Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nasze wpadki kulinarne

04 sie 2009 - 15:11:29

Cytat
yzzi3
ja gotuję ogolnie dobrze, ale jak zamieszkałam z moim facetem to miałam same wpadki kulinarne, az bylo mi wstyd, ale zwaliłam na stan zakochania hihi
przypalone grzanki ;D
ogórki małosolne...bez soli :D
smazyłam 1,5 godz ugotowane nóżki z kurczaka bo ubzdurałam sobie ze surowe są..:D a mój facet dziwił sie, co ja tak długo je podgrzewam hahaha, ale wstyd!!!
i kilka innych

Poplakalam sie ze smiechu :D hahaha

Nasze wpadki kulinarne

04 sie 2009 - 15:26:25

Pamiętam takie wakacje parę lat temu, że mama była w szpitalu, więc obowiązek gotowania spadł na mnie ;| Zupę ogórkową zaczęłam od 6 litrów wody (na 3 osoby!), potem okazało się, że są tylko 2 małe ogórki, a nad kością męczyłam się chyba godzinę. Tato spróbował, stwierdził, że może być i wsypał chyba kilo soli (żeby była zjadliwa), a brat nie tknął. Były też gołąbki, których nie umiem do tej pory zawijać (ja robiłam farsz, a tato zawijał). No i wreszcie był też sos do tych gołąbków - pieczarkowy wymyśliłam. Brat przyszedł z pracy, zajrzał do garnka i pyta się: "A to co? Ryż na mleku?" Echhh, a tak się starałam ;)

Nasze wpadki kulinarne

04 sie 2009 - 15:36:07

ostatnio posoliłam kawe...
a kiedys zrobiłam zupe zamiast spagetti a do tego robiłam je z proszku... - za duzo wody...
czesto przesalam :P jestem starsznie roztrzepana to dlatego.

Nasze wpadki kulinarne

04 sie 2009 - 15:37:42

chciałam upiec ciasto pleśniako-sernik rozrobiłam ciasto wyłożyłam nim blachę dałam dżemik, ciemne ciasto pianę i te wszystkie pierdoły i zadowolona włożyłam ciasto do piekarnika. Zaczęłam sprzatac ze stołu patrzę a tam masa serowa!!!!!!!!!! Zrobiłam sernik bez twarogu... szybko ciasto zpiekarnika cała kruszonkę wek piane oczywiscie drugą (jak ja nie nawidze ubijac piany) wlałam tą masę i nic nikomu nie powidziałam pytali sie tylko dlaczego ciasto wyszło takie mokre- piana wsiąkła w ciasto:/ to nie był mój pierwszy raz ale tak jakoś wyszło:)

Nasze wpadki kulinarne

06 sie 2009 - 15:33:28

opowiem wam historię sprzed kilku lat :) mieszkałam wtedy w innym bloku no i obok mnie mieszkała moja koleżanka a z drugiej strony kolega M. no i M, chciał mi i O. udowodnić, że potrafi gotować.. i stwierdził, że zrobi popcorn. no ok, poszedł do mieszkania przyszedł za kilka minut do nas na klatkę (tam czekałysmy na niego) no i się trochę zagadaliśmy jak wrócił, zapomnieliśmy o jego popcornie.. wtedy M. sobie przypomniał otworzył drzwi do mieszkania i na nas wypadła chmuta dymu. szybko otwieramy wszystkie okna itd.. okazało się, że nie dość, że zapomniał o popcornie..to wspypał na patelnię kilka opakowań i nie przykrył pokrywką .. do dziś to wspominamy :) hehe, oczywiście mieliśmy wtedy może po 8 - 9 lat.

no i ostatnio zapomniałam dodać proszku do pieczenie do ciasta .. :)

Nasze wpadki kulinarne

06 sie 2009 - 15:38:58

Cytat
Pati61
opowiem wam historię sprzed kilku lat :) mieszkałam wtedy w innym bloku no i obok mnie mieszkała moja koleżanka a z drugiej strony kolega M. no i M, chciał mi i O. udowodnić, że potrafi gotować.. i stwierdził, że zrobi popcorn. no ok, poszedł do mieszkania przyszedł za kilka minut do nas na klatkę (tam czekałysmy na niego) no i się trochę zagadaliśmy jak wrócił, zapomnieliśmy o jego popcornie.. wtedy M. sobie przypomniał otworzył drzwi do mieszkania i na nas wypadła chmuta dymu. szybko otwieramy wszystkie okna itd.. okazało się, że nie dość, że zapomniał o popcornie..to wspypał na patelnię kilka opakowań i nie przykrył pokrywką .. do dziś to wspominamy :) hehe, oczywiście mieliśmy wtedy może po 8 - 9 lat.

no i ostatnio zapomniałam dodać proszku do pieczenie do ciasta .. :)
Bombardowanie totalne :D Haha. Ja kiedys z przyjaciolka makarony z mlekiem robilam (nasze jedno z ulubionych dan), no i ja dosypalam soli, ona poszla do kuchnii i znow dosypala. Wszystko pieknie, ladnie, nalewam mleka, nakladam nam do misek, probuje, a tam smak soli... Przyjaciolka wyciaga sol (ona jeszcze makaron z mlekiem soli, ja slodze), mowie do niej: "Najpierw sprobuj, potem posol" No i tak makaron wyladowal w sciekach;p
Gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Placek marchewkowy