Obecnie rozmawiamy o:

Grzejnik łazienkowy

wczoraj o 20:14

czas wolny

wczoraj o 19:51

Grzejnik

wczoraj o 14:49

Reklamy na YouTube

wczoraj o 12:39

Najgłupsza reklama wg.was?

wczoraj o 12:36

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:33:58

czesc dziewczyny ! :)

słuchajcie..wydaje mi się, że wypada mi za dużo włosów. heh... mam co prawda długie wiec chyba to normalne.. Ale nie w takiej ilosci.
Włosów nie farbuje od ponad roku, nie używam prostownicy,lokówki a nawet suszarke uzywam baardzo rzadko. Co wiecej przez 3 miesiace stosowałam "Revalid" ( suplement diety)
,przed kazdym umyciem smaruję włoski naftą kosmetyczną , a po umyciu jakims balsamem do włosów bez spłukiwania. Wiec wydawac by sie mogło że witamin mi nie brakuje..
Zaczelam tak stosowac odzywki , bo jak rozjasnialam wlosy to mialam zniszczone , łamliwe, rozdwojone. Teraz nie rozdwajają się , nie kruszą , nie są matowe. Ale jak wezme tak lekko pociagne za wlosy na całej długości - to mi wychodzi taka garsc razem z ceulkami. Tak około 15 włosow ^ ^ heh i za kazdym razem prawie jak tak zrobie.

nie wiem dlaczego tak. Ma ktos tak jak ja????????
chyba cos z cebulkami jest nie tak. no i wlasnie moje pytanie jak mozna aawzmocnic wlosy od wewnatrz, cebulki..?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-19 14:57 przez moderator.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:38:41

ja mam tak samo jak Ty,też mam długie włosy i cały czas mi strasznie wypadają.Wszędzie są moje włosy,każdy już ma dość.Stosowałam wiele rzeczy ale nic nie pomaga,jak tak dalej będzie to wszystkie mi wyjdą bo już mało zostało:(

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:41:09

Cytat
misia000
ja mam tak samo jak Ty,też mam długie włosy i cały czas mi strasznie wypadają.Wszędzie są moje włosy,każdy już ma dość.Stosowałam wiele rzeczy ale nic nie pomaga,jak tak dalej będzie to wszystkie mi wyjdą bo już mało zostało:(


ehhh ale masz tak właśnie jak ja, że wystarczy tylko , że tak lekko przejedziesz ręką po włosach od góry do dołu i przy samych końcach wychodzi ci takaaa garść?? ja tak własnie mam :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 10:41 przez tienda_en_princesa.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:44:16

słuchaj tak właśnie mam a najgorzej jest przy myciu:(
czytałam gdzieś,że to może być spowodowane przez różne czynniki np stres co w moim przypadku jest możliwe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 10:46 przez misia000.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:47:11

w ostatnim czasie mi również zaczęły wypadać włosy w większej ilości, a niby odżywiam się tak samo ;/

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:47:16

byłam w podobnej sytuacji, udałam się do hurtowni fryzjerskiej gdzie sprzedaje doświadczony fryzjer i polecił mi ampułki na porost i przeciw wypadaniu włosów BOTEA (42zł) i szampon na porost włosów Botea (27zł). co 4-te mycie kazał używac dziecięcego delikatnego szamponu na oczyszczenie. wyrastają mi małe włoski, a kuracja trwa nie cały miesiąc:) polecam także szampon i wszelkie odżywki z arganem i keratynę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 10:48 przez greeneyedchick.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 10:57:06

mi tez za duzo wypada :(

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:00:11

Cytat
greeneyedchick
byłam w podobnej sytuacji, udałam się do hurtowni fryzjerskiej gdzie sprzedaje doświadczony fryzjer i polecił mi ampułki na porost i przeciw wypadaniu włosów BOTEA (42zł) i szampon na porost włosów Botea (27zł). co 4-te mycie kazał używac dziecięcego delikatnego szamponu na oczyszczenie. wyrastają mi małe włoski, a kuracja trwa nie cały miesiąc:) polecam także szampon i wszelkie odżywki z arganem i keratynę.

czytam własnie na necie o tym 'Botea' i opinie sa różne. No ale moze warto sprobowac skoro Tobie pomaga. A te ampułki to po kazdym myciu sie stosuje ? ? Hmm...

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:04:36

Po nafcie mogą wypadać, jeżeli trzymasz ją dłużej niż 15 min.
Polecam wcierki do włosów. Jantar, ampułki radical, kuracje wzmacniającą rzepa, seboradin itp. Masaż skalpu rowniez stymuluje porost i wzmacnia cebulki

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:06:11

Cytat
ColorfulSky
Po nafcie mogą wypadać, jeżeli trzymasz ją dłużej niż 15 min.
Polecam wcierki do włosów. Jantar, ampułki radical, kuracje wzmacniającą rzepa, seboradin itp. Masaż skalpu rowniez stymuluje porost i wzmacnia cebulki

po nafcie mogą wypadać ??????????? Serio?!?!
O kurcze... A ja właśnie ją trzymam bardzo długo. Nawet godzinę, dwie...przed myciem.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:08:11

Cytat
tienda_en_princesa
Cytat
ColorfulSky
Po nafcie mogą wypadać, jeżeli trzymasz ją dłużej niż 15 min.
Polecam wcierki do włosów. Jantar, ampułki radical, kuracje wzmacniającą rzepa, seboradin itp. Masaż skalpu rowniez stymuluje porost i wzmacnia cebulki

po nafcie mogą wypadać ??????????? Serio?!?!
O kurcze... A ja właśnie ją trzymam bardzo długo. Nawet godzinę, dwie...przed myciem.

z naftą nie wolno przesadzać! Trzymać ją mozna tylko tyle co na opakowaniu. Zrobi więcej szkód niż pożytku, o ile nie będzie stosować się rad producenta..


Co innego olejek rycynowy - jego mozna trzymać całą noc.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:08:45

Ampułki stosuje się raz w tygodniu(6szt. w opakowaniu), szampon za każdym myciem (trzyma się spieniony przez 5min). Każdy ma inny organizm, mi akurat pomogło, komuś innemu nie. Byłam zdesperowana bo za każdym razem na szczotce miałam garśc włosów, teraz jest ich o wiele wiele mniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 11:10 przez greeneyedchick.

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:15:57

ja stosowałam tez kapsułki Revalid i rzeczywiscie włosy wygaldaja na zdrowe, mają fajny połysk , są miłe w dotyku , ładnie sie układają , nie rozdwajają się , nie są łamliwe...
Ale niestety jak wypadały- tak wypadają , a nawet chyba bardziej. Ale może rzeczywiście to przez tą naftę bo ją bardzo długo trzymam zawsze..

jak wzmocnić włosy???????

09 wrz 2011 - 11:20:17

Ja też mam ten problem ;/ od pewnego czasu używam tabletek które wzmacniają włosy i paznokcie i po tygodniu zauważyłam ,że są efekty .Tabletki nazywają sie SILICA i kosztują w aptece koło 17 zł ;p

jak wzmocnić włosy???????

10 sty 2012 - 13:21:40

Też mam problem z włosami... Okropnie wypadają :( Zadne tabletki nie pomagają, a ten Revalid coś daje? Ile kosztuje? Slyszalam ze sa jakieś specjalne maseczki n wzmocnienie włosów no ale nie wiem czy to cos pomoże... Podobno naturalne sposoby są najlepsze, moze warto się "pobablac" i spróbowac? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ładny jasny odcień brązu ;))