Obecnie rozmawiamy o:

auto skup

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:24:14

Tak, moze zalezy jaka firma, jesli handel obwozny- calkiem mozliwe.

Wiem, ze w naszym miescie sprawdzaja skrupulatnie w obawie przed przekretami i robia kontrole skarbowe.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:25:41

Cytat
Modnie2011
Cytat
dzidziusia
W punkcie IV. zasad przyznawania dotacji z UP piszą:
4. Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
2) zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep,



u mnie pisze takzły/b]

Przy zakupie samochodu, przyczepki itp. należy dostarczyć dowód rejestracyjny środka transportu zarejestrowanego na osobę, która otrzymała datację.

http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info/?id=425

widocznie u mnie mozna :-) UDOWADNIAM
Przeciez moja znajoma zakładała handel obwozny i normalnie 19 tys dostała, kupiła auto, wieszaki, itd oraz towar...
jest napisane...

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:25:59

zalezy jaka firma
jak handel obwozny to mi te 19 tys. starczy. wieszaki, manekiny, towar oraz samochód.

Cytat
oryginal
Cytat
Modnie2011
Cytat
dzidziusia
W punkcie IV. zasad przyznawania dotacji z UP piszą:
4. Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
2) zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep,



u mnie pisze takzły/b]

Przy zakupie samochodu, przyczepki itp. należy dostarczyć dowód rejestracyjny środka transportu zarejestrowanego na osobę, która otrzymała datację.

http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info/?id=425

widocznie u mnie mozna :-) UDOWADNIAM
Przeciez moja znajoma zakładała handel obwozny i normalnie 19 tys dostała, kupiła auto, wieszaki, itd oraz towar...
jest napisane...

PISZE



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:26 przez Modnie2011.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:27:35

pamietaj ze za dotacje auta nie kupisz ;)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:27:49

Cytat
Modnie2011
zalezy jaka firma
jak handel obwozny to mi te 19 tys. starczy. wieszaki, manekiny, towar oraz samochód.
Cytat
oryginal
Cytat
Modnie2011
Cytat
dzidziusia
W punkcie IV. zasad przyznawania dotacji z UP piszą:
4. Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
2) zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep,



u mnie pisze takzły/b]

Przy zakupie samochodu, przyczepki itp. należy dostarczyć dowód rejestracyjny środka transportu zarejestrowanego na osobę, która otrzymała datację.


http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info/?id=425

widocznie u mnie mozna :-) UDOWADNIAM
Przeciez moja znajoma zakładała handel obwozny i normalnie 19 tys dostała, kupiła auto, wieszaki, itd oraz towar...
jest napisane...

PISZE

w regulamienie JEST NAPISANE...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:33 przez jagababa123.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:28:10

Też interesuję się tym tematem - myślę o małej drogerii, ale znajomi, którzy dostali dotację z unii twierdzą, że nie jest ona na towar np w przypadku sklepu , zresztą na stronach urzędu pracy też są takie inform, ale chętnie się dowiem jak najwięcej na w.w.temat

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:28:31

Cytat
Modnie2011
zalezy jaka firma
jak handel obwozny to mi te 19 tys. starczy. wieszaki, manekiny, towar oraz samochód.
Cytat
oryginal
Cytat
Modnie2011
Cytat
dzidziusia
W punkcie IV. zasad przyznawania dotacji z UP piszą:
4. Środki na podjęcie działalności gospodarczej w szczególności nie mogą być wykorzystane na:
2) zakup pojazdów (definicja pojazdu zgodna z zapisami ustawy Prawo o ruchu drogowym) z wyłączeniem przyczep,



u mnie pisze takzły/b]

Przy zakupie samochodu, przyczepki itp. należy dostarczyć dowód rejestracyjny środka transportu zarejestrowanego na osobę, która otrzymała datację.

http://pup.zabkowice.slaskie.sisco.info/?id=425

widocznie u mnie mozna :-) UDOWADNIAM
Przeciez moja znajoma zakładała handel obwozny i normalnie 19 tys dostała, kupiła auto, wieszaki, itd oraz towar...
jest napisane...

PISZE
kto pisze-.-

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:29:49

działalnosci vat tez nie musze prowadzic

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:30:56

Rozumiem,że dopiero się we wszystkim orientujesz ale no bez przesady pytasz nas o wynajem lokalu?
Przecież to zależy od metrażu, lokalizacji i miasta...

Życzę powodzenia z otwarciem działalności :)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:31:05

Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:31:50

Cytat
cihuutka
Rozumiem,że dopiero się we wszystkim orientujesz ale no bez przesady pytasz nas o wynajem lokalu?
Przecież to zależy od metrażu, lokalizacji i miasta...

Życzę powodzenia z otwarciem działalności :)

To juz było chciałam wiedziec jak to mniej wiecej jest, xD
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)

No dziewczyna z szafy mi pomogła :) i kasy fisk. tez nie musze miec:-)
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)
Ja widzę, że ty taka mądra jestes:-) tylko sie naśmiewasz a nie wypowiedziałaś się jeszcze nic o firmie:-)
Słucham z chęcią usłysze twoich informacji:))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:33 przez Modnie2011.

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:33:06

Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)
daj spokój widac że sie do tego nie nadaje ale nie dociera do niej, nawet nie wie że "PISZE" jest niepoprawne więc litości...

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:33:06

Nie kupuj kasy fiskalnej za pieniądze z dotacji, bo urząd skarbowy nie oddaje ich później, a tak 75 % zwracają :)

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:33:30

zrób biznes plan lub zleć fachowcom.. porażka nie wiedzieć jak prowadzić swój własny biznes..

zweryfikowana
Posty: 142
Ostrzeżenia: 1/5

ZAŁOZENIE FIRMY pilne!!!!

05 paź 2011 - 15:34:36

Cytat
oryginal
Cytat
tuska-szn
Cytat
Modnie2011
działalnosci vat tez nie musze prowadzic

Skoro tak wszystko wiesz i nie przyjmujesz innego zdania to po co ten wątek ? :)
daj spokój widac że sie do tego nie nadaje ale nie dociera do niej, nawet nie wie że "PISZE" jest niepoprawne więc litości...

to akurat napisałam specjalnie:-) mi chodzi zeby sie ktos tu wypowiedział a nie nauczał mnie pisowni:)))
Cytat
iwiw17
zrób biznes plan lub zleć fachowcom.. porażka nie wiedzieć jak prowadzić swój własny biznes..

nNIE PROWADZE BIZNESU!!! NAWET PAPIERÓW NIE ZAŁOZYŁAM! W PRZYSZŁYM ROKU ZAMIERZAM I ZBIERAM INFORMACJE!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-05 15:35 przez Modnie2011.

następna dyskusja:

Idiota !