiony mmm)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

27 sty 2015 - 13:39:07

Tylko NESPRESSO serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gotowanie z Niezłym Młynkiem