Obecnie rozmawiamy o:

Ile macie ubrań?

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 6 7 8 -->
niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 18:57:40

Cześć dziewczyny,muszę się Wam pochwalić jak pozbyłam się trądzika...
A więc z trądzikiem męczę się rok, od 17lat zauważyłam u mnie trądzik na policzkach,z dnia na dzień było coraz gorzej, stosowałam różne preparate,toniki,żele,maseczki,peelingi, nawet maseczki domowej roboty,parówki,dosłownie WSZYSTKO co się tylko dało, jedynie co mi pomogło to polska papka przeciwtrądzikowa JADWIGI, ale po kilku miesiącach trądzik znów wrócił, i to o wiele gorszy,pojawiła się rownież tzw.kaszka,czułam się z tym okropnie,przyszłam do szkoły po wakacjach,a koleżanki sie mnie pytało co mnie tak obsypało,były po prostu zdziwione,lewe policzko miało tylko kilka 'kropek',lecz najgorszej wyglądało prawe,było mocno rozpalone, i pojawiały się na nim ropne buły, a w dodatku strasznie swędziało,drapiąc się zażywiałam trądzik, zaczęłam myć to szarym mydłem, policzko zaczęło się wysuszać,schodziła z niego skóra. Starałam się to zasłaniać włosami, były dni,że wyglądało tak w miarę,a czasem po prostu wstydziłam się wyjść z domu.. dosłownie tydzień temu postanowiłam zapisać się do dermatologa,mam wizytę na wtorek, lecz wymysliłam własny sposób,najprostszy jaki kiedykolwiek widziałam...


Po prostu robię sobie masaże CZYSTEJ! twarzy własnym 'masażerem'
Potrzebujemy zwykły wacik kosmetyczny+np kulka pod pachy.
Przyklejamy wacik do kulki i po prostu masujemy w moim przypadku policzka...
naprawdę dziewczyny warto,Ja masuję sobie np; przed komputerem,telewizorem,kieyd tylko mam czas.. extra sprawa,i co najważniejsze skutkuje!!
policzka nie sa czerwone,kaszki coraz mniej,a ropniaki znikają!!!!

A w dodatku:

Po 1: Myję twarz mydłem BAMBINO-nie zawiera tyle chemii co kolorowe mydła, a poza tym jest antybakteryjne.
Po 2: Wycieram twarz do OSOBISTEGO (i UWAGA:tylko do twarzy) miękkiego ręcznika (nie trzemy,tylko lekko dociskami ręcznik do twarzy)
Po 3: Piję wapno, 3 razy po 2 tabletki (zwykłe bezsmakowe,w moim przypadku CALCIUM)... wapno działa odczulająco..

I tak w łatwy sposób po malutku pozbyłam się trądzika, z czym męczę się już rok... Warto spróbować, zastosujcie wszystko to co pisałam,jest to za darmo,a na pewno nie zaszkodzi.. Robię masaże z resztą już ok.tydzien i naprawdę widzę ogromne zmiany na moich policzkach. Dodałabym chętni zdjęcia twarzy,ale niestety nie mam zdjęć przed rozpoczeciem '?kuracji?', ale powtórzę się jeszcze raz DZIEWCZYNY,KTÓRE MĘCZĄ SIĘ Z TRĄDZIKIEM,KASZKĄ SPRÓBUJCIE! :)

Ps. Dodaję zdjęcia''masażera'' w razie pomocy:):*

Sorry za błędy!:))))
POZDRAWIAM,i jeszcze w razie pytań proszę pisać laseczkiiii :* , aahhh no i sorry za ta okropną jakość zdjęć



MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:05:00

ale zaraz, czyli przykładasz wacik do dezodorantu i tym wacikiem przesiąkniętym dezodorantem masujesz sobie twarz?

