Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:11:50

Cześć, moja siostra ma parapetówkę i chcę jej kupić coś do domu. Ma dość ubogo wyposażona kuchnię więc pomyślałam o <moderacja, spam>, chyba to każdemu się przyda. Jaki lepiej kupić metalowy czy drewniany? a może inne nowoczesne wzory, macie coś ciekawego na mysli? Chętnie skorzystam z porady :)


<moderacja> Poprawiona literówka w tytule

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-19 14:15 przez moderator.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:13:10

Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:13:18

jak juz to drewniany :P drewno jest materialem naturalnym pieczywo bedzie mialo dostep do ''swiezego'' powietrza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 16:14 przez perla87.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:14:47

zaintrygował mnie tytuł :D myśłałam,że to jakiś nowy modny rodzaj butów albo ubrań ;P

ja kupiłabym metalowy, lubie minimalizm :)

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:15:15

zdecydowanie drewniany, ewentualnie plastikowy

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:18:08

Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:19:48

Zależy jak chce wyposażać sobie kuchnię. Jeżeli na oknie ma np. bambusową roletę i jakieś tacki też bambusowe, to na pewno drewniany będzie lepiej pasował. Ja jestem użytkownikiem - wcześniej drewnianego, a obecnie metalowego. Obydwa ładne są na początku, potem i tak robią się na nich plamy z byle powodu. Obecnie ten metalowy przykrywam ręcznikiem kuchennym, bo mnie trafia, gdy muszę go ciągle czyścić.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 16:20 przez PaniGami.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:22:02

Cytat
mmm_margareth
zdecydowanie drewniany, ewentualnie plastikowy

prosze, nie plastykowy, zalatuje tandeta jak nie wiem co !
to zalezy jak jest urzadzona kuchnia :) jesli w takim stylu "jak u mamy" to drewniany, a jesli bardziej nowoczesnie to metalowy :)

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:25:11

Zależy jaki ma styl w domu, meble, kolory w kuchni itd.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:26:58

całkiem fajne ale może pomyśl o czymś konkretniejszym, jak np zestw noży (jesli nie ma), albo jakiś sprzęt AGD? Tylko to oczywiście wiąże się z większymi kosztami.... Zależy jaki masz budżet.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:29:55

Cytat
perla87
Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

porządny chleb a nie badziew z mnóstwem konserwantów pleśnieje niekiedy po 4 dniach. zresztą zapytaj moich rodziców, którzy kupują a nie jedzą ile razy wyrzucali spleśniały chleb.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:40:19

Cytat
kiciek1985
Cytat
perla87
Cytat
kiciek1985
Nie używam, więc nie pomogę. chyba lepiej metalowy bo drewniany ciężko umyć i pozbyć się pleśni.


hm...wystarczy podlozyc recznik papierowy i problem plesni z glowy :P wg nikt tak dlugo raczej chleba nie trzyma by az splesnial :P

porządny chleb a nie badziew z mnóstwem konserwantów pleśnieje niekiedy po 4 dniach. zresztą zapytaj moich rodziców, którzy kupują a nie jedzą ile razy wyrzucali spleśniały chleb.

kiciek i tu, chyba po raz pierwszy, się z tobą nie zgodzę, porządny chleb schnie, a nie pleśnieje, kiedyś to było nie do pojęcia żeby chleb spleśniał mógł uschnąć na kamień, ale nie spleśnieć, a co do chlebaka to
http://inplusmarket.pl/pl/p/CHLEBAK-BERGHOFF-POJEMNIK-UNIWERSALNY-ORION/428
http://www.akcesoria-kuchenne.pl/chlebak-cubo-berghoff-1108681-id-299.aspx
aczkolwiek ich cena jest powalająca.

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:43:39

chlebak? hmmm jak dla mnie niepotrzebny grat, lepiej kup np młynek do przypraw, albo jakieś fajne designerskie miski

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:51:45

kub jakies szklaneczki z dzbankiem np

niezweryfikowana
Posty: 286
Ostrzeżenia: 1/5

Chlebak ??

31 paź 2012 - 16:51:54

Zalezy w jakim stylu ma zrobiona kuchnie.W moim domu nie uzywa sie chlebaka, wiec mysle, ze to zbedny przedmiot. Moze potrzebuje garnki? To jej sie bardziej przyda, a kosztuja tyle samo co dobry chlebak ;-) albo po prostu spytaj czego potrzebuje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Menu na chrzciny