Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 21:13:50

W związku z tym, że nareszcie jest ciepło i można z dzieckiem spędzać więcej czasu na podwórku, postanowiłam kupić synkowi piaskownice. Przeglądnęłam kilka aukcji na allegro i zastanawiam się, którą z piaskownic kupić. W przyszłości planujemy zrobić synkowi w ogrodzie plac zabaw wraz ze stacjonarna piaskownica, ale na chwilę obecną, gdy jest malutki, myślę że lepszym rozwiązaniem będzie taka mniejsza plastikowa.Wybór jest duży i tak się zastanawiam, która z nich jest najfajniejsza ??? Może Wy mogłybyście podzielić się swoimi opiniami o tych, które macie ??? Zależy mi, żeby była w miarę solidna, z klapką i nie taka całkiem malutka. A to piaskownice które mi się podobają...

1. Muszelka cena 55 - 65 zł

[embed_image 782bafcc0817b353a90fdcbdf6361f0e]

2. Samochód cena 229 zł (przyznam,że ta mi sie podoba, ale według mnie cena jest niestety bardzo przesadzona)


3. Biedronka cena 151 zł


4. Jabłuszko cena 82 zł

[embed_image 0e8a05672df27fc264a0974516545a92]



A tak już na marginesie zobaczcie jakie cudo znalazłam


PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 21:20:48

ta muszla jest ciekawa i ładna a ten domek to rzeczywiscie bomba ale pewnie cos okolo tysiąca? :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 21:24:15

Tak, domek dokładnie 1629 zł

PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 21:24:47

My mamy identyczną muszelkę i póki co mojej 2 letniej córeczce wystarcza taka.Wg mnie opłaca sie na początek taka kupić,a pózniej jak dziecko podrośnie można zrobić taką właśnie stacjonarną.Co do tego domku z placem zabaw to świetny!Ale napewno też cena nie jest zbyt niska..:)

PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 22:47:29

a ja tam nie lubie tych plastikowych sa male i na krotko starczaja... w domu mam taka plastikowa, u moich rodzicow jest drewniana i zdecydowanie taka polecam, lepiej zainwestowac w wieksza bo w takiej malej to nawet nie ma juz jak sie zbytnio bawic 3 latkowi...

a taki domek, hehe super tylko chyba by trzeba w totka wygrac :D ja innej opcji nie widze bo to prawie dwie nasze a w zasadzie M. wyplaty...

PIASKOWNICA

18 kwi 2010 - 23:50:27

My mamy biedronke zieloną!
PORAŻKA

Była przecena w castorami 50zł prezent od dziadków na zajączka

wlatuje woda do środka
kolor porażka muszek pełno;/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 07:47:43

Cytat
arvona
a ja tam nie lubie tych plastikowych sa male i na krotko starczaja... w domu mam taka plastikowa, u moich rodzicow jest drewniana i zdecydowanie taka polecam, lepiej zainwestowac w wieksza bo w takiej malej to nawet nie ma juz jak sie zbytnio bawic 3 latkowi...

a taki domek, hehe super tylko chyba by trzeba w totka wygrac :D ja innej opcji nie widze bo to prawie dwie nasze a w zasadzie M. wyplaty...

Wiem, że te drewniane są fajne i przede wszystkim dużo większe, ale na pewno w tym roku nie uda nam się takiego placu zabaw małemu zrobić, więc pozostaje tylko plastikowa piaskownica. Tak właśnie skłaniam się ku tej muszelce bo myślę że byłaby odpowiednia dla mojego synka (14 miesięcy) na najbliższy rok no i cena nie jest jakaś z kosmosu.

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 08:43:34

napewno z przykrywką zeby kot sąsiada sobie kuwety z niej nie zrobil i na tyle głęboką zeby byl mokry piasek na babki :)

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 09:13:04

Moja kuzynka ma muszlę, ale musiała ją wkopać w ziemię bo się bujała. Ja mam takiego misia i jestem zadowolona bo na zime w domu stał z kulkami a latem robi za basenik albo piaskownicę.[embed_image 50689851cd6bd44856c3bf0a4c152ef0]
ja dostałam jeszcze do tej piaskownicy mały zestaw do piasku wiaderko grabki łopatka sitko i 4 foremki zwierzatka

koszt na allegro ok. 82-91zł (z przesyłką) za 90 były w zeszłym roku w tesco
coś mała fotka :(

i poprawiona




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-19 09:17 przez AnnaSt-d.

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 09:31:27

wg mnie to na takie piaskownice szkoda kasy
przeciez to tak małe, ze dziecku noga się tam ledwo zmieści
no i drogie- lepiej zapłacic jakiemus stolarzowi żeby zrobił porządną piaskownicę z 4 desek:)
my mamy od tamtego roku plac zabaw na podwórku- piaskownica, huśtawka i teraz będziemy zjeżdżalnię kupować;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 10:05:50

Cytat
dasich
wg mnie to na takie piaskownice szkoda kasy
przeciez to tak małe, ze dziecku noga się tam ledwo zmieści
no i drogie- lepiej zapłacic jakiemus stolarzowi żeby zrobił porządną piaskownicę z 4 desek:)
my mamy od tamtego roku plac zabaw na podwórku- piaskownica, huśtawka i teraz będziemy zjeżdżalnię kupować;)

Tak wiem, że lepiej, ale już dwa razy pisałam, że w tym roku nie mamy szans na zrobienie tego placu zabaw i pozostaje mi tylko kupić taką plastikową i będę wdzięczna za opinie właśnie o tych plastikowych, bo to ze duża drewniana jest najlepsza, to nie trzeba mnie przekonywać.

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 10:45:54

Ja mam synka(obecnie 13 miesięcy) i też planujemy zakup piaskownicy. Równiez myślę ze na razie wystarczy mu taka plastikowa,zakrywana.
A nusia83 jeśli kiedyś tam planujecie zrobić malemu plac zabaw ale nie w tym roku jeszcze to uważam że warto kupić tą muszelkę,nie jest aż taka droga a po co wydawac więcej kasy na coś co wiadomo że np na przyszły rok i tak będzie wymieniane. Za rok Twój maluch bedzie większy toi większa piaskownica mu się przyda:)

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 11:20:03

a ja uważam, ze szkoda nawet 60 zl wydać na coś takiego
nie miałam takiej piaskownicy, ale z tego co widziałam w sklepach i na podwórkach to sa naprawde malutkie
poza tym sa niestabilne i tak jak napisał ktoś wyżej trzeba w ziemie wkopywac bo w przeciwnym razie dziecko będzie się przewracac razem z piaskownica i piaskiem
no i kolejna sprawa, że jest bardzo płytka a co za tym idzie piasek non stop będzie się wysypywał

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 11:52:14

Nusia kup mu najtańszą piaskownicę z pokrywą jaką znajdziesz. Dziecko 14 msc. jest i tak za małe żeby przez cały dzień robiło babki z piasku czy budowało zamki. Dla niego to będzie super zabawa bo będzie mógł przesypywać piasek z kubka do kubka albo wysypywać piasek na zewnątrz. Także nie potrzebna mu razie wielka piaskownica jasne, że jest lepsza ale taka na razie w zupełności wystarczy.

PIASKOWNICA

19 kwi 2010 - 11:55:28

Siostra moja m amuszelkę i jest bardzo zadowolona ,obok mnie sąsiadka ma również i jest super ,nawet tak ostatnio zastanawiałam się nad kupnem właśnie muszli:)))albo zrobienia z drzewa tylko trzeba pomyśleć o zamknięciu bo koty będą brudziły:((((((((((((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁA babcia