Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 22:32:05

Oj , kochana nie martw się wiem że łatwo pisać a trudno zrobić :) Kazdy z nas to musi przejść .Tez wiem co to znaczy ból po rozstaniu i wiem ze nie ma nic gorszego na świecie ! :)Jeśli on Tobie powiedzial ze to koniec spróbuj przestać o nim myśleć :)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 22:34:28

weź się za siebie dziewczyno, miej trochę godności, zaciśnij zęby ale nie spotykaj sie z nim więcej jak on woli tamtą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 22:35 przez mmm_margareth.

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 22:39:22

Wiem, mam go gdzies to kretyn woli dziewczyne ktora bezczelnie podrywa facetow ee tam szkoda gadac . Jedyne co mnie przeraza to, to ze az tyle dziewczyn pisze mi, ze wie co czuje ?! Matko ile Nas przez to przeszlo ! Faceci to swinie!

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 22:40:30

Zrób tak żeby go zabolało - zadbaj o siebie, pokaż że nie zależy Ci na nim, że potrafisz być bez niego szczęśliwa. Miej w****ane a będzie Ci dane! A zobaczysz jak przyleci z podkulonym ogonem jaki to on głupi nie był że tak zrobił. A wtedy na Twoim miejscu kopnęła bym go w tyłek:)

ból po rozstaniu ;(

11 lut 2013 - 22:59:38

Ojej bardzo Ci współczuje ;( Idz na balety , upij się do nie przytomności , poszalej , poznaj nowego , nowych ludzi .
Ja nie wyobrażam sobie rozstania z moim facetem bo wiem że zrobiłabym najgorsze .
Wysyłam Ci pozytywną energię czujesz ? he
Trzymaj się kochana , takiego to tylko za jaja powiesić .
Faceci to świnie .

ból po rozstaniu ;(

16 lut 2013 - 17:16:21

Nie wiem czy ktoś jeszcze obserwuje ten wątek.. ale właśnie się dowiedziałam,że pojechał do niej do poznania... ;(.. nawet miesiac nie miną od jego wyprowadzki.. to straszne ale cały czas myśle.. czy przytula ją w nocy tak samo jak mnie kiedyś..

ból po rozstaniu ;(

20 lut 2013 - 14:24:46

pojechał do niej? to znaczy że nie zasługiwał nigdy na Ciebie skoro od razu potrafił zapomnieć o Tobie! możliwe że to typ faceta który nigdy nie dojrzeje do prawdziwego związku. Bo przykładowo zwiąże się z nią to gdy w związku nastąpi rutyna znów go to znudzi i będzie szukał kolejnej kobiety...
Staraj się nie myśleć co on teraz robi bo tylko sama sobie szkodzisz i powodujesz u siebie efekt rozrywanej gojącej się rany.
Główka do góry:) pamiętaj że nie jesteś sama... wiele z nas przeżyło podobne rozczarowania i pewnie większość tych rozczarowanych jest teraz w szczęśliwych związkach:)

ból po rozstaniu ;(

20 lut 2013 - 14:30:08

o matko... współczuje
bezczelny jest
Ale Ty musisz być silna
nie dzwoń do niego, choć wiadomo, ze to trudne, ale tak bedzie lepiej
musi byc jakis strasznie dziecinny i niedojrzały, ze po 3 latach jakas jedna dziewczyna w ciagu jednego wieczoru zawróciła mu w głowie...

zweryfikowana
Posty: 600
Ostrzeżenia: 1/5

ból po rozstaniu ;(

20 lut 2013 - 14:47:59

Strasznie Ci współczuję! Wyobrażam sobie co teraz czujesz...
Zachował się jak ostatnia menda. Mam nadzieję, że szybko o nim zapomnisz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

że niby mu zależy?