Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 20:56:40

Daj sobie spokój z tym chłopakiem!! Nie próbuj się z nim kontaktować, rozmawiać i naprawiać tej relacji, bo to nie ma sensu. Nie bądź naiwna i zacznij się szanować. Chłopak nie jest Ciebie wart, to jakaś bezczelna świnia.
Pozbądź się wszystkich pamiątek po nim(zdjęcia i upominki), nie zabiegaj o kontakt, wykasuj jego numer telefonu lub zapisz go pod neutralną nazwą(np. Piotrek), nie odwiedzaj jego Facebooka(zablokuj go lub usuń ze znajomych).
Nie myśl o nim, nie siedź w domu i nie rozpaczaj, bo nie warto ;) Umów się ze znajomymi i gdzieś wyjdź, znajdź sobie jakieś zajęcie: kursy, fitness, siłownia itp.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:01:19

rozstałam sie z moim tż dokładnie 5 dni temu i wiem co czujesz... tez straciłam kontakt ze znajomymi i zostałam sama... jest cieżko ale głowa do góry :) !

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:01:20

z poznania czy z innego kraju mało ważne.. najważniejsze, że w ogóle przyszło mu do głowy żeby zamknąć się z nią w pokoju czy gdziekolwiek..
wg mnie skorzystał z okazji, zachował się jak prostak (myślący w dodatku tylko o sobie)i tak też go trzeba traktować. Postaraj się nie odzywać - może być ciężko wiem, ale spróbuj. głowa do góry!.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:08:23

Dziewczyny dodalyscie mi optymizmu !! :D Teraz napisal mi sms czy lepiej sie czuje i co ja zrobie? Nie odpisze mu , mam dosc tego marazmu tego masochizmu koniec! zrywam z nim kontakt!

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:16:41

Doskonale Cię rozumiem, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, ale najgorsze co mogłabyś zrobić to płakać i pokazac mu jak sobie nie radzisz, wtedy on wie, że zawsze może wrócić... pokaż mu że jesteś silna, niech poczuje, że to Ty teraz go odrzucasz, a nie on Ciebie, zobaczysz że przyleci ze skulonym ogonem... bo nie znam Ciebie, ale z tego co piszesz widać, ze kochasz go mocno i dbasz o niego. Powodzenia ! Dasz radę :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:28:34

Cytat
flowers_evil
Dziewczyny !
Spotkalam sie z nim przed chwila .. rozmowa byla trudna.. on pisze i swiuruje z ta dziewcyzna z sylwestra. na pytanie czy to bedzie jego dziewczyna glupio sie usmiechna i nic nie powiedzial.. nie zaprzeczyl. Wiem ze rozmawia o niej ze swoimi kolegami a wiec to pewnie cos powaznego.. Pamietam jak o mnie kiedys pisal ze swoim kolega.

I po tym spotkaniu slucham sie WAs w 100% zeroo kontaktu nie chce juz tego kontatku bedzie mi trudniej .. na pewno za jakis czas dowiem sie ze sa para i wtedy bedzie bardzo trudny okres ale mam nadzieje ze go przetrwam !!
ja takiego smiecia nie chciałabym znac, napisałabym wiele wiecej o nim 'pieknych epitetów' ale moga mnie zablokowac:D wie ze cierpisz i sie przyznaje ze z nia swiruje i sie głupio usmiecha? co za cham i prostak! nie odpisuj mu na nic! kompletnie na nic!!! ale wsiok!!

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:30:01

faceci..jestem z Tobą :) wiem co przechodzisz, chyba każda z nas miała taką ciężką sytuację..a najbardziej denerwuję mnie ta "panienka". chętnie bym jej wygarnęła, zawsze się znajdzie taka, która nie umie uszanować czyjegoś związku..ale on też jest winien. po jakimś czasie na pewno będzie chciał się wrócić..ale mam nadzieję, że nie popełnisz tego błędu..

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:33:41

Bardzo Ci współczuje... a tamta jest zwykłą ... ale pokaż klase że masz honor nie dzwoń i nie pisz do niego ! Wiem że jest cieżko ale na Twoim mijscu bym robiła tak żeby zobaczył że dobrze sobie radzisz ! I skoro tak się zachował to nie jest Ci do niczego potrzebny taki chłopak !

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:34:12

własnie tacy są faceci ;(ale bedzie dobrze :) trzymaj sie i nie poddawaj sie.. napewno znajdziesz kogoś lepszego niz on kto bedzie z Toba na zawsze :) pozdrawiam

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:36:51

Głowa do góry :* wiem, że będzie jeszcze boleć jakiś czas, ale w końcu przestanie. Zawsze przestaje... Myślę, że on Cię nie kochał. Może na początku, ale z czasem uczucie się wypaliło, a on zachowywał się schematycznie, z wygody, przywiązania, ze strachu, a może dobrze mimo wszystko było mu z Tobą i nie chciał niczego zmieniać, aż do tej pory. Zapewne owa dziewczyna stała się powodem tej zmiany. Trzymam za Ciebie kciuki, nie odzywaj się, olej go. Strać do reszty nadzieję. Wierzę, że on za jakiś czas sam się odezwie, żeby sprawdzić Twoje milczenie ale musisz być wtedy silna i olać drania. Wierzę, że przyjaźń pomiędzy byłymi partnerami jest możliwa, ale nie w takim przypadku. W tej sytuacji najlepiej definitywnie urwać kontakt i zapomnieć. Życzę dużo siły, wytrwania a przede wszystkim dużo szczęścia w nowym etapie życia :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:38:16

Cytat
flowers_evil
Dziewczyny dodalyscie mi optymizmu !! :D Teraz napisal mi sms czy lepiej sie czuje i co ja zrobie? Nie odpisze mu , mam dosc tego marazmu tego masochizmu koniec! zrywam z nim kontakt!

I dobrze, nie odzywaj się do niego już w ogóle.. Może do niego dotrze, że zachował się jak ostatnia świnia! A Ty jeszcze będziesz szczęśliwa ;)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:39:25

Cytat
flowers_evil
Dziewczyny dodalyscie mi optymizmu !! :D Teraz napisal mi sms czy lepiej sie czuje i co ja zrobie? Nie odpisze mu , mam dosc tego marazmu tego masochizmu koniec! zrywam z nim kontakt!

I bardzo dobrze! Niech się męczy i czuje zlany :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:39:34

Strasznie Ci współczuję i dokładnie wiem co czujesz.
Ale nie ma tu innej opcji niż postarać się zapomnieć i iść dalej... Pomimo bólu... Nie ma co żebrać o miłość bo nawet jak ją dostaniesz to będzie tylko złuda.. Pomyśl czy potrafiłabyś spędzić życie z człowiekiem który olał Cię dla innej panny tak po prostu...
Nawet jeśli zachowywał się w porządku podczas rozstania to ja nie widze już sensu dla tego związku.

Przykro mi .. .

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:40:25

Zerwij kontakt, tylko w ten sposob możesz sobie pomoc. I nie zastanawiaj się co myślą inni o tym co sie stało/dzieje. To on jest ten zły, a nie Ty i powinien się wstydzić. Nie myśl o tej dziewczynie! i trzymaj się :*

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 21:41:15

co za dupek z niego !!! aż nei chce mi się wierzyć że po prostu poznal jakas dziewuche na sylwestrze i od razu Cię rzucił... ;// nie zaprzątaj sobie niby głowy chociaż domyślam się że to trudne ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

że niby mu zależy?