Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

22 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

36 minut temu

wykonawca budowlany

46 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAKI FILM ???

19 lis 2014 - 20:01:38

jak sie pozbyc celulitu albo fajny film war horse super byl ostatnio w tv fakt komiedia to nie jest ale mnie sie bardzo spodobał

JAKI FILM ???

19 lis 2014 - 20:09:34

Nie mam nic z komedii... Ostatnio oglądałam film "LUCY" i był całkiem niezły.

JAKI FILM ???

19 lis 2014 - 20:13:11

Ja polecam Nic smiesznego. Stara ale dobra komedia. Tylko trzeba lubić teksty Pazury :d

JAKI FILM ???

21 lis 2014 - 14:24:08

Polecam nowy film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Świetna komedia, na którą polecam wybrać się nawet do kina. "Za jakie grzechy, dobry Boże?" to komedia francuska, więc myślę, że nie muszę zapewniać o wspaniałej dawce humoru ;).

_________________
Poznaj z Nami język angielski lublin

JAKI FILM ???

25 lis 2014 - 13:31:40

comeee_on- lubię. :) Ale najbardziej, to go lubię za rolę posterunkowego z serialu. Niby humor głupi, ale mam do tego słabość. :D

A jeszcze z nowości. "Dzień dobry kocham cię" jednak okazało się fajniejsze niż myśleliśmy. Na taki wieczór we dwoje jak znalazł. :)

JAKI FILM ???

26 lis 2014 - 13:55:32

Polecam "27 sukienek". Film idealny na wieczór z chłopakiem albo przyjacielem, świetny dla wszystkich zakochanych lub spragnionych miłości. Ta komedia romantyczna poprawi Ci humor i na pewno rozbawi.

___________
Tania i szybka wysyłka do niemiec

JAKI FILM ???

26 lis 2014 - 14:34:56

"Ślubne wojny" to film idealny na wieczór z chłopakiem. To wcale nie jest komedia romantyczna, to po prostu komedia o dwóch przyjaciółkach, które przeganiają się w byciu idealną panną młodą i chcą, żeby ich ślub był lepszy od tej drugiej ślubu. Mój chłopak, który jest przeciwnikiem takich tytułów przyznał nawet, że dobrze się bawił na tym filmie.

_______________
Najlepszy serwis opel warszawa

JAKI FILM ???

26 lis 2014 - 18:14:50

Cytat
Marlenek
A jeszcze z nowości. "Dzień dobry kocham cię" jednak okazało się fajniejsze niż myśleliśmy. Na taki wieczór we dwoje jak znalazł. :)

My to samo! Trochę obaw, bo to polska komedia - a jednak dobrze, że poszliśmy (trochę przypadkiem, bo spóźniliśmy się na film, na który chcieliśmy iść:P )
Film do pośmiania, fajny. :)

JAKI FILM ???

05 gru 2014 - 17:55:13

Z nowości komediowych polecam film "Sąsiedzi". Film, bodajże z maja tego roku, byłam na nim w kinie z moim chłopakiem i bardzo faj nie się bawiliśmy. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo film ma naprawdę momenty, w których człowiek płacze ze śmiechu.


_________________
Najlepszy wkład do komina

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

JAKI FILM ???

21 sty 2015 - 13:36:16

Z nowszych to "Szefowie wrogowie", a z tych trochę starszych to "efekt motyla" - który bardzo polecam. Może sobie pobrać, tak jak ja, z serwisu filefox.pl. Psychologiczny film, trzymający w napięciu i zaciekawieniu z Kutherem. Zarówno mi jak i mojemu chłopakowi się podobał, a szefowie wrogowie to super komedia, można się uśmiać do łez.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-21 13:37 przez Ania26026.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Polskie kobiety nie gesi tez potrafia...