Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 12:15:18

Cytat
ewili
Nusia kup mu najtańszą piaskownicę z pokrywą jaką znajdziesz. Dziecko 14 msc. jest i tak za małe żeby przez cały dzień robiło babki z piasku czy budowało zamki. Dla niego to będzie super zabawa bo będzie mógł przesypywać piasek z kubka do kubka albo wysypywać piasek na zewnątrz. Także nie potrzebna mu razie wielka piaskownica jasne, że jest lepsza ale taka na razie w zupełności wystarczy.

No właśnie :D W pełni się z Tobą zgadzam :) Nie sądzę żeby taki maluch był w stanie sam robić babki, za to samo bawienie się piaskiem powinno przynieść mu frajdę :)
Chyba zdecyduje się na tą muszelkę. Zobaczę jeszcze czy są takie u mnie w sklepach i w jakich cenach, a jak nie będzie to pozostanie allegro :)

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 12:25:20

Jak już pisałam my mamy taka muszelkę i wg mie warto wydac te 50-60 zł.Córeczka miała dokładnie 17 miesięcy jak sie bawiła w tej paskownicy.Mąz ją wkopał w ziemie,żeby sie nie chwiała i taka stoi do dzisiaj.Jest zamknięta pokrywą i żaden desz sie do środka nie dostaje.
Nie zgodze sie z tym że jest bardzo płytka,my mamy sporo piasku w niej i nic sie nie wysypuje.Koło piaskownicy mąż rozłożył dywanik,w leci nakładałam jeszcze materacyk żeby na nim córcia siedziała i sie tam bawiła.Teraz kupiliśmy jej taką dużą,drewnianą bo tamta już bedzie za mała dla córci i synka:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-24 11:37 przez anka599.

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 12:38:19

my mamy identyczną muszlę i jest ok :) nie mamy zastrzeżeń

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

05 maj 2010 - 22:48:37

Ja misia mam na balkonie, dlatego musiałabyć stabilna, i nie jest wcale taka malutka dla dziecka do 4 lat starczy spokojnie.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

05 maj 2010 - 22:56:33

Widziałam i dotykałam tą muszę teraz w Real'u bo sama chciałam dla Bartka kupić i porażka-cienka taka że zapewne by się zaraz połamała i nie szło by inaczej tylko wkopać ją w ziemię żeby mały się nie wywrócił w niej...dla córki kiedyś w Niemczech kupiliśmy to plastik był super lata wytrzymał a ten nie polecam !!!

PIASKOWNICA

05 maj 2010 - 23:44:52

ja odradzam plastikowe, są ładne na poczatku, potem brzydko wygladają i strasznie małe. drewniane są po 100 zł i taka sie najbardziej opłaca. tez zamierzam kupić na dzień dziecka mojej córeczce:)

PIASKOWNICA

06 maj 2010 - 01:22:39

a ja znalazłam na all...taka za 37 zł = 14 przesyłka - razem 51 zł, jest okragła ale dno ma płaskie wiec wydaje sie być stabilna...


PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 13:48:51

Wiem, że koniec lata ale zastanawiam się nad kupnem piaskownicy. Tak myślę, że teraz na jesień powinny właśnie stanieć a piaskownice potrzebuje na przyszły rok bo Mały skończył dopiero 18miesięcy więc w tym roku nie była jeszcze potrzebna. Mam jednak wielki dylemat co do wyboru nie wiem czy kupić drewnianą z przykrywką czy jednak plastikową też z przykrywką. Plastikowe są o tyle fajne, że z drugiej części można zrobić basenik. Pomóżcie podjąć decyzję!

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 13:53:50

My na działce mamy plastikową i jesteśmy zadowoleni, plastikowe są tańsze i łatwiej utrzymać w czystości, drewniane są zwykle większe ale trzeba je co jakiś czas odnowić np. polakierować- tak mi się wydaje :)

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 13:56:27

ja mam drewnianą mąż sam zrobił z desek i jest świetna

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 14:03:24

też się właśnie zastanawiałam ale doszłam do wniosku, że plastikowa odpada, ponieważ mój synek mając teraz 17 miesięcy jest już dużym chłopcem a co dopiero będzie za rok. W taj plastikowej będzie chyba mógł tylko on usiąść i się w ogóle nie ruszać :) My musimy mieć większą, więc tylko drewniana....przynajmniej dwa razy taka jak te plastikowe.

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 14:23:44

Ja szczerze polecam drewnianą bo jest naprawde fajna i jak sie raz zainpregnuje to moż ebyć na 4 lata jak nic.
Moja córeczka też ma zrobiona prze swojego tatusia.
Plastikowe są małe ale jedyny plus że można miec piaskownice oraz basenik.
Co do tego że etraz juz jest koniec lata to własnie teraz sie powinno kupowac bo jest tańsze :)

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 14:46:27

a jeśli chodzi o przeceny to kupiłam duży basen zamek przeceniony ze 130 zł na 30 zł...z chęcią kupiłabym piaskownicę gdyby też była tak super przeceniona :)

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 17:12:57

Cytat
sylwia-weronika
a jeśli chodzi o przeceny to kupiłam duży basen zamek przeceniony ze 130 zł na 30 zł...z chęcią kupiłabym piaskownicę gdyby też była tak super przeceniona :)
to jest dopiero promocja!!!! GATULACJE!

a jeśli chodzi o piaskownice to my mamy drewniana robianą przez dziadka z desek,sprawdza się bo jest duża a u nas więcej dzieciaczków z niej korzysta...

PIASKOWNICA

24 wrz 2010 - 20:24:10

Ja też jestem za drewnianą piaskownicą. Mamy ją od dawna i jest super. Moja córka z siostrzeńcami się lubią w niej bawić i przede wszystkim wszyscy się w niej zmieszczą. Chociaż i tak marzy mi się jeszcze ciut większa niż mamy i jakoś ładnie pomalowana. Do tego zjeżdżalnia, huśtawka i gra :) ale jak na razie to tylko marzenia :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁA babcia