Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 21 22 -->
zweryfikowana
Posty: 2.667
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
dakota_aa
''z ręką na sercu'' codziennie... i nie wyobrażam sobie inaczej.

muszę się pogodzić z tym co dostałam od sił wyższych, dlatego nic mi innego nie pozostało. ja nie mam łupieżu, odkąd pamiętam nie miałam. :) a do cipulinki mam żel/mydło do higieny intymnej., nie zawodzi ;d

Cytat
dodziunia37
Powiem Ci '19BaMbOoChA90' że próbowałam takiego "odwyku" 7 dni, i mi to nie pomaga, żyję w codziennym stresie, jestem zabiegana, przebywam (niestety!) w śród palaczy, na co nie mam wpływu. Mam bardzo słabe, cienkie, rzadkie włosy. Cały czas je podcinam, bo cholernie mi się rozdwajają. Maczanki w pokrzywach i jajkach nie pomagały, po prostu już straciłam głowę co z nimi robić, dlatego je codziennie myję. W podstawówce myłam co 3 dni, a wyglądały na przetłuszczone że masakra. ;0 Kiedyś dziewczyny zebrały się i mnie pobiły, za to że nie podobały im się moje włosy. Do tego dnia nie potrafię ich zrozumieć i ich płytkiego myślenia.

na przetłuszczające włosy dobra jest płukanka z pokrzyw:)
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dodziunia37
Powiem Ci '19BaMbOoChA90' że próbowałam takiego "odwyku" 7 dni, i mi to nie pomaga, żyję w codziennym stresie, jestem zabiegana, przebywam (niestety!) w śród palaczy, na co nie mam wpływu. Mam bardzo słabe, cienkie, rzadkie włosy. Cały czas je podcinam, bo cholernie mi się rozdwajają. Maczanki w pokrzywach i jajkach nie pomagały, po prostu już straciłam głowę co z nimi robić, dlatego je codziennie myję. W podstawówce myłam co 3 dni, a wyglądały na przetłuszczone że masakra. ;0 Kiedyś dziewczyny zebrały się i mnie pobiły, za to że nie podobały im się moje włosy. Do tego dnia nie potrafię ich zrozumieć i ich płytkiego myślenia.
No co Ty gadasz :O? To już kurcze nie wiem co Ci poradzić, z tego co wiem to już taki "urok" rzadkich i cienkich włosów. Mi sie kiedyś przetłuszczały, ale zrobiłam wyżej wspomniany odwyk i mam spokój (zmagam się natomiast z innym problemem- łupieżu ;/ nie jest jakiś ostry, ale jest, stosowałam już wszystko- łącznie z nizoralem, który WGL MI NIE POMÓGŁ - i nic, dalej jest, na krótko pozbyłam się go dzięki clear'owi, ale problem powrócił Oo znacie jakieś sposoby?), ale ja to mam gęste i grube włosy , które się falują i odbijają od skóry głowy to może dlatego :)
Cytat
efcia18
Cytat
19BaMbOoChA90
Cytat
dodziunia37
(...)Włosy myję codziennie, gdyż bardzo mi się przetłuszczają, (znacie na to jakąś dobrą metodę?)(...)

jedynie krem nivea po umyciu pyska mydłem biały jeleń ;p

Ja używam białego jelenia do cipochy :D bo podobno najlepsze tak mówił mój gin ;P stosuję się do jego rad ;)
Jakoś sie boję stosować "tam" mydła :p

na łupież podobno jest dobre smarowanie skóry głowy roztartym aloesem, bądź przed myciem włosów przez 10 min smarować połówką cytryny głowę, potem normalnie myć szamponem przeciwłupieżowym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 21:28 przez myszeczka87.

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

Niestety też to zauważyłam, czuć to w szczególności w autobusach... Dzisiaj przede mną stała dziewczyna- modnie ubrana, niby zadbana...a we włosach to jej można było frytki smażyć...nie mówiąc o apetycznych płatach łupieżu :/

Nie wyobrażam sobie dnia bez kąpieli.

eeee tam, po co sie myc? brud grubosci powyzej 1cm sam schodzi :D

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mzap88
hmmm, u mnie to jest podstawa! nie wyobrażam sobie wyjść z domu BRUDNA/SPOCONA FU!
Kapię się (jeśli trzeba) to i 3x dziennie i nie widze w tym nic złego.
Ba, niektórzy to nawet po wyjściu z kibelka NIE MYJĄ RĄK!
A ponoć mamy XXI wiek

