Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Hybrydy SEMILAC opinie

7.04 o 12:10

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

dieta grejpfrutowa

6.02 o 8:44

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 10 11 -->

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:09:24

Padnę zaraz :D

A jakie to ciuchy będą ? :))

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:09:44

TO powtórzę jeszcze raz!!
chcę założyć firmę
i skorzystać z dofinansowania UE
i zamierzam kupić towar oraz samochód:-)
i po prostu chciałam wiedziec osoby DOSWIADCZONEJ
co jeszcze

CHODZI MI O OSOBE Z TAKA FIRMA

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:10:31

Cytat
Modnie2011
Cytat
jagababa123
dziewczyno przyczepkę możesz kupić, a auto zgodnie z definicją w regulaminie w up wykorzystane może być tylko jako pojazd do nauki prawa jazdy bądź taxi.
Owszem jak juz go kupisz na taką działalność to musisz przynieść dowód.
Czytaj ze zrozumieniem, akurat bardzo dobrze wiem jak to jest w up w ząbkowicach bo jestem z miasta obok


To jak wyjaśnisz to ze znajoma na handel obwozny dostała?? przeczytaj sobie na PUP
z tym się nie zgodzę z tobą, bo przeciez wiem ze mozna
mi chodzi o dotację z unii europejskiej którą się załatwia w urzędzie pracy!
Cytat
olczik
Cytat
Modnie2011
Cytat
olczik
Zamierzasz założyć firmę, a mam wrażenie, że Twoje pojęcie z czym się wiąże prowadzenie firmy jest znikome.

załoze firme jak bede wszystko wiedziała, chce poznac rózne opinie po prostu. mi to pomoze
ROZUMIESZ? czy jeszcze nie

Wszystkiego i tak się nie dowiesz. Człowiek uczy się poprzez praktykę, więc najwięcej dowiesz się prowadząc firmę, oby nie była to dla Ciebie bolesna lekcja.

Niestety rynek pracy jest wymagający, a konkurencja duża.
Trudno dziś prowadzić sklep z ubraniami, mając za rogiem multum sieciówek.
Nie myślałaś o przekwalifikowaniu swojej jeszcze nie powstałej firmy ?


Będą to ciuchy których w zadnym sklepie nie ma kochana:)
Ty się najpierw dobrze dowiedz czy koleżanka Cię w jajko nie robi bo czytam regulamin, który mi przedstawiłaś i wyraźnie jest napisane, że nie można środków przeznaczyć na zakup auta, oprócz własnie taxi i prawa jazdy, dotację można uzyskac na przyczepki jedynie jeśli chodzi o pojazd.
Poza tym dzwonię własnię do PUP w ząkowicach i dowiaduję się czego, auta na handel obwoźny związany z handlem ciuchami itp nie dostanę:)
pozdrawiam i tyle tego co mam do powiedzenia w temacie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:13 przez jagababa123.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:10:35

no własnie jakie to ubrania bo moze jak zalozysz ta firme to skorzystam

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:10:56

mowia, ze zanim zalozy sie swoja firme powinno sie popracowac u kogos i zobaczyc jak to wszystko wyglada, ja pracowalam i powiem Ci, ze nigdy w zyciu nie zdecyduje sie na firme chyba, ze bede milionerka, mnostwo pieniedzy trzeba wlozyc a 19 tys to na poczatek a co potem? to nie jest tak, ze zalozysz i wszystko ladnie pieknie... jest mnostwo oplat niestety ksiegowa tez bedziesz potrzebowac. Jezeli nie masz o tym zielonego pojecia to wspolczuje Ci

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:12:34

No o księgową się nie martwię, musi byc naprawde dobry towar zeby był dobry zysk. a co do auta to wiem ze dofinansowanie Z UNII EUROPEJSKIEJ je obejmuje :-)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:14:36

nie, nie obejmuje
zadzwoń do swojego urzędu pracy

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:15:08

Cytat
jagababa123
nie, nie obejmuje
zadzwoń do swojego urzędu pracy

Dzwoniłam:))) potwierdzone:))))
http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info/?id=425

Poczytajcie sobie :)) a potem gadajcie głupoty,
NIBY DOSWIADCZONE TAKIE NIEKTÓRE MĄDRE A NIE WIEDZĄ TAKIEJ RZECZY Xd



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:16 przez Modnie2011.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:15:42

Samochodu nie mozesz kupic za te pieniazki, wynajmu lokalu tez Ci nie pokryja.

Znam kilka osob, ktore braly dotacje w ostatnim czasie w mazowieckim.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:17 przez carmeen55.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:16:23

zresztą co się będziemy produkować, koleżanka nawet jak weźmie tę dotację, kupi to auto to za rok zamknie działalnośći i będzie mieć ciuchy i samochód dla siebie.
Oto domena wielkich inwestorów:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:18 przez jagababa123.

