Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:54:22

Cytat
lolcia007
Zalezy w jakim stylu ma zrobiona kuchnie.W moim domu nie uzywa sie chlebaka, wiec mysle, ze to zbedny przedmiot. Moze potrzebuje garnki? To jej sie bardziej przyda, a kosztuja tyle samo co dobry chlebak ;-) albo po prostu spytaj czego potrzebuje
garnki w cenie chlebaka? no co ty ? albo uważasz że chlebaki są kosmicznie drogie albo że porządne garnki są tanie :D

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:57:50

Ja bym nie chciała dostać chlebaka.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 17:29:50

]ja w domu mam chlebak z wikliny :) ale w sumie caly dom w drewnie i dodatki wiklinowe..

musisz dopasowac do kuchni..

a może jakiś taki nietypowy :)





Chlebak ??

05 lis 2012 - 14:42:50

diabollo_sweet, mi się strasznie podoba ten drugi, ale chciałabym kupić w takim kolorze :

Na razie mam w domu zwykły wiklinowy. Chlebak to oryginalny pomysł na prezent, ale na parapetówkę można kupić wiele innych, przydatnych rzeczy.

Chlebak ??

05 lis 2012 - 14:53:07

najbardziej się przydają sztućce lub garrnki, kubki czy talerze bo tego zawsze mało, to coś się stłucze lub zagubi jakoś ;)
ja na początku myślałam, że chodzi o wojskową torbę pod nazwą chlebak :P

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:38:45

Drewniany jest lepszy dla pieczywa :) z naturalnego tworzywa :) Jeszcze do chlebaka proponowałabym dokupić jakąś ładną ściereczkę/serwetkę do wyłożenia chlebaka aby się nie brudził i nie pojawiła się pleśń :)

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:42:58

drewniany zdecydowanie :)

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:43:47

ogladalam kiedys taki program i bylo tam powiedziane , ze jezeli chlepak kupujemy to tylko drewniany pozniewaz przepuszcza powietrze .

chlebak - fajna sprawa ,ale moze miec chlebak w meblach , ja mam specjalna szafeczkę na chleb .
moze drylownica albo mikser

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:43:48

Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.

Na moje to wystarczy po prostu wyrzucić chleb w odpowiednim momencie...

Podobnie jak reszta uważam, że chlebak to zbędny gadżet.
Wolałabym dostać garnki czy jakieś miski albo może filiżanki?
Jest ogromny wybór. Ale chlebaka nie chciałabym dostać.

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:47:37

Jak już to drewniany.

Chlebak ??

05 lis 2012 - 15:50:20

ja bym chciała dostać ekspres do kawy, kubki, szklanki. Chlebak jest zbędny. Jak masz mało kasy to może kup w jakimś markecie lub np. pepco dwie ładnie zapakowane filiżanki. A po za tym w pepco możesz poszukać inpiracji :)

Chlebak ??

15 lis 2012 - 15:11:00

Cytat
kiciek1985
Cytat
perla87
Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

porządny chleb a nie badziew z mnóstwem konserwantów pleśnieje niekiedy po 4 dniach. zresztą zapytaj moich rodziców, którzy kupują a nie jedzą ile razy wyrzucali spleśniały chleb.

to swiadczy o Was jak marnujecie jedzenie...zal...

niezweryfikowana
Posty: 70
Ostrzeżenia: 3/5

Chlebak ??

07 lut 2014 - 20:03:54

chlebak bardzo fajny pomysł na prezent, chlebak nie musi być nudny - ja mam taki http://www.domid.pl/chlebak-honeymoon,3,333,161 bardzo fajnie się prezentuje na blacie i ożywia kolorystycznie kuchnie

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

24 lut 2016 - 10:38:23

podbijam wątek a propos tych metalowych chlebaków . Co sądzicie o takim jak ten z duka http://dukapolska.com/naczynia-kuchenne/chlebaki/chlebak-metalowy-retro.html . Metalowy chlebak retro, fajnie wygląda kosmicznie troszkę ale ciekawie. Co o nim uważacie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Menu na chrzciny