Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

gorący temat

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

podgrzewacz do wosku

wczoraj o 18:03

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

W tym wątku rozmawiamy o Piercingu w pępku.



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-13 11:22 przez Sacrum.

hej
chciałam się dowiedzieć czy gdzieś dostanę specjalny kolczyk do pępka dla kobiet w ciąży? widziałam taki na mtv "nastoletnie matki" ale jakoś nie mogę takiego znaleźć ;/
gdzie go szukać?
pozdrawiam

a nie lepiej go wyjąc jak już będzie duży brzuszek?

na allegro szukałaś?

Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.

Cytat
dakota_aa
Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.
no i to chyba lepsze wyjście dla zdrowia dziecka niż kupowanie specjalnego kolczyka

Cytat
dakota_aa
Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.

jak zobaczyłam taki kolczyk to pomyślałam po co wyjmować jak można specjalny mieć ;)
Cytat
02bezkitu11
Cytat
dakota_aa
Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.
no i to chyba lepsze wyjście dla zdrowia dziecka niż kupowanie specjalnego kolczyka

chyba kawałak plastikowego kolczyka nie powinien wpłynąć na rozwój i zdrowie dziecka aż tak bardzo?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-23 16:21 przez Fantazja5.

zweryfikowana
Posty: 454
Ostrzeżenia: 2/5

wpisz w all SZTANGA BIOPLAST i to są te długie elastyczne pręciki.

Cytat
antee
http://www.bodyart-shop.com/kolczyk-pepkabioplastsvarowski-p-401.html Może coś takiego? Nie wiem czy o to właśnie chodzi :)

o właśnie o to chodziło dziękuję ;*

Cytat
Fantazja5
Cytat
dakota_aa
Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.

jak zobaczyłam taki kolczyk to pomyślałam po co wyjmować jak można specjalny mieć ;)
Cytat
02bezkitu11
Cytat
dakota_aa
Ja wyjęłam, jak brzuch zaczął mi się zaokrąglac, czyli gdzieś koło 4 miesiąca, włożyłam z powrotem po porodzie i dziurka nie zarosła.
no i to chyba lepsze wyjście dla zdrowia dziecka niż kupowanie specjalnego kolczyka

chyba kawałak plastikowego kolczyka nie powinien wpłynąć na rozwój i zdrowie dziecka aż tak bardzo?
nie wiem :) nie znam się, też mam kolczyk i jakbym była w ciąży to chyba bym go jednak wyjęła... chociaż zawsze istnieje pewnie możliwość, że zarośnie... :)

brzuch sie rozrasta i mysle,ze i tak bedziesz musia go wyciagnac. Zreszta mnie np. pepek nie pamietam w jakim miesiacu wyszedl na wierzch i juz sobie tak jest az moj maluszek z niego nie wyskoczy ;)

ja wyciągnęłam w trakcie ciąży i już nigdy nie założę bo brzuch nie ten sam co przed ciążą. a tam gdzie był kolczyk pięknie mi pękła skóra.

niezweryfikowana
Posty: 320
Ostrzeżenia: 1/5

po ciązy zostaje normalna dziurka jaka była i przed ? nie jest jakaś rozciągnieta?

dziurka zostaje taka sama

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING / kolczyk w nosie, wardze, języku - twarz [wątek zbiorczy]