Co do mycia rąk po skorzystaniu z toalety, to przypomniała mi się sytuacja z osiemnastki mojego kumpla. Stałam w kolejce do kibelka, akurat wyszedł jakiś koleś, przesunęłam mu się, żeby miał dojście do zlewu, a ten strzała na salę, nawet na umywalkę nie spojrzał. A potem przyszedł poprosić mnie do tańca. Przyznam się, iż zwiałam. Powiedziałam "ja muszę iść.. tam!".

zweryfikowana
Posty: 569
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
maja2288
Codziennie rano, a i zdarza się że rano i wieczorem.

no komunikacja miejska pod tym wzgledem to DRAMAT!!! Nienawidziłam tego w tramwajach i autobusach, to jest najwiekszy plus jezdzenia autem!

A myje sie codziennie,
ale starsi ludzie nie posiadaja juz takiego odruchu higieny osobistej.
A co do mycia rąk,to baaardzo durzo razy widziałam, kobiety wychodzace z ubikacji i nie myjace rak,
a i mezczyzn po dłuższym siedzeniu widze wychodzacych i nie myjacych, ja strasznie na to zwracam uwage dlatego tyle tego zauwazam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 22:10 przez bessi.

Haha codziennie, a jak ćwiczę to 2x dziennie xD Z ręką na sercu ;)

Cytat
kolczykiswarovski
mnie bardziej zastanawia jak wy się kąpiecie codziennie a włosy myjecie co 2 dni na przykład to co czepek na głowę i kąpiel? :)
kiedys juz to komus na szafie tlumaczyłam, ze nie jestesmi sztywnymi kijami od szczotki które musza stac sztywno pod prysznicem, ja mam prysznic, myje sie codziennie, włosy co drugi dzien, i sie da bo moje , stawy i"łaczenia" ciała sie wyginaja w jaką stronę chcę!

Cytat
alicja70
– kobiety i dziewczynki z krajów Globalnego Południa przebywają dziennie średnio 6 km niosąc 20 litrów wody,
by zaspokoić najbardziej podstawowe potrzeby swoich rodzin
– Europejczyk zużywa średnio 576 litrów wody dziennie
– 32% wody zużywa się na higienę osobistą (prysznic, mycie zębów etc.)
– co minutę umiera 7 osób z powodu niedoboru czystej wody lub z powodu jej złej jakości
– masz wpływ na zasoby wody pitnej poprzez swoje codzienne zachowania

http://szafiarenka.pl/87/3937924/takiej-tragedii-swiat-jeszcze-nie-widzial.html

Tak, tak. Współczujemy, rozumiemy.

Ale to, że ja zużyję mniej wody nie spowoduje, że zamiast 6km, będą musiały biegać np. 3. Im tej wody nie przybędzie.
I jeszcze coś, tak szybko, bo serwujesz tu wielkie mądrości zielonych: Znasz coś takiego jak obieg wody w przyrodzie? Czy wiesz, że na dzień dzisiejszy odsalają słoną wodę i jest ona uwaga: słodką wodą, dobrą do spożycia? Czy naprawdę myślisz, ze jeżeli zakręcisz kran 5min szybciej to uratujesz Afrykańczyka?
Pro ekologiczne zachowania są dobre bo pomagają sprzątać świat, ale niestety. Ich obliczenia, statystyki, twierdzenia, sprawiają, że człowiek wyciąga wnioski niepokrywające się z rzeczywistością, bądź bardzo przerysowane.

ha ha ale pytanie :)
ale masz racje,jest tak,ja się kapie codziennie i codziennie zmieniam ciuchy

Codziennie rano i wieczorem nie wyobrazam sobie inaczej. Lubie czuć się świezo i pachnąco :D a latem nawet częściej

Hmm ciekawy wątek:0
Ja nie wyobrażam sobie inaczej niż dwa razy dziennie brać prysznic.
Rano trochę krócej a wieczorem dłużej...
Oczywiście nikt nie jest ideałem...
czasem zdarza mi się zasnąć bez wieczornej kąpieli...
muszę być mega zmęczona......ale czy w tym coś złego?
Zęby muszę umyć zawsze bo nie zasnę:)

fascynujące pytanie :DDD


dwa razy dziennie, latem nawet częściej ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wszystko o depilacji - zbiorczy