Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:18:50

Czy któraś z Was miała może przedłużane rzęsy? Bratowa ma mi przedłużać w tygodniu ale zanim się jej poddam chciałabym zaczerpnąc opini kogoś kto już to robił. Może macie jakieś zdjęcia przed i po? Jakieś dobra rady?

Widze , że wątek znowu żyje - więc napiszę

Miałam już 2 razy robione rzęsy i polecam - nie mam żadnych ale - rzęsy piękne, żadnych problemów po, nic mi nie powypadało ( jeśli chdzi o moje naturalne) i napewno teraz będę je uzupełniać bo mi się bardzo podoba



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-20 22:12 przez ewelinka1804.

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:20:38

też jestem ciekawa;>

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:23:10

tez chetnie o tym poczytam ;)

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:27:24

Ja miałam przedłużane, i nie polecam... po pierwsze nie zostałam poinformowana że są średnie i długie i zrobili mi długie-źle się czułam tak nie naturalnie... ale później się przyzwyczaiłam, po drugie zawsze coś tam denerwuje przy tym oku tu trzeba uważać żeby nie trzeć oka żeby tak nie spać żeby nie to i tamto... to trochę denerwujące ale najgorsze to są potem swoje rzęsy(już po ściągnięciu) jest ich o wiele mniej są słabsze i trzeba trochę poczekać aż odrosną. Ja miałam podobno rzęsy w bardzo dobrym stanie jak po ściągnięciu tak mi powiedziała ta babka a wyglądały tragicznie... a moja ciocia miała robione 3razy z rzędu i potem musiała ściągnąć bo... nie miały się już na czym trzymać! więc ja nie polecam:P

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:30:14

oo takiej pini się nie spodziwałam - ale to świetnie dobrze znać i te złe zdanie .Dzięki za opinie :)

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 22:31:17

poczytaj inne tłuste od informacji wątki na ten temat
tam były fotki i wszystko co potrzebne

przedłużanie rzęs - opinie

21 lis 2010 - 23:52:10

hej:) niewiele będę mogła pomóc - ale zawsze to coś. Brałam udział w kursie, przedłużania i zagęszczania rzęs metodoą 1:1. Rzęsy po czymś takim wyglądają rewelacyjnie, oczywiście jeśli są dobrze i równo przyklejone. Sztuczne rzesy jednak wiążą się z dodatkowymi kosztami jak chociażby specjalny tusz do rzęs przeznaczony do rzęs z syntetycznego jedwabiu ( na bazie wody), czy preparat do ich zmywania. Jest to konieczne, gdyż zmywanie oczu preparatami na bazie tłuszczu, powoduje, że zawarte w nich składniki rozpuszczają klej i przez to skracają żywotność rzęs ( to samo dotyczy ''zwykłych'' tuszy do rzęs) :/. Chociaż zawsze można nie malować ;) ja np przez kilka pierwszych dni nie malowałam ich w cale, ponieważ tak bardzo mi się podobały - że niby takie naturalne :D Hmm jakaś dobra rada - dbać o nie:) jak o własne i nie trzeć oczu bo to również sprzyja wypadaniu. Pozdrawiam:)

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:31:56

ja przedluzalam sobie w xtreme lashes. jest sprawdzony przez tylu moich znajomych ze spokojnie mozesz tam isc i bez watpienia bedziesz zadowolona!

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:36:45

raz przedluzylam... dostalam potwornego zapalenia spojowek, wyszedl mi jeczmien, oczy nawet nie czerwone, bordowe... nie warto... poza tym jak rzesy wypadna bedziesz patrzyla na siebie jak na szara myszke... bo zacznie czegos brakowac... nie warto...

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:39:53

Moja przyjaciółka przedłuża - uzupełnia sobie co miesiąc. Moim zdaniem wygląda to ładnie, bo naturalnie (swoje ma mega króciutkie). Doczepiała sobie do każdej rzęski osobno, włosek ma 9 mm. Ale trzeba się męczyć z tym uzupełnianiem co jakiś czas, z czym wiążą się dodatkowe koszty.

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:40:35

Miałam kiedyś ochotę ,przyjaciółka zrobiła ,pierwsza kilka razy ,jak się napatrzyłam co to się z tym dzieje to stwierdziłam ,że nie warto.

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:42:13

Ja sama też nigdy bym się na to nie zdecydowała... Szkoda rzęs, zachodu i kasy.

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:43:36

Cytat
klaudusiaaaa
Ja miałam przedłużane, i nie polecam... po pierwsze nie zostałam poinformowana że są średnie i długie i zrobili mi długie-źle się czułam tak nie naturalnie... ale później się przyzwyczaiłam, po drugie zawsze coś tam denerwuje przy tym oku tu trzeba uważać żeby nie trzeć oka żeby tak nie spać żeby nie to i tamto... to trochę denerwujące ale najgorsze to są potem swoje rzęsy(już po ściągnięciu) jest ich o wiele mniej są słabsze i trzeba trochę poczekać aż odrosną. Ja miałam podobno rzęsy w bardzo dobrym stanie jak po ściągnięciu tak mi powiedziała ta babka a wyglądały tragicznie... a moja ciocia miała robione 3razy z rzędu i potem musiała ściągnąć bo... nie miały się już na czym trzymać! więc ja nie polecam:P

Zgadzam się na 10000000%

tak samo miałam wole kupić sztuczne i sama je do kleje
taki sam efekt a nawet lepszy bo wyglądają naturalnie i są praktyczne
w sklepie inglot są ładne oryginalne rzęsy i dobrze trzymający klej. polecam

zweryfikowana
Posty: 420
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie rzęs - opinie

21 lip 2011 - 00:45:01

ja mam właśnie na sobie:)
Zalety?
multum zaoszczędzonego czasu,miałam dość malowania się codziennie ( bo przecież w pracy ludzi straszyć nie będę.. :d )
efekt? wystarczy musnąć powieki bronzerem,błyszczyk i jestem gotowa :)
ja mam najdłuższe (16mm) mam swoje bardzo gęste i długie rzęsy także nikt nie zauważył różnicy ; kilka opinii ze mam delikatny tusz bo nie mam grudek haha :)
w ubiegły wtorek zrobiłam owe rzęsy, efekt ten sam,na pewno powtórzę zabieg za 2 tygodnie , po wypłacie oczywiście :)

minus? wydaje się za 1 razem najwięcej pieniążka, trzeba poświęcić min. 2 godziny w pozycji leżącej (dla mnie koszmar mam ADHD :p)
i chyba nic więcej złego powiedzieć nie mogę :))
polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

90x60x90