Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pij duzo wody zeby oszukac zołądek,soki warzywne

Mój lekarz rodzinny stwierdził, że bezwarunkowo muszę zgubić i to ładnych
parę kilogramów. A podjadanie w ciągu dnia, to jest najgorsze co może być. Stwierdziłam,że sama nie dam rady i znalazłam stronkę z której skorzystam
<moderacja, spam> a ponieważ cierpię też na chorobę reumatyczną, to chyba w grę będzie wchodzić dieta lecznicza.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:26 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Też mam problem z podjadaniem w pracy dlatego kiedy mam ochotę wszamać czekoladę to piję wodę. Hektolitrami. Zgrzewka litrowej wody mineralnej starcza mi na tydzień. Poważnie!!

Chyba tylko silna wola... Z tymi specyfikami na powstrzymanie łaknienia, to jest tak, że z reguły one niestety, ale nie działają. Chociaż czytałam ostatnio o takim preparacie z afrykańskim mango i w sumie sporo pochwał tam było, więc zastanawiam się, czy nie złamać swojej zasady. Trochę odstrasza mnie cena, ale z kolei zachęca to, że podobno efekt jojo zasadniczo nie występuje, więc może warto zainwestować skoro to raz, a dobrze.

Polskim odpowiednikiem preparatów jest biała morwa complex, tania, reguluje poziom cukru. Co ja się w sowim życiu nałykałam... różniste. Ale jak w dowcipie.. przychodzi baba do dietetyka grubsza o 5 kg od poprzedniej wizyty i prosi o przepisanie tabletek na odchudzanie. Dietetyk na to: Przecież ostatnio pani przepisałem na rok? Ona zaś na to: Wie pan, ile muszę ich zjeść dziennie, żeby się najeść?;-)

Od lat skutkuje u mnie dieta polegająca na tym, by nie łączyć pewnych produktów. Ja wyrzucam słodycze, chleb i ziemniaki, jem dużo owoców, warzyw i mięsa, wędliny. Od tygodnia też nie palę.. Chudnie się powoli, ale chudnie. Ale zaznaczam... jak zarzucam dietę, tyję niemożliwie. Pozdrawiam

Jeśli już podjadać, to coś zdrowego, np. orzechy, żurawinę czy pestki z dyni. www.ros-sweet.pl

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Nie gazowana woda :) Jak się chce jeść to trzeba dużo pić :)

Żeby się nie głodzić i nie mieć napadów na słodycze potrzebna jest zbilansowana dieta. Ja taką umieć układać dla siebie dzięki poradom centrum odchudzania i odżywiania. Dodatkowo dostałam suplementy, ćwiczę. Są efekty, bez jojo od roku z 46 przeszłam na rozmiar 38.

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Ja od pewnego czasu korzystam z programu równowagi metabolicznej i jestem pozytywnie zaskoczona. Pierwszą rzeczą jaką trzeba tutaj zrobić to określenie celu. Cała instrukcja jest podana na stronie <moderacja, spam> jasny cel, a później konkretny plan działania i efekty na prawdę zaskakujące. Bardzo pomocna jest też aplikacja na telefon komórkowy, która cały czas podpowiada co mam robić



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:27 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

bakalie i owocki polecam ;) i ćwicz jak masz chwile zwątpienia- jak wypocisz "ochotę" na grzech to nie zjesz już nic kalorycznego ;D

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Ja staram sie codziennie rano pić szkalnke przegotowanej, letniej wody z cytryna i chili. Pomaga na trawienia i podobno bardzo dobrze ogolnie wplywa na organizm.

jeść takie rzeczy, które zapychają żołądek na dłużej, typu owsianki, kasze, ryże, orzechy, sałatki - wtedy zmniejsza się uczucie głodu i chęć podjadania.
poza tym pić dużo wody!

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Ja swój straszny apetyt chamuję takimi tabletkami z zieloną kawą iq green pochodzą ze stanów i na prawdę działają. Czuję, że nie mam tego dziwnego ssania w żołądku (zwłaszcza wieczorami) Na prawdę jestem w szoku zobaczymy jak będzie dalej.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Podobno jęczmień potrafi niwelować wilczy apetyt, szczególnie na słodycze. Sama próbuję właśnie Młody Jęczmień Premium, takie kapsułki w biało- zielonym kartoniku i w sumie jestem zadowolona. Kiedyś często po zjedzeniu czegoś wytrawnego miałam szybko ochotę na coś słodkiego. Teraz już tak nie mam. Nie kuszą mnie też czekoladki i batoniki w sklepie, także chyba jest lepiej :) A przy okazji młody jęczmień ma mnóstwo witamin.

szklanka wody.

Może być z połową łyżeczki soli - uzupełni pierwiastki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Naturhouse