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:17:58

Cytat
carmeen55
Samochodu nie mozesz kupic za te pieniazki, wynajmu lokalu tez Ci nie pokryja

Wiemze lokalu nie:-) ale samochód mozna bynajmniej u mnie w miescie:-)
Juz znajoma kupiła na firme i normalnie jej przyjeli... przeciez skoro chce handel obwozny to samochód musi byc:) widocznie niektórym pozwalaja niektórym nie
i wszystko trwało miesiac i miała juz firme:)
Cytat
jagababa123
zresztą co się będziemy produkować, koleżanka nawet jak weźmie tę dotację, kupi to auto to za rok zamknie działalnośći i będzie mieć ciuchy i samochód dla siebie.
Oto domena wielkich inwestorów:D


No jak niektórzy zakładaja firme i kupują lipny towar którego jest na rynku pełno to potem plajtują po roku... i zwijają interes..
a to tez trzeba miec potem własny wkład, klientów, no i dobry towar bo konkurencji pełno



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:20 przez Modnie2011.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:19:40

Cytat
Modnie2011
a co bardziej sie opłaca?? sklep internetowy? handel obwozny czy sklep na miejscu w wynajetym lokalu?
WSZYSTKO mozesz robic wszystko na raz i wszystko się oplaca :) ale dla leniwych i lubiacych dom to sprzedaz internetowa, ale przeciez w sklepie tez mozesz siedziec i wystawiac :)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:20:46

Cytat
Modnie2011
Cytat
carmeen55
Samochodu nie mozesz kupic za te pieniazki, wynajmu lokalu tez Ci nie pokryja

Wiemze lokalu nie:-) ale samochód mozna bynajmniej u mnie w miescie:-)
Juz znajoma kupiła na firme i normalnie jej przyjeli... przeciez skoro chce handel obwozny to samochód musi byc:) widocznie niektórym pozwalaja niektórym nie
i wszystko trwało miesiac i miała juz firme:)
to najpierw kupiła a później napisała w specyfikacji wniosku, że auto chce mieć? lol
twoje zeznania są niespójne skoro tam dzowniłaś bo pani zapewne poinformowała Cię, że wszelkich zakupów dokonujemy w ciągu 2 miesięcy od daty podpisania umowy z up a z tego co widzę to środki macie od kilku dni więc umowy napewno nie są jeszcze podpisywane

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:21:28

Cytat
ladyshadowsh
Cytat
Modnie2011
a co bardziej sie opłaca?? sklep internetowy? handel obwozny czy sklep na miejscu w wynajetym lokalu?
WSZYSTKO mozesz robic wszystko na raz i wszystko się oplaca :) ale dla leniwych i lubiacych dom to sprzedaz internetowa, ale przeciez w sklepie tez mozesz siedziec i wystawiac :)


heh no wszystko naraz to byłoby najlepsze:))
Cytat
jagababa123
Cytat
Modnie2011
Cytat
carmeen55
Samochodu nie mozesz kupic za te pieniazki, wynajmu lokalu tez Ci nie pokryja

Wiemze lokalu nie:-) ale samochód mozna bynajmniej u mnie w miescie:-)
Juz znajoma kupiła na firme i normalnie jej przyjeli... przeciez skoro chce handel obwozny to samochód musi byc:) widocznie niektórym pozwalaja niektórym nie
i wszystko trwało miesiac i miała juz firme:)
to najpierw kupiła a później napisała w specyfikacji wniosku, że auto chce mieć? lol
twoje zeznania są niespójne skoro tam dzowniłaś bo pani zapewne poinformowała Cię, że wszelkich zakupów dokonujemy w ciągu 2 miesięcy od daty podpisania umowy z up a z tego co widzę to środki macie od kilku dni więc umowy napewno nie są jeszcze podpisywane

a czy ja pisałam ze są srodki czy ze szukam informacji??? znajoma kilka miesiecy temu to robiła, biznes plan i te sprawy i pewnie napisała o samochodzie bo był jej potrzebny i sie zgodzili.:-)ot tak



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:24 przez Modnie2011.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:24:03

Cytat
Modnie2011
Cytat
carmeen55
Samochodu nie mozesz kupic za te pieniazki, wynajmu lokalu tez Ci nie pokryja

Wiemze lokalu nie:-) ale samochód mozna bynajmniej u mnie w miescie:-)
Juz znajoma kupiła na firme i normalnie jej przyjeli... przeciez skoro chce handel obwozny to samochód musi byc:) widocznie niektórym pozwalaja niektórym nie
i wszystko trwało miesiac i miała juz firme:)
Cytat
jagababa123
zresztą co się będziemy produkować, koleżanka nawet jak weźmie tę dotację, kupi to auto to za rok zamknie działalnośći i będzie mieć ciuchy i samochód dla siebie.
Oto domena wielkich inwestorów:D


No jak niektórzy zakładaja firme i kupują lipny towar którego jest na rynku pełno to potem plajtują po roku... i zwijają interes..
a to tez trzeba miec potem własny wkład, klientów, no i dobry towar bo konkurencji pełno
od razu trzema mieć własny wkład bo za te 19 tys to nic nie zrobisz.

następna dyskusja:

Idiota !