Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biust w lepszej kondycji ;)

20 sty 2012 - 21:43:15

We wrzesniu ub. roku odstawilam tabletki, wczesniej mialam normalny pełny biust, 75b. Teraz wszystkie biustonosze są na mnie za duze ...szkoda gadac:/

Nie chcę ich powiększać czy cos,...doradzcie mi, co mozna z nimi zrobic aby je troche ujędrnić i poprawić kształt? Jakies konkretne ćwiczenia, kremy?


Z gory dzieki:)


(jesli wątek w zlym miejscu prosze o przeniesienie)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 00:53 przez kashvi.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 02:01:38

Można nosić dobrze dobrane staniki ;) Jesteś pewna, że 75B to jest to, czego Twój biust potrzebuje?
Sprawdź tutaj:

http://atlastravel.nazwa.pl/mariska/

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 02:30:07

Masuj piersi, nakładając krem - nie zaszkodzi, a w ten sposób je ujędrniasz, idą w górę i wydają się być pełniejsze. : )

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:35:48

a jakie ćwiczenia? bo chyba one by najlepiej zadzialaly;)

co do biustonosza to juz sama nie wiem, 75b teraz jest za duze, a 70 z kolei za male:/

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:39:32

Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.
<moderacja> spam szafowicze i szafowiczki! Stop cenzurze internetu! Wejdźcie w link i poczytajcie, oglądnijcie!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 13:43 przez moderator.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:40:14

Jeśli 75b za duże a 70b za małe to spróbuj 70C :):)
A ćwiczeniami chyba piersi się nie da poprawić.
Nie jestem specjalistką ale piersi mają chyba mało wspólnego z mięśniami :):)
Mam podobny problem. Jak biorę tabletki mam pełniejszy biust a jak je odstawiam to muszę nosić mniejsze staniki :(

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:44:30

złóż dłonie na wysokości klatki piersiowej i 'naciskaj' nimi na siebie, moja siostra tak robi i cieszy się jędrnym i pełnim biustem, który wcześniej taki nie był :)
ona robi serie: 10 powtórzeń po 15 sekund codziennie i są efekty :) nosi dorodne 75C ;d

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:44:41

Cytat
19BaMbOoChA90
Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.
<moderacja> spam szafowicze i szafowiczki! Stop cenzurze internetu! Wejdźcie w link i poczytajcie, oglądnijcie!

A dlaczego nie możliwe? to jakiś nie normalny rozmiar? ja mam 85 B

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:45:05

no dobra zmierzylam, wyszlo 70b, chodzilo mi o to ze 70 a jest za male ;) ale mimo to mierząc w sklepach miseczkę a, jest ona za mala zdecydowanie, a b z kolei troche odstaje:/ ;))



Cytat
Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.

a czego mialabym nie miec 75b;)? przeciez to jesden z popularniejszych rozmiarow w pl;)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 13:47 przez kashvi.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:48:05

Cytat
kashvi
no dobra zmierzylam, wyszlo 70b, chodzilo mi o to ze 70 a jest za male ;) ale mimo to mierząc w sklepach miseczkę a, jest ona za mala zdecydowanie, a b z kolei troche odstaje:/ ;))



najlepiej gdybys doradziła się profesjonalistki. Często my same zle oceniamy swój rozmiar

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:48:25

Ale właśnie biustonosz w obwodzie powinien być taki lekko "przyciasny", żeby nie podnosił się do góry gdy podniesiemy ręce, ale żeby cały dzień był na swoim miejscu :)

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 13:54:40

Cytat
ma-st
Jeśli 75b za duże a 70b za małe to spróbuj 70C :):)
A ćwiczeniami chyba piersi się nie da poprawić.
Nie jestem specjalistką ale piersi mają chyba mało wspólnego z mięśniami :):)
Mam podobny problem. Jak biorę tabletki mam pełniejszy biust a jak je odstawiam to muszę nosić mniejsze staniki :(


hm, a co niby ten biust podtrzymuje? na czym on sie opiera? chyba na miesniach klatki piersiowej i grzbietowych... poza ćwiczeniami same kremy czy masaze niewiele dadzą, przede wszystkim cwiecznia! pompki są super, pracuje mnostwo miesni i bardzo mocno, bo pod własnym cięzarem ciała czy takie ściskanie dłoni jak koleżanka wyzej opisała,albo ćwiczenia z hantlami (lub butelkami wody, jak nie masz hantli ;) na rozne partie miesi. niedrogie są takie specjalne taśmy,tez mozna fajnie pocwiczyc.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 14:06:37

Cytat
kashvi
no dobra zmierzylam, wyszlo 70b, chodzilo mi o to ze 70 a jest za male ;) ale mimo to mierząc w sklepach miseczkę a, jest ona za mala zdecydowanie, a b z kolei troche odstaje:/ ;))



Cytat
Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.

a czego mialabym nie miec 75b;)? przeciez to jesden z popularniejszych rozmiarow w pl;)
A myślisz, że dlaczego jest najpopularniejszy C: ?

Nie podawaj nam rozmiaru tylko obwody w cm. Zmierz się.

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 14:09:46

Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
kashvi
no dobra zmierzylam, wyszlo 70b, chodzilo mi o to ze 70 a jest za male ;) ale mimo to mierząc w sklepach miseczkę a, jest ona za mala zdecydowanie, a b z kolei troche odstaje:/ ;))



Cytat
Napisz wymiary (pod biustem na wydechu, w biuście na wdechu). Nie wierzę, że Twój rozmiar to 75B.

a czego mialabym nie miec 75b;)? przeciez to jesden z popularniejszych rozmiarow w pl;)
A myślisz, że dlaczego jest najpopularniejszy C: ?

Nie podawaj nam rozmiaru tylko obwody w cm. Zmierz się.



toż przecież piszę, ze sie zmierzylam i wyszlo 70b z tego kalkulatora powyzej ;o

73 i 85 jesli cos Ci to da;)

biust w lepszej kondycji ;)

21 sty 2012 - 14:28:14

Cytat
kashvi
73 i 85 jesli cos Ci to da;)
Ja mam 72 i 89 i noszę 70D/65E

Ja bym Ci radziła zmierzyć staniki o rozmiarze 70C i 65D (;

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PIERCING / kolczyk w pępku [wątek zbiorczy]