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:09:32

najpierw to sie naucz języka polskiego

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:10:35

Sądzę że to wapno ci pomogło, a masaże przy trądziku nie bardzo są wskazane gdyz ropne zmiany można poroznosić po całej buzi, no ale jak ci pomogło to spoko.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:11:12

Alkohol z tego dezodorantu wysuszył ci trądzik,który wróci ze wzmożoną siłą,odczekaj tylko trochę.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:11:18

suchym wacikiem masujesz ????

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:12:00

to w końcu męczysz się rok czy 17 lat z tym trądzikiem, i rozumiem że po tygodniu tych masażów, wacikiem nasiąkniętym dezodorantem zniknął ci trądzik?

niezweryfikowana
Posty: 361
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:12:28

w avonie jest taki masazer a do tego specjalne platki,wydaje mi sie ze ten sam rezultat przyniosloby myciecery specjalna gabka do twarzy ktora mozna dostac w rossmanie za ok 4 zl. Zreszta w pudelku po dezodorancie moga zostac jeszcze jego sladowe ilosci co moze na dluzsza mete doprowadzic do nasilenia zmian tradzikowych. Z tego co piszesz mniemam ze masz tradzik rozowaty,na ktory pomoze jedynie dermatolog. Radzilabym sie zainteresowac takze seria firmy ziaja dostepna w aptece wlasnie dla cery tego typu-tradzik rozowaty cena to ok 15zl. Nie rob eksperymentow bo tradzik to nie zabawa a antyperspirantu uzywajmy zgodnie z przeznaczeniem a opakowanie niech laduje w koszu:)pozdrawiam

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:12:42

co to być policzka?

niezweryfikowana
Posty: 181
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:13:10

ja bym na Twoim miejscu sie tak niestety nie cieszyła, gdyż minął dopiero tydzień...
może to chwilowa zmiana "od tak" - wiadomo, raz jest lepiej raz gorzej i może to zależeć od cyklu mies. i wieeelu innych czynnyków
+ sama pisałaś że po papce jagwigii sie nawrócił wiec z tym moze być tak samo

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:14:54

Wątpię, żeby takie masaże wyleczyły trądzik.

zweryfikowana
Posty: 307
Ostrzeżenia: 1/5

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:15:01

Cytat
Romolcia
Sądzę że to wapno ci pomogło, a masaże przy trądziku nie bardzo są wskazane gdyz ropne zmiany można poroznosić po całej buzi, no ale jak ci pomogło to spoko.

DOKŁADNIE

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:17:58

Mnie tez już większośc zniknęła po tym, jak tydzień temu zmieniłam pielęgnację :)
Ja mydłem Bambino myję całe ciało (mam alergię na coś), a twarz zwyczajnym mydłem BIAŁY JELEŃ hipoalergicznym. Po prostu cudo!
Po umyciu twarzy przecieram ją tonikiem aloesowym z ziaji, a nastepnie nakładam krem rumiankowy tej samej firmy (rano jeszcze krem Siarkowa moc na zmatowienie cery).
Wycieram oczywiście ręcznikiem osobnym do twarzy. I tylko moim :) To znaczy ja akurat mam szmatkę z mikrofibry.
Dodatkowo zażywam jeszcze tabletki z drożdży piwnych DroVit. 9 tabletek dziennie.

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:19:06

Cytat
coco-moko
to w końcu męczysz się rok czy 17 lat z tym trądzikiem, i rozumiem że po tygodniu tych masażów, wacikiem nasiąkniętym dezodorantem zniknął ci trądzik?
nie,zniknął dezodorant:>

MÓJ sposób na trądzik! skutkuje

03 paź 2012 - 19:19:47

Cytat
7medeis
co to być policzka?

^

a poza tym to ja bym Ci jednak nie radziła leczyć się na własną rękę, lepiej uzyskać fachową pomoc specjalisty, który Ci przepisze odpowiednie leki czy poradzi odpowiednie działanie bo tak jak wyżej dziewczyny mówią, trądzik Ci powróci razy dwa. Wiem co mówię, bo przerabiam to od pewnego czasu, na szczęście nie próbowałam się leczyć w ten sposób co Ty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bydgoszcz - bieganie